Kvapôčky lásky - možné tehotenstvo

9. apr 2021

Ahojte, kedy vlastne muži vylučujú kvapôčky lásky, a obsahujú spermie.... Ide totiž o to ze sme mali 2 krát styk... Prvýkrát vyvrcholil bol sa vycikat a mali sme potom znovu o pár hodin styk no pred vyvrcholením som cítila že niečo pustil dnu... Neviem ci to boli len kvapôčky lásky alebo niečo pustil... Za chvíľu vyvrcholil potom normálne mimo mňa.... Bolo to 2dni pred ovuláciou.... Ďakujem za názory... Je tu šanca na otehotnenie?.... Ano viem ze by sme sa mali chrániť... Lenže jemu nejde stiahnuť úplne predkožka a tým pádom mu nejde ani kondóm nasadiť a ja antikoncepciu nemôžem z rôznych dôvodov...

marpel
13. apr 2021

Je to ešte skoro... teda pokial bol styk toho 9.4. Keď si sem písala.

autor
13. apr 2021

@marpel styk bol 7.4. a 8-9.4. ovulácia... A teraz mam strašne pichanie na pravo v maternici alebo vo vaječníku a včera neskoro večer také tahave bolesti..

marpel
13. apr 2021

Teoreticky to môže byt aj uhniezdovanie... alebo aj nič. Kým nebudeš mat termín ms, tak veľa toho nezistia. Mohli ste sa poistiť tabletkou PO.

dzina007
13. apr 2021

tak pozom je este skoro na test. nevedela som datum 😀
ale inak nemusi to znamenat nic a moze byt ze len si to stresom nahovaras ale moze to byt aj ze si tehotna. to ti teraz nepovie nik.

autor
13. apr 2021

@dzina007 práveže nestresujem vôbec už som sa zmierila s tým ze ak by tak by nevadilo

klip0
13. apr 2021

To nie ze stresujes ale mas to v podvedomi ze mozes byt tehotna tak si priznaky aj nahovoris

dzina007
13. apr 2021

atk ako pise @klip0 ty nemusis stresovat navonok. ale podvedomie ze ockavas ze sa to mozno stalo. hladas a skumas kazdy priznak. tak zarzu nieco co inokedy ani nepobadas sa ti teraz zda zvlastne.

autor
14. apr 2021
autor
14. apr 2021

@marpel takto vyzerajh dnešné testy... Vidíte tam tu slabucku druhu?

dzina007
14. apr 2021

to moze byt kanalik.

dzina007
14. apr 2021

resp ja tam nic nevieim ale nazivo mozes vidiet pod nejakym uhlom slabulilililinku ciarocku ale ta moze byt len kanalik testovaci nezafarbeny

diaalex
14. apr 2021

Ja na druhej fotke vidím slabulinkú čiarku

autor
14. apr 2021
diaalex
14. apr 2021

Na úplne spodnom vidím //

autor
14. apr 2021

No už sú skoro suché a stále tam vidno druhu a ešte silnejšie ako predtým...

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. apr 2021

@blueprincess myslíte že to bude tehu?

marpel
14. apr 2021

Nooo je to take 50/50... počkaj take 2-3dni a pretestuj. Alebo počkať na ms.

autor
15. apr 2021

Dnešný test

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. apr 2021

@blueprincess neviem o com tu ty tocis.. Ja sa snažím zistiť ci som tehotná alebo nie... Nakoľko sme neplanovali ale ok

aniko2
26. apr 2021

Ahoj ako si dopadla?

autor
26. apr 2021

@aniko2 mala som pozit test 13dpo ale prišla omeškana ms takže pravdepodobne biochemické tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre