Pohrýzla som partnera a dal mi facku. Je to normálne?

cicunka
15. mar 2013

No s priatelom sme si vymienali nazory a ako som lezala a on sedel pri mne a pozeral sa na mna tak som ho kusla , a on v tom hneve videla som to na jeho očiach , to bola sekunda rychla, mi strelil taku facku na čelo az červene som to trošku mala, take na pocit mierne utrpnute a on v tom momentne ma objal ze co to urobil , ale ked ja som ho tak vyprovokovala povedal? a ze ho ten kusak bolel , ale ani mi ho ani neukazal kde som ho kusla, bol riadne znepokojeny , strašne ho to sralo čo mi urobil, ja som bola jak obarena a som to par minut citila , čo na to poviete? ja viem ze som obcas jak "decko" co ho kusem ale pri tom vymienani nazoru som mala "trošku nervy" a som ho kusla " trosku viac ". Bola som blba zasluzila som si to asi :(

sense
15. mar 2013

nie som za to ze muzi fackuju zeny, ale aj zeny by si mali uvedomit, ze to plati aj opacne a nerobit fyzicky zle muzom....mozno to bol v tomto pripade u neho reflex...aj ked ho to neospravedlnuje,....ale teba tiez neospravedlnuje to ze "mala som trosku nervy" a "trosku viac si ho kusla"....

jania023
15. mar 2013

Mna by nenapadlo pri hadke manzela kusnut,ved to je chore 😝 ,este ked hodis nieco po nom tak ok ale toto?? 😀 ale co sa tyka tej facky,ja na tvojom mieste by som partnera viac nerozculovala lebo ak udrel raz tak ude znovu,aj ked to tak nemyslel ale cin sveci o vsetkom ak rozumies.Ma len raz udrel partner a uz viac som ho nevidela a je jedno ci zo srandy alebo naozaj facka je facka bohuzial ☹

digysa
15. mar 2013

@cicunka urcite si bola blba...on prote pri tej bolesti vybuchol...urcite necakal, ze ho po vymene nazorov dospela zena pokuse, ako pes na ulici..... 😅
Uz to nerob......a toto je taka "jedinecna" situacia, kde by som vylucila fakt, ze by ta mohol znova udriet....

simca06022011
15. mar 2013

podla mna ojedinela situacia, skor reflexna.. ked hryzies, necuduj sa 🙂) ked ta pes ukryzne tiez ho nepohladkas :P

kacena4
15. mar 2013

necitala som ostatne prispevky ale mne sa stalo nieco podobne, ale naopak. hned som sa aj ospravedlnila ale mrzi ma to doteraz a mam z toho vycitky. neposudzuj to ze on je chlap a nema pravo udriet zenu, proste mohla to byt skratova reakcia. ak sa to viac neopakuje a vie si svoj "hnev" drzat pod kontrolou je to ok. my sa s mm obcas tiez hryzieme zo sranky, ked pri sebe sedime, a ak ma kusne silnejsie zrevem jak tur alebo opacne. proste je to instink. fakt zavisi od toho, ako sa inak sprava. moj neublizi ani muche a ja asi tiez nie 😀 😀 ani deti nedokazem vycapat s varechou 😖 hoci si to obcas zasluzia 😵 😵 😵 fakt zalezi od povahy. neodsudzuj to hned

rora
15. mar 2013

nehnevaj sa na mna, ale keby ma moj chlap kusol taku mu tasnem ze mu stena da druhu, ano zasluzila si si to, chlap sa urcite aj zlakol a preto ti tresol 😖 sa nevies ovladat? aj hadat sa treba vediet, co sme v zoo??

qwerty01
15. mar 2013

sa pytas ci je normalne, ze si ho kusla alebo, ze ti dal facku? lebo ani jedno ani druhe normalne neni, ale podla mna on ti dal facku z reflexu ( skoro kazdy clovek tak zareaguje), ale fakt, ze kusnut niekoho mi pride trosku divne co mas tri roky a si v skolke? Muz je tiez clovek a neviem preco si niektore zeny myslia, ze oni utocit na muzov mozu a ked im muz za to streli tak je uz pomaly tyran, ani ty nemas pravo niekomu ublizit, potom sa netreba cudovat, ze sa ti to vrati.

pingu1
15. mar 2013

ty si ho mohla pokusat? 😀

macamac
15. mar 2013

no ja tu vidím jediný problém
a nebude to facka, ktorú si dostala
ale hryzanec, ktorý utŕžil tvoj priateľ

pri predstave toho, ako sa hádate (zrejme mal navrch) a ty pri nezvládnutí svojho hnevu kusneš-je mi smiešno 😅
to akože fakt robíš bežne?

lebo je rozdiel "hrýzť sa" zo srandičky a je rozdiel kusnúť niekoho v hneve
pripomína mi to jednu diagnózu malých detí 😅 😝 😉

chymenitta33
15. mar 2013

A to som si myslela že dnes nebude nelogicka tema 😅

Ked sa nebudeš hrať na psa, nebudeš dostavať facky 😉

skvareninoval
15. mar 2013

Môj názor: Aj keď mu urobíš neviem čo, nemá právo na Teba siahnuť, čo bude zajtra....

janinah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henikav
15. mar 2013

On bol zhrozeny z toho ze ti v reflexe dal facku??? A ty nie si zhrozena zo seba, ze hryzies ako psik??? Teba to vobec nemrzi?? Fyzicke nasilie nema existovat z oboch stran rovnako, ano hovori sa ze chlap nema bit zenu, preco? Lebo sa predpoklada ze je silnejsi a ak nie je debil, nebude si pravdu vybijat fyzicky, ale naopak to plati tiez.

minutka
15. mar 2013

akcia = reakcia 🙂

martina005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka110611
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
opica89
15. mar 2013

odomna by si tiež schytala 😀

fra
15. mar 2013

ako čo je nenormalne? že ťa neodhryzol naspať ? 😀

jajatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
15. mar 2013

normalna reakcia, ja by som mu tiez vytala, keby ma pohryzol 🙂 🙂 🙂

stardust
15. mar 2013

ale ved ked si hladna, chod do kuchyne a zober si nieco z chladnicky...ja by som ti tiez tresla, keby si sa do mna zakusla.

alka221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haslerka27
15. mar 2013

boze,to ze su prazdniny neznamena ze sa nemusis ucit.knizku do ruky a ucit sa,maturuje sa!

mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky182
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka.s
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edie63
15. mar 2013

ak zijete v ZOO, tak ano, je to normalne 😀

kika1111
15. mar 2013

mal ti streliť ešte jednu..keď si mala nervy mala si sa zdvihnúť a odísť, prípadne mu streliť tiež...ale myslím, že ľudia by sa nemali brániť ako zvieratá...

vinifred
15. mar 2013

..ja by som Ti dala aj dve..preventívne..chudák ten tvoj chlap,a ešte má aj výčitky.. 😀