Uhniezdenie vajíčka

nedarisa
28. apr 2013

neviem sa vysomarit...
vravi sa, ze zena moze krvacat, alebo mat spinenie aj ked je tehotna vraj sa uhniezduje vajicko...ak sa teda uhniezduje vajicko, ukaze tehu test pozitivne alebo negativne?

lillona
28. apr 2013

ukaze este negativne. treba pockat aspon par dni po uhniezdeni. mne tyzden po uhniezdeni ukazalo velmi slabulinku druhu ciarku.

nedarisa
autor
28. apr 2013

a bola si tehu?

lillona
28. apr 2013

som tehu 😉

lillona
28. apr 2013

dokonca mam pocit,ze som si test robila este neskor ako 7 dni po uhniezdeni. lebo si pamatam, ze tyzden po spineni ma zacali boliet prsia a vtedy som si tak uvedomila, ze som asi tehotna.

nedarisa
autor
28. apr 2013

@lillona jeho gratulujem moc a drzim palce
kolko ti meskala ms?pretoze mne meska uz asi 2 tyzdne mam slabe spinenie alebo co to je, dnes som si robila test a je negativny, myslis, ze stale moze ist o to uhniezdovanie?

lillona
28. apr 2013

@nedarisa dakujem 🙂 no to hlavne zavisi od toho,kedy si mala ovulaciu. neviem aky mavas cyklus.ale pri normalnom cykle,kedy je ovulacia asi na nejaky 14 den,by uz po dvoch tyzdnoch meskania test bol pozitivny.

belalinda
29. apr 2013

@nedarisa domace tehotenske testy meraju hladinu hcg v krvi, ten sa zacina produkovat az po uhniezdeni vajicka. Chvilu trva pokedy jeho hladina vzrastie natolko aby sa dala zachytit domacim tehu testom... Samozrejme zavisi aj od citlivosti testu... Ak mas ten najcitlivejsi dostupny test: 10 mIU/ml tak by si mohla zachytit ducha 😉 tak 4-6 dni po uhniezdeni... Najistejsie je aj tak testovat az po vynechani menstruacie... Drzim palce 🙂

nibiru
29. apr 2013

ukáže cca 2-3 dni po uhniezdení umna bol na 3den slabulinko pozitívni druhý krát som síce na 25dc špinila ale asi sa neuhniezdilo prišla normálne s 2dnovým meškaním ms,uhniezdenie je max 1dnová záležitosť kedy náhodou narazí vajíčko na cievku a žena špiní,krváca a nastáva v rozmedzí 7-11dní.od ovulácie.

lastinko
25. aug 2014

ako dlho ste mali spinenie pocas uhniezdovania? ja zhruba od ovulacie spinim, mam bolesti krizov a obcas podbruska ako pri menstruacii, len slabsej intenzity. Nikdy predtym som nic podobne nemala, cyklus je pravidelny.

csillag02
18. sep 2014

@lillona Ahoj ja som mala teraz 14 tého ovuláciu a mali sme z priatelom nechránený sex.Normálne by som mala menštruáciu dostať až teraz 28.Ale dneska som začala tak slabo krvácať.Neviem si to vysvetliť.Može to byť že sa vajíčko zahniezduje??Alebo sa mám rozlučiť stím,že by som bola tehotná?

teressa4
18. sep 2014

Ahojte dievcata.
Ja som tu nova a chcela by som sa na nieco opytat.
Menstruaciu som mala naposledy 31.7. a este dodnes som nedostala.Menstruaciu nemam pravidelnu a dost casto sa mi stava,ze mi meska.Teraz mam strasne bolesti v podbrusku,ale len chvilkove,aj v noci sa na to obcas zobudim,ale po chvilke to prejde a je zas dobre.A o prsiach ani nehovorim.Sice ma vzdy pred menstruaciou pobolievaju,ale nie az takto.Teh.test som si robila 13.9. a bol negat. Co si o tom myslite?

eri28
19. sep 2014

@teressa4 urcite si urob další test a budes si ista, kdeže ti chodi nepravidelne, mala by si tam mat podla mna aspoň ducha keby si bola tehu. Aj mne sa uz treti mesiac uplne zblbol cyklus nechapem preco, ale v pondelok idem k dokimu tak sa ho popytam.

eri28
19. sep 2014

@csillag02 moze to byt hocico, pockaj ci sa ty rozbehol menzes. ja som mala za tyzden slabe krvacanie dva krat a nakoniec mi z meskanim pisla aj menstruacia.

csillag02
19. sep 2014

@eri28 len mne menštruácia. Mala dosť až 28 A došla mi skôr O 10dni inak som stim nemala problémy tak neviem.Prišla mi po ovulácii na 3den.

nikusa140
29. sep 2014

dobrz ja by som sa chcela spitat uz 4 dni ma bolia prsia vcera vecer mi slo trocha ani nie vytok ale ako menzes keby zas mam a mala som menzes 5.9 do 11.9 mozem byt tehotna alebo...s priatelom sa snazime o babo dakujem vam za komentáre

majuska2125
29. sep 2014

@eri28 ahoj Eri, som zvedavá čo ti povie lekár, aj mne v poslednom čase blbne cyklus a nikdy to nerobil... ja som 2týždne meškala, testy pozitívne, šla som k dokimu, nič nevidel, dal mi injekciu a na druhý deň som začala krvácať...ešte som si nerobila testy, ale moc im už neverím... napíš potom čo ti povedal, prečo to tak blbne dík 🙂

eri28
29. sep 2014

@majuska2125 mne nepovedal nic, ze život sa meni aj cyklus zeny. Povedal, ze mam schudnut, kde chceme druhé dieta a kupit si ovulacne testy. Asi tak ze kde mrcha prisla vsetko je v poriadku

majuska2125
30. sep 2014

@eri28 to isté hovorí aj moja mamina, že sa žena vekom mení a keď má stáleho partnera, je to iné.... tak držím palce, aby sa ti všetko vydarilo 🙂 pekný deň

eri28
30. sep 2014

@majuska2125 dakujem podobne pekny den prajem 😉

miska_x
18. nov 2014

neviem či mi tu niekto ešte odpíše,ale mala som ovuláciu 30.10.14., a 12.11., som zacala mierne krvacat,uplne spinenie, myslela som,ze je to menzes,ale bolo to strasne slabe na menstruaciu,pretoze prve dni mavam silnejsiu. Po 2-3dnoch to uplne prestalo, a teraz som čistá. Dnes som si robila test, a bol negativny. Myslite,ze sa mi uhniezdovalo vajicko a test to este nezachytil?
Dakujem za odpoved 🙂

isabella22
29. nov 2014

Baby vsak z krvi to sa musi o dost skor zistit nje??a.bude istota...

kotatko1232
29. nov 2014

Ahojte.moze to znamenat ze sa mi uhniezduje vajicko.ked mala som menzes pred 2 tyzdnami a pred tyzdnom som spinila a bolelo ma brucho a aj krize?? Test som si robila a nic☹ Alebo co to moze byt??

kotatko1232
29. nov 2014

@miska_x no co si tehulka alebo nie 🙂

slonicatko26
1. dec 2014

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci je mozne ze som tehu, ked MS som mala 7.11 - 13.11 a včera ( 30.11.) som mierne krvacala, dnes už iba mierne špinenie a do MS mám 4 dni, test mi včera vyšiel negativny. Ďakujem

miska_x
1. dec 2014

@kotatko1232 ,no robila som si 2 testy a nie!!! asi to teda bola MS,superrychla,a takmer nepostrehnutelna....nevadi ,snad nabuduce 🙂 :D ale uz asi 5 dni mi je uplne zle, hlava ma boli ,zaludok na vode,neviem z coho,ked ten test pred dvoma tyzdnami bol negativny...

kotatko1232
1. dec 2014

@miska_x ved zbehni ku gynekol...

xevulax
1. dec 2014

@slonicatko26 skoro si testovala. Pockaj este par dni. Inak ja som pri oboch tehu slabo krvacala pri uhniezdeni. Hned som vedela, ze som tehu. Kedy ti ma prist ms? Mne pri starsej vysiel test pozitivny az po vynechani ms, pri dvokickach som mala pozitivny 4 dni pre ocakavanou ms

miska_x
1. dec 2014

@kotatko1232 tu v UK kym ma objedna to bude o dva tyzdne 🙂))

slonicatko26
2. dec 2014

@xevulax MS mám mať 5.12, no včera aj predvčerom som mierne krvácala, len trošička a aj ma pobolievalo v podbrušku. Test som si robila 30.11 a aj dnes 2.12. a vyšli negativne.

xevulax
2. dec 2014

@slonicatko26 pockaj minimalne do toho 5.12. Az potom testuj. Mne pri starsej vysiel pozitivny test vrlmi slabo na zaciatku napriklad. Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre