Menzes mi mešká 3 dni a druhá čiarka na teste je slabá

erickq
23. nov 2020

Ahoj chcela by som sa spýtať či som alebo nie som tehotná? Menštruácia mi mešká 3 deň a včera som si robila test hneď ráno a druhá čiarka mi vyšla strašne slabá, že ju ledva vidno... Tak sa chcem opýtať ci som testovala skoro alebo co si mam myslieť? Ďakujem za odpovede

veronikaszabova
23. nov 2020

@comika riska, kde sa ma spravit ciarka, ak si tehotna.
Janalik he sivej farby, ciarka ruzovej.

snazilka_bio_mamka
24. nov 2020

@erickq no aka je situacia?

okm221
25. nov 2020

Mne tento tiež ukazoval kanáliky, btw ja som bola rovnaká v testovaní som hľadala každú čiarku zakaždým.... Až pokiaľ som neuviedla 3 dní meškajúcej MS riadne čarže, takže keď máš byť tehotná test ti to patrične dokáže. Ako mi povedal gynekológ teraz sú tie testy kvalitné tak keď budete tehotná a mate byť bude tam krásna druhá čiarka. A tak aj bolo nemusela som nič hľadať. 🙂

juliatriscova
25. nov 2020

@erickq tak ako? čiarka silnie?

hastrmistr
25. nov 2020

Ja mam po takomto teste doma 2dievcata

maria955
26. nov 2020

Ahojte ja Mam niečo podobne, robila som 2 testy jeden o 8 druhy cca o 12 bola som proste zvedava ci nebol nejaky pokazeny Mam na oboch slabu ciarku, u mna to je z menzesom raz tak raz tak raz meska den raz tyzden raz mesiac a dalej radsej nepokracujem podla appky mi meskaju 5 den , co vy na toto?

snazilka_bio_mamka
26. nov 2020

@maria955 podla mna sa tam črtá. Cize 5. den ti meska?

snazilka_bio_mamka
26. nov 2020

@maria955 je to krasne vidiet aj na negative

maria955
26. nov 2020

@snazilka_bio_mamka no len podla aplikacie, ale vravim u mna to je raz tak raz tak🥴

maria955
26. nov 2020

@snazilka_bio_mamka wow to by mi nikdy nenapadlo 😍

snazilka_bio_mamka
26. nov 2020

@maria955 skus pozajtra testovať, mala by silnieť 🙂 drzim palce

katkaholiova
26. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ako to robite s tymi negativmi

okm221
26. nov 2020

@maria955 podľa mňa sú pozitívne, načo to dávate do negatívu, ja som to tiež niekedy robila ale je to trosku už moc, ak máte byť tehotná tak budete. Ja som niekedy obzerala prezerala upravovala fotky s testom a bolo mi to prt platné. Zbytočne som sa len stresovala.

maria955
26. nov 2020

@okm221 ja sa nestresujem a do negativu to dala ta pani, skusim znova zajtra alebo pozajtra, ale myslim ze to Bude ono man steklenie alebo pichanie v podbrusku neviem ako to nazvat ale oproti mrche o moc prijemnejsie, a prsia mi idu strelit 🤣🥴🤣..o chutiach sa ani nevyjadrujem, ale nechcem sa dopredu tesit ...z 5 rokov skusania nikdy nic nebolo....

nela6
26. nov 2020

@maria955 vyzera to pozitívne 🙂 ja som robila pred 14t, a pamatam, ze bola ciarka, a ked som odfotila, bolo ju ovela menej vidiet, hocijak som sa snazila, oproti realu... tak drzim prsty, lebo ja tam vidim dve

katkaholiova
26. nov 2020

Nieco podobne som mala aj ja vcera a dnes to ledva bolo vidiet aj ked mne dnes meska len jeden den. Tak neviem co si mysliet. Toto bolo vcera vecer

snazilka_bio_mamka
26. nov 2020

@okm221 preto davam do negativu lebo som stale taka pozitivna ze musim za den zrobit aj daco negativne

lrnka
26. nov 2020

@katkaholiova vidím aj druhú čiarku

okm221
26. nov 2020

@katkaholiova
@maria955 potom dajte vedieť ci sa zadarilo 🙂

maria955
26. nov 2020

@okm221 neviem ci aj zaspim😭🤣🤣

katkaholiova
27. nov 2020

No u mna s toho asi nic nebude. Cakam na ms. Teplota klesla a test takyto

snazilka_bio_mamka
27. nov 2020

@katkaholiova pisem sukromnu spravu

maria955
27. nov 2020

@katkaholiova ja som mala prvy den 36.7 , a druhy 36

maria955
27. nov 2020

@katkaholiova a toto male cudo?

katkaholiova
27. nov 2020

@maria955 ako vidim nie len vy ho vidite. Ale na to ze druhy den meska sa mi zda slabe

maria955
28. nov 2020

Caute Baby tak od dnes uz asi nemusim robit negativ fotiek😂😂 den 3 tesim sa na pondelok uz Bude hadam plnyyy pak hajde hallo pan doktor mate volny termin😇😇😇

babovka2321
28. nov 2020

@maria955 gratulujem 🙂 a nech je tehotenstvo bezproblemove 🙂

maria955
28. nov 2020

@babovka2321 bojim sa pravdu poviem, moja mamina mala 2 potraty kym mala mna a brata po 2 rokoch...dostavala injekcie cele tehotenstvo, potom prisla o dievcatko malo pupocnu snuru na konci tehu😔, a ja 5 rokov...nic mesacne testy ale meskaval mi menzes raz tak raz tak ..vtedy sa uz tesis ze je to ono...spravis test a nic... pride mrcha a hlava dole....aj sa tesim ale strach je silnejsi, popravde dem ani moc nechcem pisat alebo sa o tom bavit az to nezakriknem😔

nela6
28. nov 2020

@maria955 to nic, mysli pozitivne, bude piskota, fazula, velka fazula, a potom možno uz aj menom zacnes volat ☺️ hlavne ked povedia pohlavie, u nas je zatial mango, kedze je nejasne 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre