V ktorom mesiaci tehotenstva ste najviac pribrali?

kingstonka
2. sep 2010

asi to je individualne, ale zaujimalo by ma, v ktorom mesiaci sa pribera najviac. V prvom tehotenstve to u mna bolo asi na zaciatku...taky 4ty mesiac.Teraz mam pocit, ze zacinam velmi priberat teraz- 6ty mesiac

li_la
2. sep 2010

Tak to by aj mňa veľmi zaujímalo, keďže priateľ má pocit, že mám príliš malé bruško, keďže ho zatiaľ skoro vôbec nevidno. Ja som nepribrala zatiaľ vôbec, dokonca som podľa váhy kilo schudla, aj keď nevoľnosti už dávno nemám a aj tak netrvali dlho. Dúfam, že je to normálne, len som trošku nepokojná, keď vidím, aké veľké brušká už majú niektoré dievčatá v albumoch... 🙂

otulik
2. sep 2010

Ahojky no ja zase mam nevolnosti od sameho zaciatku tak som riadne shudla ale je to asi individualne u kazdej babi aj ja si tu vsimam ze maju vacsie bruska ako ja🙂niekomu to babo ide do bruska niekomu do krizov aspon tak sa to hovori..ja som zatial nic nepribrala ale busko uz je aaaaz teraz vidno 😉

kmirkav
2. sep 2010

Ja som zacala priberat v 6. a najviac 7. mesiaci, teraz v 8. sa mi zda, ze pomenej. Som v 34.tt a doposial som pribrala 9 kg, aj ked moc tie kila na mne nevidno. Bruseno mam tiez dost male oproti ostatnym buduim maminkam, ktore maju priblizny termin mojmu.

nice202
2. sep 2010

v deviatom. uplne najviac.

jankako
2. sep 2010

posledny mesiac..

marianca
2. sep 2010

ôsmy.......

merikac
2. sep 2010

ja budem asi vynimka ako tak citam,,ale ja som pribrala najviac 1. mesiac ked som nevedela este, ze som tehu , mala som neskutocny hlad a nevolnosti som pripisovala, ze mi je zle od hladu 😀 ,,potom uz len 0,5kg mesacne a posledne dva mesiace nic, dokonca posledny som dala 1kg dole

evkacka
2. sep 2010

fuuu tak určite to bol posledný trimester 🙂 to bolo hádam aj 6kg 🙂
podarilo sa mi zo 48kg na 71 pôrodnú vahu, ale to som sa už len gúľala 😀 by ste ma skôr preskočili ako obišli 😀 😀 😀 😀 😀

dara76
2. sep 2010

Ja prve dva mesiace asi najviac a v 8-9 som zas schudla.

lodgermaniacka
2. sep 2010

ja presne ako merikac, v prvom trimestri uplne najviac, stale mi bolo zle a zajedala som to, lebo som myslela že od hladu 😀 pribrala som 20kg, ale ked mal maly 3 mesiace bola som na pôvodnej vahe 55kg 🙂

sampo
2. sep 2010

v osmom... pomaly co tyzden, to kilo 😝

sabiatko
2. sep 2010

v poslednom, deviatom, ale to hlavne kvoli vode - mi opuchli nohy, ruky,...

veronikapp
2. sep 2010

pri obidvoch v deviatom to išlo prudko nahor...

gumimacko
2. sep 2010

tak ja som schudla prvy mesiac a pol 3kila lebo zo mna vsetko slo von, neskor som tie tri kila dohnala spat ale odvtedy ani gram, je mi to cudne, lebo brusko pekne rastie len na vahe to nepoznat. asi babatko spapa vsetko co zjem navyse a na mna sa uz nic nenalepi ale aj tak je mi to divne, lebo aj babatko s placentou, teda cela maternica nieco vazi a vyha stale rovnaka

aleka
2. sep 2010

v prvom tehotenstve som do pol roka priberala po pol kile, v 7. mesiaci mi začalo konečne krásne rásť bruško, pribrala som dokopy 10 kíl, druhé tehotenstvo - bruško mi už rástlo od 3. mesiaca a ten posledný trimester som najviac pribrala tu už 13 kíl. no a teraz čakáme tretieho pokladíka a som v treťom mesiaci a schudla som 4 kila.........je mi totižto strašne zle............... všetky tri tehotenstvá mám uplne iné 😅

alexandrah
2. sep 2010

posledny trimester, urcite ...

ivanka85
2. sep 2010

v siestom a siedmom

lennka79
2. sep 2010

Prvé tri mesiace som pribrala 10 kg potom čo mesiac to 1kg takže už teraz mam na sebe 14 kg a to mam ešte 2a pol mesiaca pred sebou 🙂

medyna
2. sep 2010

piaty -siesty mesiac som pribrala hadam aj 7 kil

marcelkatt
2. sep 2010

Pri prvom tehotenstve som pribrala 6kg a všetko až v 8-9 mesiaci. Teraz som v 7 mesiaci mám na sebe 2kg zatiaľ. Myslím, že zas naberiem v 8-9....mesiaci.

andika10
2. sep 2010

ja som pribrala najviac asi v 7- 8 m. ale dokopi len 9,5 kg s dvojkami, v 17 tt som mala o 1 kg menej ako pred tehu

fathi
2. sep 2010

je to asi veľmi individuálne ako tu čítam, ja som prvé 3 mesiace 2 kilá schudla a od piateho mesiaca to ide hore tak asi pol kila mesačne, zatiaľ som dokopy pribrala asi 4 kilá ale to som iba v 25. týždni takže uvidíme ako ďalej. Ináč som počula že je dosť časté v poslednom mesiaci zhodiť, no ako tu čítam, neviem neviem... 😅

cerkris
2. sep 2010

ja som pri prvom pribrala 17 kg najviac posledné mesiace, chvalabohu prišla som z pôrodnice o 15 kg ľahšia a pri druhom som pribrala 30kg 🙂 mesašne tak 4-5 kg (doteraz neviem prečo) najviac v 7-9 mesiaci ale tiež sú úž preč 😉

katecameron
2. sep 2010

ja v deviatom 6kg a za cele tehotenstvo 10kg 😎

vlastuska
2. sep 2010

ahojtee 🙂 no to je u kazdeho ine...ja som sa dozvedela ze som tehotna az v druhom mesiaci, treti mesiac nic, v stvrtom som este aj schudla lebo sme pripravovali svadbu, a cez ten piaty sa to pomaly rozbehlo 😀 .najprv tri, potom 4 a pak dalsi mesiac zase tri...takkze som na konci siedmeho a mam na sebe 11 😅 ...

krasnulka
2. sep 2010

😀 ja som pri oboch tehotenstvach pribrala každý mesiac cca 3 kg. Takže pri prvom tehotenstve som pribrala 27 kg a v druhom 25 kg 😀 ale hlavne že mám zdravé detičky

zitaje
2. sep 2010

Ja som zacala priberat az v 5. mesiaci (najprv som schudla, potom som to nabrala naspat), a aj tak som dala 17-18 kg. Mam pocit, ze najviac som pribrala na konci tehotenstva.

moncicatko19
2. sep 2010

ja som pribrala v osmom 13kg a nebolo to ani vydiet!aj mi bolo smutno za velkym bruskom:o(

silvia.t
2. sep 2010

ja asi cele nejak rovnako,ale dokopy to bolo 24 😅

zuzkat1
3. sep 2010

v siedmom a osmom🙂 to bolo okolo vianoc😀 dokopy 19kil ale prvy polrok to bolo len 8🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre