Súkromie vo vzťahu

21. apr 2020

Rada by som sa podelila o svoje pocity,ktoré si akosi neviem upratať. Som vo vzťahu s mužom cez tri roky,obaja máme pár rokov do päťdesiatky,nežijeme spolu,ale stretávame sa často,väčšinou denne,na pár hodín,ale akonáhle sa nevidíme pár dni,začínam mať pocit,že mi to ani nevadí lebo konečne mám čas sama na seba a byť sama so sebou.Partner má dom,radi spolu trávime čas,rypeme sa v zemi,zveladujeme záhradu,pestujeme kadečo,je nám spolu fajn,no ďalší problém je,ak mám ostať spať u partnera. Som zvyknutá roky spať sama a keď mám spať s ním,tak ma to neláka a už neviem,ako mu to mám taktne vysvetliť. Mne to spanie s ním vôbec nič nedáva,on chodí spať zavčasu,ja o polnoci,jemu to nevadí,je rád,že som tam s ním,no ja sa jednak nevyspim a jednak to spanie vedľa neho mi nič nedava. Vtedy zvyčajne nemáme ani sex ,ani nejaké objatia,ani nič,proste vedľa seba spíme.neviem už ako to mám riešiť a hlavne neviem sa zorientovať ani sama v sebe,či je to ok v tomto veku???mozno som sebecka,neviem...

0silvia0
22. apr 2020

Tento typek tebe vyhovuje akurat v tom, ze mas kde zrelaxovat na zahrade. V zime ste sa ako stretavali? Veceru ked ma zaplatit ofrfle, predpokladam ze tak isto je to s kinom napriklad. U neho doma sa necitis dobre, takze predpokladam, ze si u neho vela casu netravila... On k tebe tiez nechce ist, lebo vsetko ofrfle, tak si neviem predstavit vase fungovanie pocas zimy...

autor
22. apr 2020

@0silvia0 normálne sme boli raz u neho,raz u mňa, len sme u seba neprespavali,občas ja u neho,ale väčšinou sme sa na noc rozlúčili to platí či je zima či je leto 😀

madeline1
22. sep 2021

Je uplne ok, ze sa citis dobre sama, u seba doma...ale aky vztah, ak spolu nezijete?! To nie je partnersky vztah.