Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

capslock
11. júl 2014

ahojte.......28-29.6 som mala dostať menštruáciu ale dostala som len slabé špinenie, od vtedy ma bolia veľmi prsia aj sa mi zdá že mi podrástli....máte skúsenosť?

cloviecik777
17. júl 2014

Tak mna na dotyk bradavky bolia a ked uz idem spat a som na boku...neviem ci som tehotna.Menzes som mala naposledy 10,6 aaaa potom 9,7 sme si extra uzili z manzelikom ako nikdy🙂tak neviem teraz....

cloviecik777
24. júl 2014

Mna bolia len bradavky...i to moze byt zeby som bola tehotna?

zaluzia
30. júl 2014

ahojte,som v 8 tyzdni,ale prsia ma bolia uz dva tyzdne,bude to boliet cele tehu alebo to prejde?

arwent
30. júl 2014

@zaluzia to by malo normal prejsť....ja som v 19tom týždni a teraz ma boleli 3 dni asi sa nalievali, lebo akosi su väčšie ale už je zase všetko okej....

zaluzia
30. júl 2014

@arwent :D super diky moc za odpoved

majuska77
31. júl 2014

Ja som 5tt a prsia ma stale nebolia

nufko16
4. aug 2014

Ahoj babulky, chcem sa spytat, ako vas boleli prsia na zaciatku tehu?kde presne?hore, dole,, vlavo, vpravo, v strede? Mna na dotyk pobolievaju hore, co ma pri mrche nezviknu,(nie su ani naliate ani nic podobne) ale tehu testu negativne zatial, len jeden slaby duch. Som v UK, takze doktora vylucujem. Mam aj ine priznaky, len by som chcela vediet akym sposobom Vas boleli. Dakujem

miselka88
6. dec 2014

Peknu sobotu zelam..Chcela by som sa opytat dnes som zistila ze m bolia trochu prsia...Ckam na buduci tyzden menzes..Ale doteraz ma prsia nikdy neboleli..Poslednu menstruaciu som mala v novembri a to taku slabu a este mi 5 dni meskala a trvala 2 dni a mala som 2 dni pauzu a potom este 1 den a to taky hnedy vytok...co to moze znamenat??

tinkafe
6. dec 2014

@miselka88 ahoj, jasne ze mozes byt aj tehotna, novembrove slabucke krvacanie moze byt aj uhniezdenie, ale aj nemusi, na mrchu vplyva vela faktorov. Ak by si bola ale tehotna, tak test by ti to uz mal ukazat. Takze ostava len testik 🙂 drzim prsty nech najdes co cakas 😉 daj vediet ako ti to vyslo 😉

jemena
6. dec 2014

Prsia bolia aj pred menzes aj na začiatku tehotenstva. U kazdej zeny je to iné, aj v každom tehotenstve jednej ženy je to iné, takže odpovede nebudú pre teba smerodajné. 😖

miselka88
9. dec 2014

jemena -prsia ma doteraz nkdy v zivote neboleli..takze je to teraz prvýkrát co ma bolia
tinkafe-dakujem a vyskusam

sanah
3. feb 2015

@fatulienka
Ako si dopadla? Babatko v poriadku? Citam, ze si raz potratila a ja to mam bohuzial aktualne a zaujimalo by ma ako sa dari babatku v druhom tehotenstve? Je vsetko v poriadku? Pa

sanah
3. feb 2015

@nufko16
Dobre ranko. Mozem sa popytat ako to vsetko dopadlo? A preco tu v UK vylucujete doktora? 🙂 Dakujem

fatulienka
13. feb 2015

@sanah ahoj..mám sa fajn..mám druhého zdravého chlapcekaAkurát má 9mesiacov..no picasso tehotenstva som bola v napätí...bála som sa..dávala si na seba veľký pozor..je mi ľúto čo sa tí stalo..hore hlavu..asi to tk malo byť..neboj..ďalšie bábätko bude ako dar...ja si toho môjho užívam ako za dvoch..držím prsty🙂🙂🙂🙂

edith89
14. feb 2015

@sanah ahoj ja to mam takisto za sebou 9tt mi odumrel plod bolo to tazke po prvej mrche sa snazime opet dufam ze sa nam podari ..chcela som sa spytat aky mas ty na to nazor nie je priskoro na snazikovanie??

sanah
17. feb 2015

@fatulienka To sa velmi tesim a gratulujem! Dakujem, verim, ze sa podari 🙂 Za ako dlho sa ti podarilo otehotniet po potrate? Moc vas pozdravujem 🙂 🙂

sanah
17. feb 2015

@edith89 Ahoj, to mi je luto, uplne ta chapem. My tiez uz snazilkujeme, ale teraz mi prisla mrcha, normalne po 28. dnoch ako mi zvykne chodit. Inak moj nazor je taky, ze vela zien otehotnelo dokonca hned prvy mesiac po potrate. Moj naor je, ze najlepsie je otehotniet co najskor a nie cakat ako to niektori doktori hovoria 3-6 mesiacov. Maternica je uz teraz velmi dobre prekrvena, pripravena, vitaminov pocas tvojich 9tt si ,,privlastnila" dost 🙂 Daj vediet, ked sa zadari, budem rada 🙂 Drzim palceky 🙂 Vraj druhe tehotenstvo (po prvom potrate) prebieha velmi dobre (y). Pozdravujem, pa 🙂

fatulienka
17. feb 2015

@sanah
@sanah ahoj..no pravdupovediac mi sme to neskusili...bála som sa..šla som na výšku..ktora mi nevyšlo...a tehotná som bola po 2,5roku...držím palce...🙂🙂🙂🙂🙂

sanah
18. feb 2015

@fatulienka dakujeme 🙂 Hlavne je ze mate krasneho drobceka doma 🙂 <3

citta
26. feb 2015

Ahojte, mna prsia bolia uz viac ako 2 tyzdne, ale neskutosne moc...MS mi meska 3 dni a test je negativny... tak neviem co to je

kamka555
28. feb 2015

@tinulkab mám rovnaký problém... citlivosť bradaviek a spať sa mi chce celý týždeň... netuším čo alebo kto z toho bude... test som nerobila ešte - ešte skoro... uvidíme 🙂

jamimaja
16. mar 2015

@tinulkab A ake palenie prs si mala. Kde ta palili v kyorej casti

tinulkab
16. mar 2015

@jamimaja uz si nepamatam, to uz bolo davno 😉

lavinis
16. mar 2015

mňa boleli celé prsia, bolo to strašné, aj pri chôdzi...s citlivosťou pred menzesom sa to fakt nedá porovnať....mne sa chcelo niekedy až plakať, ešte mám aj väčšie prsia, takže som si to pekne odtrpela v 1.trimestri 🙂
začalo to až koncom 6tt, dovtedy nič

veon
28. mar 2015

Dobry den, zhruba tyzden ma bolia prsia a dost mi narastli, doslova sa az sama cudujem. Ale bolest sa stupnuje. Menzes mam mat za 4 dni, ale nikdy predtym ma prsia neboleli ked som mala dostat. Mate niekdo skusenosti podobne? 🙂

cmukk
29. mar 2015

Ahojte zenuski...tiez tak ma trapia prsia zacaly ma svrbiet,aj bradavky mam citlive neviem preco este nikdy sa mi to nestalo poradite mi?????dikii

cmukk
29. mar 2015

Poradi tu dakto???

melanka13
13. apr 2015

@cmukk ahoj tak ja som na tom dost podobne...par dni po ovulacii ma strasne boleli bradavky pri chodxi des na dotyk ani nehovorimm to sa mi nestalo.. Teraz ich mam akurat naliate..za tri dni mam dostat ms..mna vzdy pred ms boleli..teraz nebolia... Nechapem..aj sem tam scrbia no nie moc

dnp
17. apr 2015

Ahojte baby, mňa strašne na dotyk bolia bradavky, celé prsia vôbec nie, len bradavky a len na dotyk. Niekedy pichne v podbrušku a bolí ma chrbtica, teraz skôr na ľavej strane dole. Pohlavný styk som posledný cyklus nemala, mrcha prišla normálne - na 28. deň, klasické trvanie u mňa 5 dní. Robila som si test pred poslednou mrchou - negatívny. Od posledného pohl. styku prešlo 42 dní. Do menštruácie mám 5 dní. Čo si o tom myslíte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre