Bolesti v podbrušku a negatívny test

wawrita
24. feb 2012

Ahojte, snažíme sa o bábo vyše dvoch rokov, stale nič , mame za sebou vsetky vyšetrenia, sme zdraví obaja.
1tyzden mi mešká menštruácia a mam bolesti v podbrušku 5krat denne po takych 5-10minút. potom to zase
prejde. Test vyšiel negatívny. čo si mam o tom myslieť? falošná nadej asi,že?

dankariska
2. mar 2012

Ahojte, chodím tu veľmi zriedkavo a väčšinou si len prezerám príspevky, no teraz potrebujem poradiť.
Už asi pol roka mám cykly v priemere 44 dňové a preto som si začala merať BT + sledovať aj iné symptómy.
Podľa hlienu a polohy krčka maternice mi vychádza, že som ovulovala asi 21 deň cyklu, podľa teploty je mi to
ťažko potvrdiť vzhľadom na kolísanie teplôt a možno len mierne zvýšenie. Ale už na ten 21.deň som mala veľmi citlivé podbruško + krček a mierny tlak na ľavom vaječníku. Asi po týždni to prešlo a ja som od včera t.j. na 29.deň začala špiniť. Je mi ale divné, že by to mal byť menzes, lebo na mňa je to veľmi skoro.
V podbrušku ma nič nebolí, prsia ma nebolia (inak vždy zvykli bolieť). Som z toho zmätená riadne.
Nie je to na menzes divné, keď je to taká krátka doba od ovulácie, a tiež by som rada vedela, čo sa ešte myslí pod pojmom "špiniť"? ...och

wawrita
autor
3. mar 2012

ahojte, dnes som bola u doktora, tak uz videl ten vačok, mi aj fotku spravil, som stastna, dal mi kys. listovu a dufaston .. je to ok? o dva tyzdne mam prist na kontrolu. tesime sa. vy ako?

ika84
9. apr 2012

wawrita ahoj, zapletiem sa vam do temy...uz cca tyzden ma boli podbrusko, unava, palia ma bradavky, casto cikam, mam nafuknute brusko, vaha rovnaka, ale do rifli sa nezapnem, co je cudne na mna. A negativny test. Dnes som 18 DC a nijak raz mi to nejde do hlavy....tehu asi nie som to by som mala mat priznaky neskor nie? poradte...tehu? netehu? cysta? prechladenie? googlim ako diva lebo sa bojim niečoho važneho...

katka1903
9. apr 2012

@ika84 aj ja som mala take iste priznaky a test negativny a cuduj sa svete teraz som uz v 24.tyzdni.

ika84
9. apr 2012

@katka1903 fakt? a kedy ti vysiel pozitivny. Ja uz mam jedno tehu (len 6 tt) za sebou, ale test mi hned ukazal pri prvych priznakoch //, teraz nic, to ma pletie

katka1903
9. apr 2012

@ika84 asi za tyzden ale ja som si ten prvy robila poobede a moj doktor povedal ze len rano vzdy si mam robit aj ked je tam napisane v ktoru kolvek hodinu..takze ja som po tom prvom negativnom teste ani nedufala ze budem tehotna az ked doktor na sone nieco videl a hovoril asi to bude tehotenstvo ze si mam spravit rano test a ten to potvrdil to bol sok.

ika84
10. apr 2012

@katka1903 tak to je super, drzim palce nech ste zdravi 😉

zvolsiinylogin
10. apr 2012

Ked mi na rapicleare vysla biela velka ciarka, je to negativny alebo pozitivny vysledok? Dakujem. 😎

magic08
10. apr 2012

@zvolsiinylogin nemôžeš to odfotit a pridať sem foto?

ika84
10. apr 2012

@zvolsiinylogin myslis ze na teste nebola ani jedna ruzova ciarka? tak to je nespravne urobeny test. teda neplatný.

zvolsiinylogin
10. apr 2012

@ika84 jedna ciarka bola v pohode, len ta druha je svetla, a nevypada,ze je ruzova, ale vidno ju zretelne.

