Rodičia mi klamali ohľadom návštevy

lilianka010
9. mar 2016

Po hádke s mamou o vsetkom možnom čo sa týka nášho spolunazivqnia (mám syna A bohužiaľ žijem U rodicov. Mam 29 r.) Sa dnes vybrali na návštevu kU otcov mu krstratu 5 mesačnému. Teda tak mi bolo povedané. Keď sa vrátili syn mi oznámil že boli U svagrinej mojej sestry. Klamali mi lebo vedeli, že tam by som nechcela aby šiel. Je toto normálne? Ako by ste riešili situáciu keď vám rodičia bránia osmostatnit sa aj keď ste dávno dospelá A máte vlastne dieťa? Mám pocit že som jediná na svete V takejto CHOREJ situácii. ..

ivett1
10. mar 2016

ak ťa rodičia živia, šatia a financujú aj s tvojím synom, ani sa im nečudujem, že ti chcú riadiť aj život ...si od nich finančne závislá? lebo ak by si pracovala, tak máš nejaké peniaze na zaplatenie podnájmu a mohla by si od nich odísť preč aj so synom ...

vlastulina1
10. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

odstahuje sa od nich a take problemy uz mat nebudes, sem tam pridu na navstevu a je

mamcucha
10. mar 2016

@lilianka010 Nie je vzdy lahke osamostatnit sa. Hlavne po financnej stranke, aj co sa tyka zladit dieta a pracu. Ked nemas moznost odist, skus im zahrat na city, ze sa u nich necitis dobre, ked robia veci za tvojim chrbtom.

Damy, aj ked zije u rodicov a aj ked mozno je odkazana na ich pomoc, je to dospela zena. Nemaju pravo jej riadit zivot a vychovu dietata.