Darček, ktorý poteší kresťana

9. nov 2021

Vedeli by ste mi, prosím poradiť nejaký darček, ktorý poteší kresťana? Okrem kníh. Premýšľam nad tričkom, ale kresťanských tričiek som moc nenašla.
Vďaka za každý tip.

pribinak
9. nov 2021

CD

autor
9. nov 2021

@pribinak Cd už má tiež veľa.

zuzkanaj
9. nov 2021

Veselé ponožky s citatmi z biblie. Chvalonozky 😁

sasesoe
9. nov 2021

Pozri nejaky krestansky obchod, maju i tricka. Napr. Kumran, Ver, Zachej, Spolok sv Vojtecha, Luc,...

rybka2021
9. nov 2021

Toto. Poznamkova biblia s krasnymi obrazkami

777januska777
9. nov 2021

A chce aj krestan taky darček? Ono ja som tiež kresťanka, ale teda osobne ma krestanske darčeky netesia. Od jednej členky rodiny dostávame pravidelne krestanske veci a sú skôr ako taký chytač prachu. Lebo kresťanskú vec si radšej kúpim sama a takú akú chcem a nie, ze mi niekto bude dávať zbytočne veci, ktorých mám dosť.

autor
9. nov 2021

@777januska777 Áno, jemu určite nebudú zapadať prachom 🙂

vanda323
9. nov 2021

Mňa osobne by potešil hrnček z veršov z biblie

bikarbona
9. nov 2021

Pozrite merch zo serialu The Chosen. Dost vkusne veci.

ivangeline
9. nov 2021

Ruzenec v tvare styloveho naramku. ;)

pribinak
9. nov 2021

Pre muža či ženu? Približný vek?

terezka1947
9. nov 2021

Som kresťan,ale darček kresťanský nechcem. Lebo,čo chcem,tak si sama kúpim,podľa seba.
A keďže sa považujem za obyčajného človeka,aj keď som kresťanka,radšej by som prijala darček ako obyčajni smrteľníci 🤣
10ruzenciv netreba,biblii mám tiež viacero. Knihy je ťažké kupovať vo všeobecnosti cudziemu človek vek,vybrať kresťanskú literatúru "na telo"je ťažké.
Hrnčeky a tričká,to určite nie.
Citatove knihy?neurazia,ale stoja a sada na nich prach.
Kúp niečo bez kresťanského zamerania.

autor
9. nov 2021

@terezka1947 Tak my sme tiež kresťania, dostane aj darčeky ako smrteľník, ale aj kresťanské, my to máme radi 🙂

terezka1947
9. nov 2021

No,tak keď ho poznáš,vieš,čo kresťanské kúpiť.

autor
9. nov 2021

@pribinak Pre muža, 40 ročného

kacena4
9. nov 2021

mna by velmi potesil citat ktory sa lepi na stenu 🙂

autor
9. nov 2021

@kacena4 Ten už máme 🙂

nevenka
9. nov 2021

@terezka1947 koho poznam, tak vacsinou sa knihou trafim alebo mi presne povie, co sa mu paci a kupim tak neoriginalne, bez prekvapenia, to, co naozaj citat chce. Ale inak je to fakt tazko...

loginexistuje
9. nov 2021

napr sklenene gule s citatom z biblie (a Slovo sa Telom stalo) a pod alebo podla toho ako ho poznas knihu krestansky diar bibliu ak nema (jeruzalemsku) prispevok v jeho mene Marys meals pozri na nete ako sa to presne vola

ibrunova
9. nov 2021

Kalendár?

ibrunova
9. nov 2021
ivka225
9. nov 2021

iPhone urcite potesi aj krestana

loginexistuje
9. nov 2021

@ivka225 s aplikaciou Biblia

margieamatusko
9. nov 2021

Pekná ikona

domculik
9. nov 2021

Kukni nieco na kumran.sk.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofinkasofinka
9. nov 2021

Svokre som dávala robiť takýto ruženec, pre chlapa ale asi nie 😊

bikarbona
9. nov 2021

Prispejte financne na nejaku Charitu. Papez Frantisek dostal taky dar, ze KBS poslala peniaze kubanskym nudznym.

janage
9. nov 2021

Ide advent tak sviečky adventné zo včelieho vosku. Krásne voňavé aj zdravé sú a adventný veniec kresťan doma mať bude určite 😉

hesloveslo
9. nov 2021

Tak mu daj svetenu vodu