ika84
10. apr 2012

@zvolsiinylogin no foto by bolo asi najlepsie... ale ak mas jednu silnu ciarku a druhu slabu, tak je to pozitivny vysledok....v pribalovom letaku od testu to mas nakreslene 🙂 daj foto

wawrita
autor
10. apr 2012

@zaza26 No čo zaza, ako si na tom??? 🙂

zaza26
10. apr 2012

@wawrita jehooo,čítam,že ti potvrdil tehu a aj fotečku už máš 🙂 ...no ja ništ :-/ snažíme sa stále,zajtra by som mala dostať stopku,tak snád sa nedostaví 😀 ja ti neviem,mám furt pocit,akoby som bola tehu,nejem ale žeriem všetko čo sa mihne 😀 a potom si namýšľam 😀 ale tak,raz to výjde no 😝 pri prvom synovi mi neskutočne chutilo papať,tak preto si namýšľam 😝

zaza26
10. apr 2012

Inak baby,kamoška je v 3.mesiaci tehu a prvý mesiac jej ukazoval test negatívny viac krát a predsa je tehu 😕 doktor jej to potvrdil na vyšetrení,bola kvoli niečomu inému a je 2v1 😀 mne vyšiel negatívny prvý,druhý,tretí (to boli 3 testy v jednom balení-každý som robila na dalsí den) a viac som nerobila,tak mám chrobáka v hlave,či tým testom vôbec veriť 😀 ,pri prvom synovi som mala takú čáru jednu aj druhú ako hrom 😀

katka1903
11. apr 2012

@ika84 ahoj tak ako co mas nove?

ika84
11. apr 2012

@katka1903 kupila som si novy citlivy test a cakam este 8 dni a testnem. Prsia mam stale citlive, ale nie az tak ako som mala, unavena som este viac, brusko ma uz tak neboli. Ja uz neviem, co si mam mysliet...asi nic nevymyslim, len treba čakat 🙂

tuzba
11. apr 2012

ahojte 🙂 prepacte ze sa vam sem miesam ale chcem sa spytat ci ste niektora mali bolesti v podbrusku hned po ET.....a este aj teraz 4 den 😒

wawrita
autor
11. apr 2012

@zaza26 OK. tak myslim na teba. neboj nic, čoskoro to príde, verim tomu, my uz začíname 12.tyzden... len ma strašne bolieva brucho, ked si lahnem a oddychujem, tak to prejde , ale v praci sa mi neda lezat... tak niekedy musim vydrzat celu pracovnu dobu v bolestiach... doktor ma chcel dat na PN ale ja som nechcela ist este. chcem co najviac v praci vydrzat . uvidime.

zaza26
11. apr 2012

@wawrita no,menzes večer došiel ☹ aj som ráno testovala,ale neg. vyšiel :-/ nevadí 😕 ...tak ale zase bábo je dôležitejšie ako práca 🙂 ja ked som si platila DNP a šla na PN,tak sa mi to ešte viac oplatilo,poinformuj sa,koľko by si mala PN na sociálke,kvoli tehu to nestojí zato,aby si tam v bolesitahc trpela a ohrozovala seba aj miminko ☹

wawrita
autor
12. apr 2012

@zaza26 Asi mas pravdu, naozaj to casto nezvladam . Niektoré dni vydrzim v pohode ale niektore vobec nie. Asi veru pojdem na PN. uvidim. a z toho negat. testu sa netrap, bude pozitivny a mozno uz o mesiac 🙂

zvolsiinylogin
29. máj 2012

ja neviem, ako dalej...mam po gyn.operacii dva tyzdne a uz dva dni ma boli brucho..z nicoho nic to zacalo..niekedy to prestane a je celkom v pohode, inokedy citim hrozne tlaky...mala som aj jeden den zapchu a odvtedy to zacalo...na kontrolu idem za dva tyzdne, neviete mi poradit, ci nemohlo nastat znova krvacanie dovnutra medzi vnutorne organy? mrchu cakam buduci tyzden...dik 😢

zabka88
29. máj 2012

@zvolsiinylogin to ti nikto takto cez net nezistí, na tvojom mieste volám doktorovi a ráno som tam ako na koni, radšej falošný poplach ako máš niečo zanedbať..

rohlicka
7. jún 2012

Ahoj kočky 🙂
zatial som sa snažila len "nasavat" cim viac info na fore .. ale rada by som sa aj osobne informovala..
Mrcha meška už 6 den, avsak pred ocakavanim mrchy som nemala bezne silne bolesti v podbrusku ale len take vecerne 5 minutove pichanie. Po 4-5 dni jemne spinim ale uz 2 testy su negativne. Psia nebolia ako pred mrchou .. mozno max nafuknuta .. aj to mo ze byt aj jedlom (nevylucujem) ..
Dakujem za kazde info a radu, ci mozem byt tehu 🙂

zvolsiinylogin
10. jún 2012

@rohlicka najlepsie to zistis, ak si spravis teh.testy, ak nevydrzis, objednaj sa na krv k dokimu...drzim palce 😎

zvolsiinylogin
22. jún 2012

ahojte, tak ja som na tejto teme na konovi zacinal, trochu uz casu ubehlo od toho, presne som mala ako je nazov temy, lenze aj krv bola negativ...naposledy, ked sa zadarilo( nedopadlo to dobre), som nemala prave ziadne priznaky, len mi cudne vonala kava a ni mi nechutila, mala som poriadnu zapchu a strasne pichave bolesti v podbrusku a v bruchu, na nevydrzanie...drzim vsetkym snazilkam palce 😠

luci452
24. jún 2012

ahojte dievcata, tiez by som potrebovala troska poklebetit o strastiach snaziliek 🙂 .. skusame s manzelikom zarobit na druhe mimi, uz mame 6 rocnu slecnu a konecne by sa patrilo zaobstarat jej surodenca 😀 ...tento mesiac sme sa mojkali pred ovulkou a aj pocas nej, tak snad sa zadarilo...do menzesu mam sice este cca desat dni, ale uz teraz mi je skoro stale tazko, toci sa mi hlava, niekedy ma napina, pobolieva ma v podbrusku ako pred menzesom a zda sa mi, ze mi tmavnu bradavky (mala som ich strasne citlive, ale troska to povolilo), mam na nich vyrazne zily...ja uz neviem, ci sa nam ozaj podarilo alebo ci si len nahovaram..pri dcerke som mala priznaky velmi skoro...zhruba v tomto case...ale ovela viac intenzivne...tak neviem, co si mysliet... 😕
viem, ze nemate carovnu gulu a ze mi nepoviete, ci sa zadarilo, ci nie... 😅
tak sa drzte dievcata, a ak mi napisete svoje nazory, budem rada 😉 peknu nedelu 😀

anjelicek26
24. jún 2012

@luci452 - no tieto si nahovaras 🙂 Vajko putuje od ovulacie dost dlho vajcovodom, kym sa uhniezdi, pocas toho sa deli, ale hcg neprodukuje... ani telo samotne teda nevie, ze je tehotne, ako aj - ked ta mala vecicka si tam sama plava ;) Uhniezdenie je väcsinou na 6. den, niekedy uz na piaty, ale kazdopadne nie 4 dni po oplodneni... hcg od toho 6. dna rastie kazdym dnom... od hodnoty 2,4,8,16 a cca. 9-10. den je na hodnote 10 jednotiek - co je meratelne tym najcitlivejsi testom. Od tohoto dna mozes pocitovat aj drobne priznaky - co je teda 4 dni pred prichodom menstruacie... takze len cakat, tieto priznaky musis pripisat niecomu inemu 😉

luci452
24. jún 2012

@anjelicek26 ...presne viem, kedy som mala ovulku, a nieje to 4 dni od nej, ale uz tyzden(cyklus nemam pravidelny, ale ovulku citim velmi silno, takze viem presne, kedy ma navsti 😎 )...takze teoreticky uz by malo byt uhniezdene...ak tam nieco je 🙂 .. a ako som uz pisala...aj pri dcerke som mala velmi skoro priznaky-tiez zhruba tyzden po ovulke, vobec som netusila, ze som tehu..len kolegyna mi to stale opakovala...a bola to pravda 😀
takze samozrejme pockam a uvidime 😉

afrika
24. jún 2012

@luci452 @anjelicek26 ahojte, bola a som tehotná už piaty x a posledné 3 razy som vedela od samotného začiatku, že sa niečo deje. mala som jemnučké príznaky a proste som to tušila či mi to niekto verí alebo nie
😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre