Žiarlivý partner

1. dec 2021

Som zúfalá a chcela by som poprosiť o radu aj keď dobre viem, že každý napíše jedno a to samé: ROZCHOD... Viem, že by som sa s ním nejak mala rozísť, ale nie je to také jednoduché... Ide o to, že môj partner veľmi žiarli. Nemôžem nikde ísť bez toho, aby o tom vedel. Nemôžem si s nikým písať bez toho, aby o tom vedel. Zakazuje mi baviť sa s chalanmi, čo je normálne a nemala by som, keď už mám vzťah, lenže toto je už moc, že robí scény už aj z toho, keď sa niekoho niečo len spýtam alebo o niečom tip top pokecám (napríklad so spolužiakom). Často sa hádame a už sa viackrát stalo, že sme sa s ním skoro rozišla, ale potom prosíka a vypisuje mi slohovky všade (Sms, msg...)
Vraví, že ako sa zmení a ako veľmi ma miluje, že som jeho všetko,... Potom po nejakom čase pokračuje... Je to ťažké, lebo naozaj by to bol dobrý frajer keby tak veľmi nežiarlil a nerobil tieto scény... Máte nejaké osobné skúsenosti? Ak áno, tak budem rada, ak mi ich napíšete... Prosím negatívne komentáre si nechajte pre seba-Tie mi teraz nepomôžu...

bets
2. dec 2021

@kikus7 sama si kladiem tu otázku. Dôvod je podľa mňa jej pôvodná rodina, jej otec, nepoznala, aký by mal byť muž. Ale teraz už vie, v ktorom momente jej blikala kontrolka, len vtedy nemala odvahu zrušiť svadbu, bola by to hanba, v tom čase.
Dnešné ženy majú výhodu, že keď bliká kontrolka, ten tlak spoločnosti už nie je taký silný, a ľahšie vysvetliť zrušenie svadby.

kikus7
2. dec 2021

@bets Nemyslím si, že sa taký chlap prejaví tesne pred svadbou či po svadbe. Uz od začiatku to musí byť jasné, ale žena s ružovými okuliarmi to nevidí, resp. nechce vidieť. Kedysi som bola podobná, myslela som si, že niekoho zmením. Ale je to hlúposť. Našťastie, vždy som dala na svoj vnútorný pocit a nemám klapky na očiach..

veronika65
2. dec 2021

Rýchlo bež, toto vyzerá na začiatok niečoho veľmi zlého... Bola som s takým a dnes som šťastná, že som vzala nohy na plecia 😀 žiarlil ešte aj keď mi napísal bratranec ako sa mám, zakazoval maľovať sa, chcel kupovať oblečenie minimálne o číslo väčšie, keď som išla do obchodu a prišla o minútu neskôr bol cirkus, v práci sa mi zakazoval zdraviť kolegom, keď sa mu zdalo, že na mňa nejaký chlap pozerá tak chcela by som šla za ním a pýtala sa čo čumí..... Strašne veľa (aj horšieho) bolo a tiež už uvažoval o byte/dome, deťoch atď.... Toto lepšie nebude, takého nezmeníš