Priateľ chodí do baru

zdenka000
13. nov 2015

ahojte vsetci ,mam taku mensiu otazku kedze hladam informacie o spravnosti priatelovho konania ja mam 24 priatel 30 , nebavame spolu . Moj priatel pravidelne chodi do baru z kamaratmi a dost sa koli tomu hadame ako ja by som mu aj dopriala ale kamaratka ma priatela a povedala mi, ze to nieje normalne , ze ma podvedie a tak a ked by aj nie ze sa mi nevenuje ci mi to nevadi a citila som sa pri nej blbo ked mi to hovorila .Ja to az tak zle neberiem , len by som chcela vediet vas nazor . Frekvencia je niekedy kazdy druhy den niekedy tyzden nic , cize priemer tak dva krat tyzdenne na 5-6 hodin .Podotykam priatel nepije iba chodi proste diskutovat s kamaratmi pri kofole .

lila1988
13. nov 2015

Zdenka, este je mlady, potrebuje vypadnut do kolektivu. Ak nepije, riziko, ze Ta podvedie, je podla mna minimalne, toto si nenechaj nikym nahovorit. Ked mu to budes zakazovat, tak sa len budete hadat a bude to nastrbovat vztah a bude chodit mozno castejsie, lebo pri kamaratoch bude mat pohodu a pri Tebe len vycitky.. Ono ho to casom omrzi, aj frajer(dnes ma 37) chodil s kamosmi von, bojovanie s tym nemalo zmysel, teraz uz skoro nikam nechodi a mozno aj preto, ze som mu dala slobodu. Dobre by bolo, keby si si aj Ty organizovala stretavania s kamaratkami, mozno by som ho aj niekedy tak postengrovala, ze to je hrozne, ked idu same baby von, ze furt sa na Vas len chlapi lepia, mozno potom uprednostni chodenie von radsej s Tebou 😉

malinkaaninka
13. nov 2015

jej aká múdra kamoška,asi by som sa vyhýbala téme vzťahu.

emilia25
13. nov 2015

Tak trebs chodit spolu tak strávite aj cas spolu aj on s kamarátmi.mi sme tiez chodievali s muzom spolu počkal má tam po robote a potom sme uz boli len spolu aj v krčme no to boli ale časy chodenis.potom sme uz prestali a chodili len na firemné akcie.a ako sme rodina prisli deti do krčmy nechodíme ani na kofolu.iba na večere alebo na chatu ale len mi dvaja romantika a tak.

nyusika
13. nov 2015

@zdenka000 kym bude priatel v bare, ty si precvic gramatiku.
a neponocuj, na druhy den budes v skole klipkat ocami, pani ucitelka ti da poznamku a rodicia zakazu internet !
😀 😀

sissy27
13. nov 2015

@zdenka000 keď ťa bude chcieť podviesť, tak to spraví aj keby si ho 24 hodín denne držala za vtáka, nepotrebuje na to chodiť do baru 🙂 a ak vo vašom vzťahu veríš viac kamoške ako priateľovi, tak v tom vzťahu nemáš čo robiť... nájdi si iné kamošky, s ktorými môžeš zmysluplnejšie tráviť čas, kým ho tvoj priateľ trávi s kamarátmi...

tilly
13. nov 2015

preco nejdes s nim do baru? kazdy potrebuje nejaky relax, niektori chodia na ryby, ini do posilky, tvoj chodi do baru... a podvedie ta v bare aj v praci ked bude chciet a ked budes prudit, tak nic nevyriesis, len ho k tomu dozenies 😉

tilly
13. nov 2015

@nyusika si to vystihla 😀 😀 ze mi to nedoslo skor 😀

stardust
13. nov 2015

@zdenka000 ved si chod aj ty podiskutovat do baru s jeho kamaratmi. Urcite rozoberaju kopec zaujimavych tem a bola by skoda ich prepast 😉

adel222
13. nov 2015

@zdenka000 je to v poriadku ale tvoja amoska moc cita modreho kona 😀

mihula
13. nov 2015

@zdenka000 vsak si si pridala 10rokov.

jarmila64
13. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@stardust otazne je ci ju zavola.. ja tiez by som sa niekomu nepchala keby nechcel

buba1993
13. nov 2015

Pre mňa je zaujímavé, že niečo takéto tolerujete. Ja by som v žiadnom prípade nesúhlasila, aby môj partner chodil 2x za týždeň na 6 hodín do baru " piť kofolu " nech sa páči, kúpim minerálky,vody,koly,pivá domov a tadá, nech sa vyvelebia u nás v obyvačke keď sa tak silno potrebuje kamarátiť.
Nuž, každý je iný a každému vadí niečo iné tak teda, to je len môj názor. Vďaka ti bože, za môjho chlapa.

magmolatus
13. nov 2015

@zdenka000 tak na kamarátskych vzťahoch nič nie je. Ak nepije podľa mňa nemáš problém.

michal3691
13. nov 2015

@buba1993 cize ty vyznavas zlatu klietku 🙂 zaujmave ze ti to toleruje ale tak ako povedal gandhi „Slepé poddanstvo z lásky je horšie ako poddanstvo vynútené bičom tyrana. Otrokovi násilia zostáva nádej, otrok lásky ju nemá.“

buba1993
13. nov 2015

@michal3691 Nie, jeho to samého nenapadne ísť pretože vyhľadáva moju spoločnosť a celý vzťah je viac než harmonický.

michal3691
13. nov 2015

sak som napisal : Slepé poddanstvo z lásky je horšie ako poddanstvo vynútené bičom tyrana. Otrokovi násilia zostáva nádej, otrok lásky ju nemá.“

milota164
13. nov 2015

kazdy musi niekam chodit a aspon nechytite ponorku 🙂