Som závislá na manželovi?

22. feb 2022

Od začiatku nášho vzťahu sme boli stále spolu. Trávili čas. Ja moc kamarátov nemám a tak sme spolu chodili von.
Dlho tomu tak bolo ,no po rokoch si muž našiel kamarátov"a ktorými alebo za ktorých má vymenil ..
Síce už máme rodinu ,muž radšej ide von s kamošmi ako s nami s deťmi.
Vždy musím ja plánovať keď niečo chcem a chcem ísť von.
U som si skúšala nájsť aj kamarátky s ktorými by som ja trávila čas.
Chvíľu v práci som mala dobru kamošku ale ako sa ukázalo.. bolo to len fakt je niečo potrebovala ohľadom práce,inak nič .
Som pre toto divná? Alebo som skôr rodinný typ?

syslik81
22. feb 2022

najdi si daky konicek ... zacni nieco tvoritpozri kurz.. byt s niekym nonstop stale vsade nieje dobre ... aj deti vyrastu a odidu a co potom? zacni zit lebo ani sa nenazdas a budes stara a sama ...

pribinak
22. feb 2022

Nie je dobre byt tak veľmi fixovaná na 1 osobu. Ten druhy to môže cítiť ako tlak, vysávanie energie, dusenie tým druhým
Obzvlášť po rokoch manželstva

Ani pre deti to nie je dobrý vzor ak vidia, ze nemáš priateľov, kamosky, … že si nevieš vytvárať a pestovať vzťahy s inými
Nájdi di nejaký koníček, tam sa zoznamis sj s inými ľudmi.

zmrzlinka2021
22. feb 2022

Suhlasim s @pribinak - je to velky psychicky napor na partnera. Pre zdrave fungovanie je velmi dolezite mat kamaratky, priatelov, konicky, aj deti vidia, ze mamina ide so susedkou si zabehat, poflakat sa... proste ludia sa tak ucia v rodine vzajomneho respektu a empatie.
Tvoj manzel prirodzene uteka - a mozno aj neprimerane, ale to je dosledkom toho, ze memohol vo vztahu "dychat".

nelinka888
22. feb 2022

Tak treba mať aj trošku vlastný život 🙂 Vlastné koníčky a záľuby, vtedy to nebude také, že si moc ako keby nalepená na mužovi.

danina09
22. feb 2022

najdi si nieco svoje, co ta bude bavit, pri com si najdes aj nejakych inych znamych, moze ho to zatazovat, aj ked si to nejako neuvedomujes, ale aj tebe to dobre padne ked sa budes stykat s inymi ludmi 🙂

martrle
22. feb 2022

Môžeš mi.napisat ,môžme pokecat...odkiaľ si...mam podobný problém