Uhniezdenie vajíčka

nedarisa
28. apr 2013

neviem sa vysomarit...
vravi sa, ze zena moze krvacat, alebo mat spinenie aj ked je tehotna vraj sa uhniezduje vajicko...ak sa teda uhniezduje vajicko, ukaze tehu test pozitivne alebo negativne?

liah15
16. dec 2014

Takze zienky, snazilkyemoticon Znova sa na vas obraciam. Moj cyklus je tych 30-32 dni(celkom sa mi upravil v poslednych mesiacoch) takze predpokladam, ze plodne dni som mala cca 14-18 den cyklu ( to jest 8.12-12.12.2014) . Snazili sme sa aj na 12den 16den a 18 den cyklu ( 6.12, 10.12., 12.12. ) aj ma podbrusko, krize pobolievali, mala a mam stale nafuknute brusko, takze si myslim a verim ze ovulka prebehla.Teraz mam cca 10 dni do mrchy mrchavejemoticon ale co ma zarazilo je ze sa mi akoby znova objavil ovulacny hlien ( priesvitny s bielymi vlaknami..natahovaci) a dokonca , ked som sa predchvilkou na wc utrela bolo v tom hliene malilinko krvicky. Zeby som sa v plodnych dnoch zmylila a mam ovulku az teraz? Podla krcka maternice mi to ale nesedi, mam ho celkom lahko dosiahnutelny. Alebo ten hlien a krvicka v nom mozu byt nejakym priznakom, ze sa konecne zadarilo a babo sa len uhniezduje??? Viem, treba cakat na termin mrchy, ale dobre mi padne sa tu s vami o tom porozpravat. Dakujem. Lenka

xevulax
16. dec 2014

@slonicatko26 paradaaaa, gratulujem 🙂)) kedy ides k dr?

miska_x
16. dec 2014

@kotatko1232 ...preepac, bola som mimo, na dovolenke...no na prvom tam nieco je,slabunke,ale to asi zalezi od kazdej monitoru 😀 ,daj vediet ako si dopadla 🙂

kotatko1232
16. dec 2014

@miska_x robila som a nic ☹

miska_x
16. dec 2014

@kotatko1232 tak to ma mrzi....ale ani my nic...mam sice iba 22rokov,ale ani to nemusi byt zaruka plodnosti...mam za sebou potrat, pred 4mesiacmi,tak neviem,ze co sa deje..ale brala som 3roky HAK,tak jedine,ze ucinky nevyprchali ...hm

kotatko1232
16. dec 2014

@miska_x mi sa akoze nesnazime este o babo.len tak mi bolo divne tak som sa zlakla...
A v ktorom si bola mesiaci ked si potratila??
Veed tak to mas este cas na dalsie ked to bolo pred 4 mesiacmi
Kamoske doktor povedal ze sa maju snazit az po 6 mesiacov od potratu.

tinkafe
16. dec 2014

@liah15 ahoj moze to byt ze si tehu aj nemusi, to zatial este nikto nevie. Ja som mavala pred mrchou tiez biely hlien, ale aj som o tom citala, ze je to uplne normalne 😉 takze ovu to nie je, ak vies ze prebehla. Spinenie moze byt aj uhniezdovanie , ale to vsetko mozeme len tipovat 😉 Ja viem ze je to klise, a ze sme netrpezlive ale az cas ukaze. Ja osobne nie som zastanca skorych tt, takze ak ti min. den meska skus tt a zo srdca ti zelam nech mas krasne ciarocky 🙂

slonicatko26
17. dec 2014

@xevulax k Dr. idem az po novom roku, lebo od dnes ma dovolenku a nepracuje, tak musim vydrzat , ale hcg stupa 🙂

xevulax
17. dec 2014

@slonicatko26 to ti staci🙂 ja si pamatam pred 3 rokmi presne 9.12. Som zistila ze som thi so starsou dcerkou ;) u dr. Som bola medzi sviatkami

slonicatko26
17. dec 2014

@xevulax no ja som zvedava, ci uz v januari bude vidiet malicke 🙂 lebo 11.12 som mala HCG 59.6 a 15.12 som mala uz 359,2 , tak snad do januara stupne tak ze uz bude vidiet malinke 😉

xevulax
17. dec 2014

@slonicatko26 to uz ti urcite bude vidiet:( aj krasne bijuce srdiecko🙂)

miska_x
17. dec 2014

@kotatko1232 ved ani my sa nejako extra,nechavame to tak...no bola som len na prelome 6.-7.tyzdna...takze esteze tak...ak sa to uz malo stat ...no niekde som citala,ze moze zena aj hned otehotniet lebo ,ze telo je akob "pohnojene" a niekde ze by nemala...tak neviem , uvidim :D

