Píše môjmu manželovi, aj keď vie, že mi to prekáža

26. jún 2022

Ahojte . Už som to tu niekde písala len neviem to najst
Manžel si našiel partiu a mňa dal bokom . Áno som trochu introvert ale tak on ma pozná takú aká som.
Myslím že kamaráti ho zmenili. A istá žena..
Lenže tato si nedá pokoj . Vie že mi vadí a stále bude akoby dráždiť mňa a môjho muža.
Som na MD a snažím sa užívať si krpca ale táto osoba mi vadí aj na diaľku . Je to normálne aby písala môjmu mužovi občas a sledovala ho na fac .podotýkam ešte raz určite vie ona že mi vadí ..a robí to stále

viestta
26. jún 2022

Môžeš ju ignorovať, ale zakázať jej aby ho sledovala na fb nemôžeš. A s mužom sa musíš dohodnúť koľko času strávi s vami, koľko s partiou.. Aj zakazovat mu môžeš. Len ci to pomoze.
A najlepšie je začať od seba. Popracovať na sebe aby nemal potrebu ta vymieňať za partiu, nedajbože tu zenstinu co ti tak vadi

autor
26. jún 2022

Najviac mi vadi keď som doma s deťmi a on je vonku a viem že tam je aj ona..ona musí byť inak z toho Happy .
Poraďte ako sa mám chovať ,mám to nechať tak nech chodí von alebo mám prosím o pozornosť aby sa nám doma venoval. Chodí tak každý druhý deň 😏

autor
26. jún 2022

@viestta povedal mi že ja mu zakazovat nemám čo 😐

tosomja
26. jún 2022

Tak mu jasné stručne vysvetlí, že netoleruješ žiadne kamarátstva opačného pohlavia. Či už v písaní, či stretávaní. Kolegyne len v práci, tam nemáš šancu dirigovať, ale v osobnom živote by som netolerovala. 😶

ninusa221
26. jún 2022

Očividne sa nudí. Vymysli niečo kam pojdete. Teraz je teplo kludne sa môžete chodit kupať každy deň.

pribinak
26. jún 2022

Zorganizovať voľný čas tak aby nemal možnosť sa s ňou stretávať
Prestaň sa zaoberať tým že si introvert
Je leto, sú kúpka, jazera, akvace, zmrzka, ZOO, ihriska, …. proste rob bohatý program pre vás ako rodinku

luccija
26. jún 2022

Ked ma taky pristup, ze ty mu nemas co zakazovat tak si nepomozes.On zije zivot slobodneho chlapca a nie otca a manzela dietata.Kazdy druhy den je strasne vela to si potom stale sama s dietatom?asi ste este mladi nie?bud budes odvhadzat ty a jeho nechas s malym, alebo to takto bude roky, pokym sa ostatni nepozenia a nebudu mat deti.

autor
26. jún 2022

@pribinak hmm ja sa snažím ale asi on potrebuje tu spoločnost inú ako mňa stále

luccija
26. jún 2022

@pribinak tiez sa mi to zda vyhovorka na vsetko som introvert...ked ma niekto dieta musi sa prisposobit aj on aj ona.Ked to je 25 r chalan asi ho nebavi?sediet doma.Treba mu dat dieta po praci a nech je s nim, okupe...su chlapi ci nikdy nebudu sediet doma

pribinak
26. jún 2022

Áno, niekedy je introvert výhovorka

luccija
26. jún 2022

A co robia?hraju futbal, su na pive, sedia v dielni pri autach, chodia po baroch?ked ste nemali dieta chodila si s nim?

pribinak
26. jún 2022

Chod s ním, ak idu na pivo, das si aj ty, decka di dajú dzusik, ak hrajú futbal, chod na tribúnu, deti sa na stave prehrajú, ..,
Nehovorím aby si mu nedala dýchať, alebo lepila sa za každú cenu na neho, ale buď aktívna

