Ako ste sa zoznámili?

katachi
31. dec 2021

Ahojte, vopred upozornujem ze som muz. Ospravedlnujem sa ze pisem na forum pre mamicky ale zaujima ma nazor hlavne zadanych zien.
Ide o to ze som v najlepsich rokoch (31), sportujem, nepijem, nefajcim a snazim sa byt naozaj dobry clovek. Aj tak sa mi ale nedari najst si partnerku. Nechapte ma zle, nie som ziadny zufalec, dokazem v pohode zit aj sam. Zaujimalo by ma ako ste sa dali dokopy s vasimi partnermi? Oslovili vas? Vy ich? Ja sa totiz nikdy nevnucujem zenam, neflirtujem a tiez mam malo sebavedomia co sa tyka mojho vyzoru. Nemyslim ze som atraktivny. Na zoznamkach nie som a ani neplanujem ist, tie mi akurat zrazia sebavedomie este nizsie.
Vopred dakujem za reakcie.

zuzanazu85
31. dec 2021

A chodievaj von,nájdi si koníčky,ak máš hava,je to magnet na pekné psickarky 😁. Zoznamky sú fajn,ale nerieš iba tie. Za písmenami môže byť aj veľké sklamanie. A nehanbí sa osloviť,veď odmietnutie je chvíľkové,ale povestný ,, šleha" od Amora môže byť navždy 😄. Hlavu hore a veľa stastia

petamich
31. dec 2021

nasu story s manzelom tu asi nebudem rozpisovat 🙈 ale teda skratene v praci a laska na prvy pohlad to rozhodne nebola

cyberk
31. dec 2021

cez PC hry 🙂
Pracuj na svojom vzhlade a nezufaj, cim si starsi tym su aj zeny starsie a cim je starsia zena bez chlapa, tym je viac zufalejsia a upusta od svojich narokov.
Skus si zacat vsimat zeny zo svojej "ligy", urcite sa citia ako ty a hladaju lasku ;)

kattucino
31. dec 2021

@katachi u mňa to bolo minulý rok v čase covidu a ešte k tomu aj po rozchode tak, že mi kamarát spomenul že má slobodného kamaráta, ktorý mi potom napísal na FB a voilá... 🙂

janinah
31. dec 2021

Ja v práci...dcéra jedna na diskotéke a druhá si šla muža hľadať cez pol sveta..aj ho má 😀..sestra vo vlaku...synovec v spoločenstve veriaceho mládeže...
Dnes v korone by som hľadala aj na inzerát.aspon by bola sranda..však aj Harry takto našiel Megan 😀

iv007
31. dec 2021

Si v najlepsom veku, skus serioznejsie zoznamky pripadne nejaku turisticku skupinu na FB alebo fitko.Tam chodi vela slobodnych bab a mas velku sancu.Bud vsak prirodzeny a vtipny,netlac na pilu.Najskor sa snaz babu spoznat ako kamos a partak a nehrn sa rychlo do vazneho vztahu.Drzim palce💙

brembo
31. dec 2021

@birika no bodaj by nie.

4stanka4
31. dec 2021

Pred 13 rokmi na pokeci, ja som mala 18 on 20 🙂

modraslamka
31. dec 2021

moj partner je ako ty.
A na pokeci 🙈 sa zoznamoval, siel s nimi do kina na kavu...
so mnou, pozname sa od (mojej) strednej skoly, chodil s mojou spoluziackou, nakoniec po 10 rokoch a stroskotanych nasich vstahoch, sme si povedali ci my si niesme sudeni ( so srandy) 😅
a nakoniec sme spolu uz druhy rok, uz budeme rodicia a mame vlastne byvanie...
takze nejak tak 🙂

patycka
31. dec 2021

@katachi pokec. Ale to ma tam nasiel po case inak rok sa namna chodil pozerat do mojej prace kde som pracovala za pokladnou. 🤷‍♀️😁

klarss
31. dec 2021

Čo sa týka toho vzhľadu tam nevidím taký veľký problém. Ja som bola vždy vysoká štíhla blondína a ani jeden môj ex nebol od pohľadu vyslovene pekný vyšportovaný chlap alebo respektíve taký prototyp pekného chlapa. Skôr by som asi na tvojom mieste pracovala na tom chýbajúcom sebavedomí lebo mňa práve vždy ku mužovi pritiahla charizma. Ani jeden nebol pekný ale "mal niečo do seba".
S mojím terajším sme sa spoznali tak, že ma oslovil pri bare keď som išla zobrať kolo pre mňa a kamarátku. Je vysoký ako ja (170cm) a vôbec to nebol môj typ od pohľadu ale narozdiel od iných chlapov čo na mňa väčšinou polovicu noci len čumeli z dvojmetrovej vzdialenosti on sa so mnou hneď pustil do reči a pracovala chémia aj jeho charizma. V tom čase som si myslela, že to bude taká jednorázovka na pobavenie a nakoniec sme spolu vyše dvoch rokov, žijeme spolu, o prvú dcérku sme síce prišli ale teraz čakáme zdravého chlapčeka a je to úžasný, srdečný, pracovitý muž a som veľmi rada, že som išla pýtať drink práve na tú istú stranu baru ako on v tú noc. Hold človek nikdy nevie 🤔

littleslovak
31. dec 2021

Na festivale. Detaily nejdem rozpisovat ale pre kamaratov je to vzdy zabavna historka 😁
No ako ti posali baby vyssie, dnes je tazka doba a zoznamka nemusi byt az taky zly napad, osobne by som ale zvazila jednu z tych platenych, nie uplne ale trosku to pretriedi individua.
Dalsia vec k tomu vzhladu, muz nemusi byt pekny ako obrazok, mal by mat hlavne nieco v hlave a zmysel pre humor 😉
Drzim palce

mariamay
31. dec 2021

@katachi Cez kresťanské zoznamko pred 15 rokmi..spočiatku blbý pocit, že sa tam nachádzam, ale reálne možnosti neboli žiadne..okolo mňa samé slobodne alebo vydaté či ženatí..utriasla som si v hlave čo vlastne chcem a aké sú možnosti a predsa som to kresťanské zoznamko skusila...a stretla toho pravého ☺️..nie síce na 1.krat, ale napokon sa podarilo..po mne to skúsili ďalšie 3 slobodné, ktorým som to odporučila a žijú krásne v manželstve už niekoľko rokov..Skús cez Google kresťanské zoznamko, je ich v súčasnosti už viac..Veľa šťastia prajem🙂

angi07
31. dec 2021

Chodila som s jeho najlepsim kamosom len sme sa extra nestretavali bo on zil s frajerkou v inom meste bol ich vztah komplikovany.kef sa rozisli a vratil sa do dediny tak sme sa par x stretli nix extra vobec nebol moj typ. .lenze raz sme boli u nich partia a tak a ha som si vsimla ten jeho pohlad , pozeral sa na mna ako keby som bola ta najkrajsia na svete a v tom momente som sa zalubila.nechapala som vsak lebo naozaj nebol moj typ ale na ten pohlad do konca zivota nezabudnem❤ takze tak😊sme spolu uz 17 rokov

andreatytler
31. dec 2021

@katachi My sme sa zoznamili v praci. Pozvala som ho na rande, lebo sa nevedel k nicomu odhodlat.
No tu mas dokaz ze zoznamky funguju velmi vela ludom, takze to prehodnot.
Fakt al je ze budes asi musiet selektovat a ist na niekolko zlych stretnuti aby si konecne nasiel taku co ti sadne. Nenechaj sa odradit.

bmuller
31. dec 2021

Cez okruh priatelov. Mame velmi spolocenskeho kamarata, ktory robi casto rozne vylety (nic extra narocne, vacsinou prechadzky po lese), a pozyva kamosov, kolegov, ktori donesu dalsich kamosov, kolegov (teda obidvoch pohlavi). Vyhodu to ma, ze nezavazne spoznas a mozes vidiet spravanie pripadneho "objektu zaujmu". Dalo sa v jeho okruhu dokopy uz viac parov. Akurat on nejak ostava sam 🙃

babulkomale
31. dec 2021

@katachi urcite si muz? Lebo ja som za svoj zivot este nestretla muza, ktory by si o sebe nemyslel ze je atraktivny. Aj chlapi bez vlasov s velkym nosom dokazu mat brutalnu charizmu, takze nejake ustalene formy à la Brad Pitt asi pust z hlavy.
Ja som sa zoznamila napriklad na vyletoch.
Svojho praveho som stretla v praci ( predtym aj jedneho laveho 😃)
Poznam aj chlapov ktori pre mna su neslani - nemastni ale ine zeny o nich zaujem maju, takze urcite aj pre teba niekde nejake ❤️ bije 😉
Vela stastia prajem.