tinkafe
19. dec 2014

@liah15 ahoj, tak ako sa to rysuje? Dufam ze len k dalsiemu vianocnemu darceku 😉

liah15
20. dec 2014

@tinkafe No uvidime snáď to bude tak🙂..bol by to najkrajší darček na svete! U lekárky som este nebola a este ani nepojdem..ani test som si nerobila lebo nechcem zažiť sklamanie:( ,ale krcok mam tak ani vysoko ani nizko🙂 je tvrdý a obcas mam aj taký hlien na nom, ale nie nejak vela. Podbrusko ma pobolieva, ale vacsinou iba ked lezim v posteli a na bruchu. Prsia zatial nebolia vobec ani niesu nejake extra naliate. Takze neviem neviem. Necitim sa ako tehotná, ale ani ako keby mala mrcha prist. Uvidime🙂

meedulienka
21. dec 2014

@slonicatko26, ako si zistila, ze HCG ti stupa, su na to nejake specialne testy?

slonicatko26
21. dec 2014

@meedulienka ahoj, bola som na krv u lekara, 11.12 som mala 59,6 a 15.12 som mala 359,2 HCG 🙂

meedulienka
22. dec 2014

@slonicatko26, krasne 🙂

curlynka
22. feb 2015

Ahojte baby, vo stvrtok (19.2) som bola na preventivke, doktor yistil nejaku dutinku a povedal, ze takto vyzera zacinajuce tehu alebo je to len krvná zrazeninka. cyklus mám 28 dní, menzes zacal 1.2 a dostat mám 28.2. Dnes 22.2. slabo krvacam a boli ma podrusenie, skor pich na 1 strane a krize trosku. Myslíte, že môže ísť o uhniezdenie??? prípadne teda začal menzes skôr??? tehu test negatívny, včera z raňajšieho moču. Ako bábatko by bolo prekvapením, ale keď lekár povedal o dutinke, už som nad tým začali premýšlať a tešiť sa...

mimina00
22. feb 2015

@curlynka mna pichalo v pravo dole pri uhnizdovani pri dvoch tehu 🙂

mimina00
22. feb 2015

@curlynka a test bude najskor pozitivny az po datume kedy si mala dostat menzes,dovtedy bude isto negativny

curlynka
22. feb 2015

No tak už len čakať do menzesu....ďakujem

karin363
27. feb 2015

ahojte dievcata, vcera som mala slabulinke spinenie, asi tak zopar kvapiek a myslela som si, ze mi ide menstruacia, no spinenie preslo a mne ostali len silne bolesti v podbrusku a zacalo sa zvracanie. Tuto noc som celu pregrcala. No menzes nikde. Rano som si robila test, negativny, tak teraz neviem, ci hned po uhniezdeni mi ukaze test ||.

andromeda_ja
27. feb 2015

@karin363 Niekedy par dni trva, kym je test pozitivny. Vela urobi aj citlivost testu, ci je 25ml/U alebo 10 ml/U (ten je citlivejsi). Tehotna byt mozes 🙂 Drzim palce! Mne sa druhe tehu ukazalo na teste az po vyse tyzdnovom meskani, ale vedela som skor, ze som v tom ;)

karin363
27. feb 2015

@andromeda_ja ... takze vcera sa mi uhniezdilo vajicko a hned sa zacina produkovat hcg, mam ho nizke na to, aby ho este zachytil tehu test a preto tie nevolnosti? ze hormonalna zmena?

andromeda_ja
27. feb 2015

@karin363 Je to mozne. Dalsi test zopakuj aspon o 2-3 dni.

lavinis
27. feb 2015

@karin363 nevolnosti zacinaju az neskor. Sotva hned po uhniezdeni vajicka. Ak aj su, budu Mat skor iny dovod (napr.aj nadmerne pozorovanie sa a vsugerovanie si priznakov).

gigus
1. mar 2015

Ahojte baby mám podobný problém neviem sa vysomariť či sa mi uhniezďuje vajíčko alebo to budú zdrav.problemy.... 3dni mam hnedkastý výtok,bolenie podbruška, citlivé prsia,únava . Snažíme sa s priateľom pribložne 2r.tak by ma to potešilo prosím poradte. Ďakujem

boraza
11. mar 2015

Ahojte, mám taký problém. Snažíme sa o druhé bábätko, posledná menstruacia mi začala 8.2.. 5.3. Som mala krvavý maličký fliacik na nohavickach A odvtedy nič, iba bolesti v podbrusku, krížoch, pŕs. Ale test mi vyšiel negatívny. Môžem byť tehotná??

andromeda_ja
11. mar 2015

@boraza Samozrejme mozes. Test moze byt kludne pozitivny az po desatdnovom meskani. Kazde tehotenstvo je ine...

boraza
11. mar 2015

to má znepokojuje že ani duch na teste...jasná čistá čiarocka, no uvidíme.počkám týždeň ešte a urobím si ďalší 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre