Susedia majú chlapca, ktorý stále dupoce

dmk_1
30. dec 2021

Pomozte mi to pochopit, lebo ja uz nerozumiem. Byvame na najvyssom poschodi, tak som sa tesila na to bozske ticho, nikto nebude dupotat nad hlavou. Omyl - pod nami maju chlapca, asi stvorrocneho, dupoce od rana do vecera. Nevie chodit, len lietat po byte a dupotat. Ale tak dupoce a skace, az sa to u nas zatrasie - ano, od spodu. Do skolky asi nechodi, lebo dupoce kazdy den, zacne rano, konci vecer a casto vidim, ze chodi babka,asi strazit. Ze je to dieta, okej,ja to chapem,ale comu nerozumiem, je ta jeho mater - pomozte mi pochopit, preco ho nemoze raz vziat na ihrisko, nech sa tam vyblazni a doma sa nesprava ako utrhnuty z retaze? Byvame tu uz vyse dvoch rokov, ja som ich jedinykrat nevidela, aby vzali motorku,bicykel,buginu a sli von. Niekedy uz mam take nervy, ze mam chut vziat svihadlo a skakat im pol hodiny nad hlavou.

bublinka1426
30. dec 2021

@dmk_1 mame to iste, ale pod nami 2 ks deti. ale tych aspon ''vencia''vonku ale ono aj tak potom lietaju ako steteleni. a my to trpime uz 5 rokov. takze ja uz som sediva z nich. a ze sak sme pod strechou, nebudeme pocut buchot a makovy prt z toho

uriva
30. dec 2021

@dmk_1 A dohovor? Inak my sme bývali tiež na byte a zospodu som počula oveľa viac a intenzívnejšie ako susedov zvrchu(a to mala mamička dve deti a bola z nich veľmi veľmi veľmi nervózna a deti veľmi veľmi veľmi hravé). A nepomohol ani koberec. Inak ako sa porozprávať s nimi neviem dať radu - pre toto sme sa sťahovali na dom a mám pokoj ;). Ale je mi jasné, ž nie vždy sa to dá.

bublinka1426
30. dec 2021

@uriva ano moj sen je tiez dom a prave preto ze viem ze v panelaku klud nikda nenajdem..ale teraz tie ceny 😢

andrejka1974
30. dec 2021

Zvuk sa šíri hlavne smerom hore,ale sú to deti treba len vydržať časom sa skludnia ja mám veľmi tolerantnych susedov mám autistku a tá narobi hluk ale snažím sa S ňou byť aj vonku len nie vždy to ide

sorciera24
30. dec 2021

ach jaj, zas niekto, kto take deti nema....ja som napr. chodila s chalanmi von nonstop...fakt o pol o 8ej som mala navarene a boli sme von, do vecera, domov sme sa chodili len najest....clovek by povedal, ze to bude unavene a spat ako zarezane....prd makovy, nonstop aj doma ako divi...... pod nami nik nebyva, ale ako ja by som ich musela jedine zapchat usta a zarezat....ako chalani su taki....ano, poznam mamicky, co im dievcatka sedia pri cajikoch a kuchynkach a nechodia inak ako v papuckach....tie ale toto nemozu pochopit....lebo, nech robis, co robis, ako ak ma fakt 4 roky.....je v tej najdivokejsej chlapcenskej faze.....(hej, este sa to da vyriesit, dat im do ruky tablety, PC a budu sediet ako pripeceni cele dni....no to isto, dakujem... ale utesim ta, najhorsie to bolo v tom veku, teraz maju moji 12 a 7 a uz su kludni....(len obcas sa poklbcia:D)

bublinka1426
30. dec 2021

@andrejka1974 casom? tito maju skoro 10 rokov a je to este horsie. namiesto nahanania ohadzuju sa asi betonovymi gulami :(

dmk_1
autor
30. dec 2021

@uriva nechcem byt taka, ze idem vyklopkavat. Ignoruju to dieta, preco by nemali ignorovat mna..

dmk_1
autor
30. dec 2021

@bublinka1426 mne nejde o to, ze mi vadi, ze dieta robi hluk. Ja len proste nechapem, od rana do vecera kazdy den

dmk_1
autor
30. dec 2021

@andrejka1974 nestazujem sa, ze chlapec robi hluk. Ja nechapem, preco ho mama raz nezoberie von, nech sa tam vyskace a doma nemusi zbombsrdovat barak. Ved to nie je normalne, aby jedno decko sedelo cely den doma a len dupotalo, dupatolo a skoncilo vecer o 11

sorciera24
30. dec 2021

@dmk_1 tak nevies, ci nie je nejako chory napr. , preto aj mozno nechodi do skolky, mama mozno chodi robit a babka strazit, mozno ho nevladze tahat po ihriskach.....ja neviem.....ja kym s niekym nezijem, neviem, co vsetko može byt za tym, tak sa tazko chape...ale moze byt kadeco

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dmk_1
autor
30. dec 2021

@sorciera24 po prvej vete uz necitam. Dieta mam a prispevok bol o inom, trocha citania s porozumenim

bublinka1426
30. dec 2021

@dmk_1 tak chod za nou a porozpravaj sa.

dmk_1
autor
30. dec 2021

@viestta 😃 rozmyslala som, ze jej raz pojdem zaklopat, ked pojdem s malou von, ci mam zobrat aj jej syna na ihrisko

sorciera24
30. dec 2021

@dmk_1 skoda.....mohla si mat obraz o roznych situaciach....tak naco tema... nemusis vsetko chapat, halvne ak nechces....moze byt x dovodv, preco tomu tak je....ale tu to asi nezistis....

bublinka1426
30. dec 2021

@dmk_1 matka ma asi fajront potom. najednoduchsie je nechat decko vybehat sak sa samo zabavi a unavi

dmk_1
autor
30. dec 2021

@sorciera24 nie je chory, je to zdravy, len nevychovany chlapec. Rodicia ho ignoruju, kto by vydrzal nespratat decko do koze, co mi lieta po byt cely den..a vychovne metody tiez pocut az k nam hore

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
30. dec 2021

Byvam v starostavbe.uplne hore😂
dole zena a asi s 10rocnou .. mi to tu vibruje obcas ako kocka lieta -ale aj moja 3rocna dupe jak kon.
Chodi do skolky- chodime von ked neni skolka ale aj tak si pobeha so psami ,s otcom proste ma vrtulu v ritke. Darmo poviem /ukazem nedupoc nechape to este resp po 5sek zabudne….prikovat ju neviem o gauc proste k malym detom to patri….
Ak je to fakt cely den napis ako
@viestta pise😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariinak
30. dec 2021

@dmk_1 Ahoj,my mame toto isté, ale bývajú nad nami. Je to nepríjemné, denno denne dupocú chlapci,búchať,behajú, no proste des. A najlepšie je,každý boha deň ráno možno aj o 6:00 pripečená suseda tak vrieska,že ani budík netreba,každý boží deň toto isté a je to naozaj nepríjemné. Už keď sa môj syn sťažuje, akože otras fakt,neberú ohľad na nikoho a určite ich je počuť po ceeeeelej bytovke.

dmk_1
autor
30. dec 2021

@hennyinnsbruck viestta si ide svoj styl.. Ja chodim von s malou kazdy den, co budeme sediet doma, cely den v byte. Mali sme predtym 3 male deti nad sebou, vystrajali, ved ktore dieta nie, ale ani zdaleka nebolo toto, co robi ten maly. A ze tam s nim dokazu rodicia existovat a nechat ho tak. Raz svojej dovolim, aby pozvala vsetky kamaratky zo skolky a urobime sutaz v skakani u nas na podlahe 🤔

hennyinnsbruck
30. dec 2021

@viestta jezisi😟😟😟😟by ma slahlo

dmk_1
autor
30. dec 2021

@mariinak moja mala teraz nespi, pocuva to a normalne vidim, ako ju trhne a ocka behaju s kazdym treskom o podlahu..des

tykat
30. dec 2021

@dmk_1 spoj sa s tymi co byvaju pod nimi, ci to tiez tak vnimaju a chodte za susedou spolocne.

makova333
30. dec 2021

@dmk_1 ako vies, ze s nim nechodia von? Cvakaju ti kartu?

dmk_1
autor
30. dec 2021

@tykat nechcem take, ze pojdem vyklopkavat, a podla toho,co od nich pocujem, nemyslim, zeby to malo uspech. Pod nimi, co byvaju, nedavno sa tam prestahovali novi, ale neverim, ze im to nevadi, tam to maju double, lebo rovnako stary chalan je aj v byte pod, ale s nim aspon chodia na dvor.

dmk_1
autor
30. dec 2021

@makova333 Ak dupoce od rana do vecera,tak je doma. Kazdy den.

jankapepe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
30. dec 2021

@dmk_1 pozri, mne minule nasrata suseda vola, ze co doprdele chodim po byte v opätkoch cely den. Cely den som sedela na stolicke a mala home office (niekolko konferencych hovorov, vela pisania). V panelaku sa zvuky casto miesaju, casto idu uplne z inakadial ako ich ty pocujes. Detto fakt nemozes vediet ci s nim chodia von alebo nie ked si vonku s ´o svojim dietatom.