Priateľ a vzťah s jeho mamou

konik789
3. jan 2022

Ahojte,

chcela by som sa spytat aky vztah majú vaši muži/priatelia s ich matkou? Mam pocit ze ten moj priateľ este v 30tich rokoch od nej neprestrihol pupočnú šnúru. Kazdy den si píšu od rana az do večera na Facebooku. Dnes sme boli na nákupy, predtým ako sme šli, jej pise kam ideme, počas nakupovania jej pisal co si kupil a potom, ako sme prišli domov sa odfotil v novom oblečení a fotky hned posielal mame. Raz mu neodpisovala na Facebooku asi 1,5 hodiny tak jej hned priateľ volal ze co robi, kde je, ked neodpisuje…Aj vasi muži su v kontakte kazdy den so svojimi matkami?

Dakujem za Vaše názory.

dskjhfdlkdjhl
3. jan 2022

@konik789 Ja mam so svojou dospelou dcerou velmi dobry vztah, ale nie sme v takom nepretrzitom kontakte-toto by mne ako matke vadilo a teda samozrejme by mi to vadilo, keby to robil moj manzel. To aj tebe tak neustale vypisuje, ked nie je s Tebou, alebo to robi iba vo vztahu k matke?

buzz5
3. jan 2022

@konik789 mala som takého ex a presne pretoto sme sa rozišli. Vtedy sme ešte nebyvali spolu. Ale keď on za mnou prišiel poobede jeho mama koncila v práci o 4tej hneď zobral telefón a volal s nou viac ako hodinu, každý deň. Keď sme sa náhodou pohádali prvé čo spravil volal jej. Raz mi rupli nervy a povedala som mu nech si vyberie, že keď prišiel za mnou nech trávi čas so mnou a nie volať mame, keď chce byť s ňou nech jej nevola a ide rovno za ňou. Sadol do auta a odišiel. To bol rozchod, potom si ešte prišiel po nejaké veci. A bol koniec, ja len ľutujem premarneni čas. Vola sa to oidipovsky syndróm, skus vygooglit

pribinak
3. jan 2022

Nieee. Toto naozaj nie. Toto bude vždy mamickar a ty budeš vždy súperiť o neho s mamickou

janinah
3. jan 2022

On nieže neprestrihol pupočnú šnúru,jemu tam ešte dalšie tri prirástli.Toto robiť v 30rokoch? uff,netolerovala by som to....a vieš aj čo všetko jej vypisuje o tebe? aj o spoločnej noci vypisuje? divné,nezrelé,komplikované...a nezmení sa to ani po svedbe

barbora0308
3. jan 2022

@konik789 moj manzel ma tiez uzasny vztah so svojou maminou, ja im to aj tak trocha zavidim
😊 volaju si kazdy vecer, ale iba tak pol hodku, aky mali den, ako sa maju a pod. No ten tvoj je uz trocha extrem, ak su teda furt takto v kontakte cely den, to by aj mne prislo divne 🤔 ...takze chapem tvoje pohorcenie. Nuz tvoj chlap si bude musiet urcit priority, porozpravajte sa a ak sa to nezmeni a tebe to bude vadit, comu sa necudujem, tak to ukonci cim skor.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bmuller
3. jan 2022

@konik789 ma on aj nejakych kamaratov? je vseobecne taky komunikativny, alebo iba s mamou, otca nema? a je len jedinacik?...keby mal este 3 surodencov, to by mama musela byt chobotnica, keby mala so vsetkymi byt v takom intenzivnom kontakte 🙈
fotit sa mamke v novom svetri, mile... a co nove trenky alebo ponozky? 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
3. jan 2022

@konik789 áno, to je už pritiahnuté za vlasy

jana7843k
3. jan 2022

trochu ta chapem, ten moj tiez stale s mamickou vyvolava a vypisuje, ale nastastie nie az tak casto. no lezie mi to na nervy coraz viac. uz mam uplnu averziu sa s nou vobec stretnut alebo tam k nej ist na navstevu

danulicek
3. jan 2022

utekaj. nezmeni sa to.

monka105
5. jan 2022

@konik789 Priateľova matka je práveže úplne opačná. 😄😄 Keď jej už raz za týždeň priateľ zavolá a chce sa vykecávať, tak mu po troch minútach povie, že dobre, nemá čas.

mamaselu
10. jan 2022

@konik789 Rovno Ti poviem, ze je to velmi chore, a ide o typy ludi, typy, cize ani cas to nezmeni. Viac to nepotrebuje komentar.