birika
31. dec 2021
stevlikova
31. dec 2021

Ja som sa s manželom zoznámila cez pokec a to som sa tiež zaprisahavala, že tam nikdy nepôjdem. Jedna dievčina z dediny sa cez pokec zoznámila s terajším partnerom a odporučila mi, aby som sa tam išla pozrieť. Po týždni váhania som sa prihlásila, áno bolo tam kopec uchylov, no našiel sa medzí nimi aj môj manžel, má chyby ale to aj ja. Tento rok sme 4. Rok zosobášení. Držím palce

kinedrilka1
31. dec 2021

Ja by som na tvojom mieste trošku riskovala pri ženách a viac sa snažila ich osloviť. Každá sme iná, každá máme iný vkus a ak mám pravdu povedať, mňa nikdy nepritahovali muži, ktori majú svaly, vyholené hlavu, alebo krásni muži, ale skôr muzi, ktori majú niečo v hlave a charizmu. 😉

doda3103
31. dec 2021

Pokec vo februári to bude 13r odkedy sme sa prvý krát stretli. Máme dve deti jedno dneska oslavuje narodky😂 ale vtedy to bolo ešte normálne teraz už nie a každý sme bývali v inom meste čiže sme si dlhší čas písali volavali kým sme sa stretli. Ja som mala 17r on 23r.

poopsie
31. dec 2021

S mojim mužom sme sa stretli prvý krát na koncerte, ja som mala 14 a on 18....6 rokov sme boli kamaráti a už sme spolu 7 rokov... Tiež sa nemal k veci ale ja som už potom šla na istotu... Lebo bol dobrák od kosti a stále je... Takže vtáčkovi som pekne zaspievala aby som ho lapila 🤣🤣🤣sa smejeme na tom doteraz, len raz v živote som spravila pirohy 🤣nuž darmo, láska ide cez žalúdok

kikakri
31. dec 2021

Tiez som sa s mojim priatelom zoznamila cez zoznamku, este na zaciatku pandemie. Tiez som skusala, viacere stretka, nikdy nevies na koho narazis, tiez nemam idealnu postavu, viacerim som sa nepacila alebo oni mne,az sme sa nasli ♥️ sme spolu rok a pol a dufam, ze nam to vydrzi co najdlhsie.
Len skusaj, pokial sa neda ist von, kludne aj zoznamky, su tam aj "normalni" 🤭 mozno to nebude prva, tretia, piata 💁🏻‍♀️

baschena
31. dec 2021

Sestra poslala kamarátovi fotku na ktorej som bola ja a zopár báb 😊 padla som mu do oka, napísal mi na fb a už sme skoro dva roky manželia 😊

janewithane
31. dec 2021

Cez kamaratku. Ale chcelo to aj trosku aktivity z jeho strany. manzel nezavahal a sebavedomo ponukol odprevadenie, neskor sa aj ozval cez soc.siet a po par dňoch h pisania sa osmelil aj pozvat ma na rande.

vero_29
31. dec 2021

@katachi ja som svojho muža zbalila v práci.. už sme spolu 13 rokov a máme 2 krásnych chlapcov..

cicuca
31. dec 2021

@katachi ja som nezadaná a úprimne aj samotarka, ale myslím, že by nebolo zlé mať nejaké aktivity, ktoré ťa budú ťahať medzi ľudí. Viem, že teraz je to také obmedzené, ale kde je vôľa, tam je cesta ;) ešte pred materskou som chodila veľa do prírody a tam sa tiež našli jedinci, ktorí radi prehodili pár slov, alebo na pilates, tiež som tam spoznala zaujímavých ľudí alebo len tak do príjemného baru, kina, kaviarne. Možností je veľa. Skús hľadať v takých "vodách" ktoré zaujímajú aj teba, či už intelektuálne alebo čo máš ako hobby, záľubu. Nech si aj rozumiete, keď ju už zbalíš ;) a držím palce

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madeline1
31. dec 2021

@katachi v najlepsich rokoch nie si, to budes az po 40tke...
ale samozrejme vztah mozes mat, ak chces...privelmi to ale riesis...mimochodom zoznamka vobec nie je zla vec, hlavne ta najnavstevovanejsia na sk, tam si mozes aj podebatit, aj sa zoznamit...alebo to nechaj plynut a niekto sympaticky sa objavi, pripadne ak mas niekoho nad kym uvazujes, smelo sa ozvi, zisti ako sa ma, co robi, dajte si prechadzku...

madeline1
31. dec 2021

celkom nechapem preco maju ludia taky postoj k zoznamkach, je tam sice tahsie vyzistit kto je aky (ale vsak vytvorit si nazor sa da aj v texte), ak s niekym pisat nechces, tak si nepises, plusom je to portfolio prihlasenych.... A preco by tam nemali byt normalny, to je co za nazor? Alebo ze kedysi boli a uz nie a to odkial vedia? Je tam kadekto...treba skusit...