Meškanie 8 dní a test negatívny.

kvetinkaaknitevk
24. feb 2020

Zdravím Vás babi, s priateľom sa snažíme o mimčo.. mešká mi to 8 dní no test je negatívny. Nič by na tom zvláštne nebolo sni nikdy v živote mi to nemeškalo. Nemám príznaky ani na to aby som M dostala ale nemám ani žiadne príznaky tehotenstva .. čo myslíte?

clariasara
27. feb 2020

@kvetinkaaknitevk ďakujem krásne 💞 verím že raz to vyjde 🙏🏻 Držím palce aby si sa aj ty čoskoro dočkala vytúženého tehotenstva x

kvetinkaaknitevk
autor
27. feb 2020

@clariasara ďakujem 🙂 ja som dnes volala na gyndu že mi to mešká a že test bol naposledy negatívny .. obejnala má má 9 marca 🤦🏼‍♀️ Dovtedy neviem čo bude .. zajtra ráno už na isto skúsim test .. už to bude 12 deň zajtra tak uvidíme 🙂

jaruska_12
28. feb 2020

9 deň mešká ale od pondelka som nerobila test asi dnes vyskúšam i ked bojím negatívneho výsledku 🤷‍♀️😪

jahodka11
28. feb 2020

No ja som mala tiez negatívne testy na zaciatku...a uz bude mat moj negatívny test 8 rokov 🙂 tak drzim palce!!!

balkica
28. feb 2020

Ja som isla uz aj na krv k doktorovi, ked meskalo dva tyzdne. A ani krv neukazal nic 😀 A testy cely mesiac neukazovali nic ..Tak zase som isla na krv a po mesiaci uz aj krv ukazala 🙂

kvetinkaaknitevk
autor
28. feb 2020

@balkica tak to si mala zaujímavé hehe 🙂 no ja som dnes robila ráno zase test a nič stále len jedna čiarka 😩

jaruska_12
3. mar 2020

No co baby došla vám ms? Mne nie posledná bola 23.1 mam síce po kyrete dlhší cyklus ale. Dnes je to už 40 dc tak neviem testy negatívne zajtra som objednaná k dr

jaruska_12
3. mar 2020

@balkica koľko ti meskala ms? 🙂

balkica
3. mar 2020

@jaruska_12 04.12.som mala dostat, 13.12.som bola na krvne testy a nic neukazali. Posledny test som si robila na Vianoce negativny a potom asi 04.01.som isla zase na krv a uz nam potvrdili z krvi tehotenstvo 🙂

jaruska_12
3. mar 2020

@balkica wuau super gratulujem a v ktorom TT si bola keď sa potvrdilo tehotenstvo ? 🙂

balkica
3. mar 2020

@jaruska_12 Termin vypocitali na 9.9.a tak som presne aj rodila 🙂 Cize asi v 5tt ked mi to potvrdili 😀 Ak dobre pocitam 😂

kvetinkaaknitevk
autor
3. mar 2020

@jaruska_12 nie ja som mala poslednú 16.1 🤦🏼‍♀️ Pondelok uvidíme čo to je test som dnes robila clear blue a asi zle lebo bol prázdny displej 😂💪🏼

jaruska_12
3. mar 2020

@kvetinkaaknitevk držím palce ♥️ja som mala 23.1 no testy bielsie ako sneh zajtra sa uvidí idem k Dr i keď zo strachom ☹️☹️☹️

ketrin3112
4. mar 2020

@kvetinkaaknitevk toto som už kedysi počula o tých dvojickach (priateľ pochádza z dvojičiek) ale či to je naozaj možné to neviem mne tiež mešká teplota 36.9 testy negatívne tak si myslím že to určite nebude tehu len si zasa tá mrcha robí čo chce

kvetinkaaknitevk
autor
4. mar 2020

@jaruska_12
@ketrin3112
No tak verím že so strachom ja už tiež pôjdem so strachom :( už neviem čo si mám o tom myslieť ale testy už nerobím kašlať na to bud alebo .. mala by som byt už v 6 tt to by už isto niečo ukázalo no ktovie dám vedieť v pondelok aj ty daj vedieť ako ste dopadli 🙂

jaruska_12
4. mar 2020

@kvetinkaaknitevk ja sedím u lekára v strachu píšem hneď keď budem vedieť držte palce ♥️💕♥️💕♥️💕

nikoll29
4. mar 2020

juuuj tak to som teda zvedava a ko ja by som ti moc priala, aby si teda tehotna bola a nemala si ziadne zdravotne problemy, ozvi sa potom ako si dopadla

jaruska_12
4. mar 2020

No baby nepotvrdil nevylúčil, bola som na odber krvi hcg výsledky budú do 2 hodín. Ze maternica je hrubšia niečo take povedal no nevyznám sa v tom tak už len čakať a čakať a keď nič ideme ďalej

kvetinkaaknitevk
autor
4. mar 2020

@jaruska_12 ooo tak snáď krv už ukáže 🥰 držím palce myslím silno 🙏🏻 Ja až v pondelok to je hrozné to čakanie

jaruska_12
4. mar 2020

@kvetinkaaknitevk zatiaľ výsledky neboli už tam ani dnes niesu ráno tam zavolám 😪 och no veru6do pondelka ešte dosť držím ti palce 💕♥️ja sa ozvem zas zajtra i keď nejako tomu neverím žeby som mala byt tehu 😪

jaruska_12
5. mar 2020

@jaruska_12 krvné testy negatívne tak ideme ďalej potom sa ozvy držím ti palce ♥️

kvetinkaaknitevk
autor
5. mar 2020

@jaruska_12 och škoda :( tak nabudúce to už vyjde ❤️🙏🏻 Dám vedieť čo ja 🙂

jaruska_12
5. mar 2020

@kvetinkaaknitevk držím ti palce, mne akurát došla sms s labaku že hcg menšie 1.0 iui tak s toho asi nič

kvetinkaaknitevk
autor
5. mar 2020

@jaruska_12 och škoda .. ja dnes už 18 deň bez mrchy .. kríze má bolia stále a pred vcerom začali boliet prsia .. včera migréna nenormalna .. inak nič tak nevím .. to čakanie do pondelka má ničí

jaruska_12
5. mar 2020

@kvetinkaaknitevk mne tiež brucho kríze bolia, no a ms nikde rozmýšľam začať brat duphaston nech sa to nejako pohne a rozbehne ms. Budem ti držať palce ♥️ozvy sa v pondelok

jaruska_12
8. mar 2020

@kvetinkaaknitevk no čo ešte mešká? 🤷‍♀️Mne áno 😮🤷‍♀️

kvetinkaaknitevk
autor
8. mar 2020

@jaruska_12 stále mešká .. zajtra sa dozviem že čo .. ale tak pochybujem že to bude tehotenstvo .. piatok som robila test a bol negatívny :( .. a tebe nepovedal že prečo Meskas? 😳

jaruska_12
8. mar 2020

@kvetinkaaknitevk aj mne mešká 18 dní nie nepovedal o chvíľku už druhý cyklus tak snáď dorazí 🤦‍♀️😪 zajtra sa ozvy držím palce 🤞🤞🤞💕

kvetinkaaknitevk
autor
9. mar 2020

@jaruska_12 tak nič zajtra ráno na krv a na vyvolávačku .. je tam nejaký folikul ale nie je to Cysta .. ideme ďalej

jaruska_12
9. mar 2020

@kvetinkaaknitevk to mi je ľúto 😪 bože nechceme tak veľa len zdrave dieťatko. Také to je náročné 🤷‍♀️😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre