Priateľ a jeho kamarátka

22. feb 2022

Zaujíma ma váš názor. S priateľom sme spolu len krátko no už od začiatku mal jednu kamarátku s ktorou chodil a do dnes chodí týždenne raz na motokáry - ako hobby. Nikdy som si to nepreverovala, len mi fotky ukazoval. Chodia tam len oni dvaja spoločne čo mi príde celkom divné - prečo len oni dvaja vždy spolu? Mňa nevolal a ani som sa nenavrhla lebo mi to príde ako ten “jeho čas”. Nechcem mu byť pri všetkých aktivitách v zadku, hlavne nie nasilu. No ja nemám skúsenosť s muž-žena kamarátstvami , preto sa pýtam tu. Samozrejme mám kamarátov ale nie takto, buď si sadneme niekam viacerí alebo už majú rodinu a stretávame sa tiež spoločne.
Nemám v tom hľadať podľa vás nič viac?

amelie2017
22. feb 2022

Keby mal chlap o teba zaujem, tak by za tebou prisiel aj ked si mala covid. Vsak on ho mal prvy, nebol by ziadny problem. Lebo ked chlap naozaj tuzi po zene (su aj vynimky), tak ide hlava nehlava a chce byt co najcastejsie s nou. Radsej zid z kratsej cesty.

laska86
22. feb 2022

@nyusika tak nejak..

zdenkastanka
22. feb 2022

Dobre si urobila ...

1gramofon
23. feb 2022

Dobre si spravila, aspoň nestrácas čas a môžeš sa venovať sebe, príde lepší chlap. Tento chcel očividne veci po svojom a hlavne kamošku

puticka7
23. feb 2022

Tak asi by sa to dotklo aj mna, ze ked mozeme byt spolu uprednostni kamosku, ved ak je to taka dobra kamoska tak by mala pochopit 🙂 No co ja viem :D

breznica
23. feb 2022

Chcela som ti napísať: pošli ho do pi..,ale už si to urobila,tak super. Ako bolo písané,na začiatku vzťahu má chlap za frajerkou behať stále a nie že keď môžu byť konečne po chorobách spolu povie, že bude s kamoškou 🤦 a bohvie ako to s tou "kamoškou" je. Môj ex s takou kamoškou po našom rozchode založil rodinu a ktovie čo tomu predchádzalo...

1gramofon
23. feb 2022

Podľa mňa, najskôr bude taky ten kamarát co sa snaži byt viac než kamarát , len treba vyčkať kedy sa zadari a medzi tým vyskúša vzťah s inou lebo ze co ak sa aj zaľúbi, alebo nech aspoň nie je sám...

kassandra25
24. feb 2022

Vsak ked necitis zaujem a citis tam jeho spojenie s tou kamaratkou, tak to tak je.

evita11223
24. feb 2022

na zaciatku vztahu by mal chlap podla mna robit vsetko pre to aby mohol byt s tebou, aspon teda zamilovany clovek to tak robi, co mam skusenost z nasho vztahu 🙂