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. jún 2022

Baby ale mňa baví byť doma ,niečo uvariť a upiecť 😒a koľkokrát si myslím že ako sa dobre snažím a potom príde taky pocit namna že robím všetko zle a proste ten chlap ,tomu je najlepšie.

autor
26. jún 2022

@retatka my 40😏

autor
26. jún 2022

@retatka
Niekedy by som bola najradšej sama naozaj

autor
26. jún 2022

@pribinak ale ja chcem ísť ale len s ním. Čo ma je po kom inom. Ja nepotrebujem ľudí ku šťastiu ,všade je len závisť a neprajnost . S malom ľudí si rozumiem

pribinak
26. jún 2022

Nemyslím si že všade je závisť či neprajnost.

Myslím si, že od teba uteká, lebo sa s tebou nudí. Buď to zmeníš, alebo sa zmier že on bude hľadať partiu

melanta
26. jún 2022

Ale potom si si mala nájsť partnera, ktorý je ako ty. Ty si si našla a deti urobila s niekým, kto potrebuje ľudí a vzrúšo, tak prečo si teraz prekvapená a sklamaná? Máš to, čo si si vybrala predsa. Snáď si si nemyslela, že sa zmení.

autor
26. jún 2022

@pribinak bývame v byte ,ale to nieje podľa mňa tým aj keď povedal že čo tu ..ale dá sa aj tu . Ale spoločne keď sa chce všetko. Pár rokov dozadu sme chodili všade na boku spolu trávili čas ale prišlo niečo a bum je to inak pár rokov

pribinak
26. jún 2022

Ja som si myslela že toto píše nejaká 25 ročná mladučká maminka, ktorá má maličké deti a nevie sa vyhrabať z domu

Ale toto píše 40 rovna žena. Tá by mala mat už v hlave upratané že aký typ človeka je jej partner/manžel, v com sa stretávajú a v čím sa rozchádzajú
Predpokladám že nemáte úplne malinké deti, ale mate už možnosť sa zabaliť a byt aktívni

Vieš, upiecť koláč a byt doma. Ale to je ako pre dôchodcu

autor
26. jún 2022

@melanta ale zo začiatku bol stále somnou ,veľa sme trávili čas 😐

pribinak
26. jún 2022

Tak to zmeň. Vráť to a zas začnite byt spolu. Čo ste robili? Nemôžete zas začať?

tosomja
26. jún 2022

Tak keď ťa baví byť doma a on je spoločenský, tak sa nestazuj. Možno by bol veľmi rád keby si vymenila varešku za spoločnosť s ním. Radšej pôjde von s inými ako sedieť doma kým ty varíš. Netreba sa vyhovárať že si domased a radšej varíš ako sa mu venuješ.
To by ani mňa nebavilo stále počúvať a čakať kým zmeniš názor.
Tam sa cíti dobre a ty si mu na to dala dôvod.
Preber sa k životu, zober deti a skús si užiť život. Prach počká, malé dieťa nie a muž ti uteká, ani nevieš ako 😉

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
26. jún 2022

Zo začiatku. To je čo pár mesiacov, keď bol v prvotnej eufórii? Je zrejmé, že tvoj muž nie je typ, ktorý chce sedieť doma alebo byť iba so ženou. Taký musel byť vždy. Takýmto sa nestane zo dňa na deň. Takže ťažko radiť, ak ty ľudí nemáš rada a odmietaš chodiť s ním von. Prečo by on mal sedieť doma s tebou, ak zase on to nemá rád. Proste nie ste až tak kompatibilní a to nezmeníš.

autor
26. jún 2022

@pribinak máme som na Md

pribinak
26. jún 2022

Áno si, máš to uvedené v úvodnom príspevku. Ale predpokladám, že nemáš 3 mesačne a 18 mesačne deti

autor
26. jún 2022

@pribinak hrabe mi očividne , nemala som to tu písať