Menzes mi mešká 3 dni a druhá čiarka na teste je slabá

erickq
23. nov 2020

Ahoj chcela by som sa spýtať či som alebo nie som tehotná? Menštruácia mi mešká 3 deň a včera som si robila test hneď ráno a druhá čiarka mi vyšla strašne slabá, že ju ledva vidno... Tak sa chcem opýtať ci som testovala skoro alebo co si mam myslieť? Ďakujem za odpovede

babovka2321
28. nov 2020

@maria955 aj kolegyni sa to nedavno stalo - doktor jej povedal, ze kyselinu listovu mala davno brat, ze jej chybali vitaminy. Zacala ju brat a teraz je cca v 4-5 mesiaci 🙂 ja som tiez brala prvy trimester este s rezervou, nechcela som sa velmi tesit (i ked my sme sa nesnazili dlho, otehotnela som na treti cyklus, ako sme zacali) a uz koncim druhy trimester a dieta mi riadne supy dava v bruchu 🙂

maria955
28. nov 2020

@nela6 hahah to je zlateee😍🥰

katkaholiova
28. nov 2020

@maria955 prosim ta to znamena ze ti meska 8dni?tak este mozem dufat?

maria955
29. nov 2020

Čaute baby takžeeee..... posledny testik a uz len hajde.december k dr💕🥰🥰🥰

katkaholiova
29. nov 2020

no mne uz prisla aj ms ☹️

karolonakarol
9. aug 2021

@babovka2321 ahoj, prosím ťa ktorú kys. Listovú brala ? Lebo ja beriem od gymbeam ale ešte len čakám na ms tak uvidím čo bude. Ale neviem či nemôže náhodou nejak ublížiť tak by som chcela nejaku overenú. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre