Detičky s nezvyčajným menom

naty07
23. júl 2014

Mile mamicky ktore mate dieta s nezvycajnym menom, chcem sa opytat ako na to reagovala vasa rodina a okolie? My sme dali meno Lucas, pretoze sa nam velmi to meno paci ale bola som velmi sklamana z reakcie hlavne rodicov, ktory mi povedali ze sa im to meno nepaci a doteraz nechcu vnucika oslovovat jeho menom a to ma uz 7 mesiacov. Poprosim mamicky ktore uznavaju len tradicne slovenske mena aby sa zdrzali negativnych komentarov. Dakujem

kubus
7. okt 2014

Rodicia maju vyberat meno, to je fakt. ale trochu sa treba zamysliet aj nad tym, ze s tym menom bude zit vase dietatko a vlastne nie vy... ja to poznam z vlastnej skusenosti, kazdy sa ma pytal na moje meno, nebola pri mne mama aby odpovedala, ze to ona vymyslela. A starka po prichode mojej mamy z porodnice sa opytala, ci sa to neda zmenit:o))

slnieckoelias
7. okt 2014

Lucas je nádherné meno. Po Eliášovi a Matúšovi pre mňa najkrajšie🙂

henamichal
8. okt 2014

@flower72 povedz mame, že veru MARTIN je sväté meno a nádherné!!! 🙂

happyfrog80
8. okt 2014

@mamink_a_20 mne sa paci Tomas,Tom alebo Eva .Take kratke jednoduche 😉.

majuska23988
10. okt 2014

Lucas je krasne meno asi odkukam ak niekedy budem mat synceka.Dcerka je Lilien a hoci ma odhovarali a moja mama si stale celkom nezvykla(mala ma takmer 3 roky),je to moje dieta.A ja som nechcela dat "iuctove"meno aj ked teraz je uz rozsirene.

sari24
11. okt 2014

@demeterka na strednej som mala spolužiaka Rodana a bol to jeden veľmi milý chlapec 🙂 To meno na mňa vždy pôsobilo jemne a nežne 🙂

vinuslava
12. okt 2014

My máme Norberta a Terezu a tiež sme sa stretli s takými reakciami, že "ako vas napadlo take meno" a ja vtedy len odpovedam " no tak normalne mi zablikalo v hlave" 🙂

sunflower000
15. okt 2014

no super diskusia, my sme pred porodom riesili to iste ine meno ako su tie tradicne slovenske...chceli sme Markusa a moj otec bol uplne proti e ako mu bude hovorit zdrobnene, dokonca este dva dni pred porodom sme zvazovali ci teda ozaj nedat meno po manzelovi ako otec navrhoval, no nakoniec sme nedali..a sme nakoniec radi ze sme sa nenechali ukecat, ked sa drobec narodil otec si zvykol a je nadseny,povedal ze ine meno by sa mu ani nehodilo a uz len Markusickuje a sme vsetci spokojni...cize mozno to chce len cas a na Lucaska si privyknu bo je to krasne meno

prasiatko30
7. nov 2014

Teraz som si spomenula na jednu miestnu celebritu - vola sa luis alfonso - a ma dvojicky chlapcov luis a alfonso - dobra haluz 😄😄😄

levandula666
16. feb 2019

@betsy14 aj ja mam doma Mila 🙂

mirka7725
19. feb 2019

@janusshka tak takéto krasne meno som už naozaj dlho nenasla😉

janusshka
19. feb 2019

@mirka7725 ďakujem krásne. Z počiatku nas okolie dosť strasilo....nevieme si lepsie meno predstaviť je tvárne a pre nas top rozhodnutie.