Busy Bag - výmenné aktivity III

sykorka27
16. jan 2013

Po úspešnom druhom kole si dovoľujem zorganizovať tretie kolo výmenných aktivít pre naše deti. Výmenné aktivity sú určené pre deti okolo 3r.
Ak sa do konca januára zozbiera 20 mamičiek, tak v priebehu celého februára budeme mať času na výrobu svojích aktivít. V marci by sme si ich vymenili.
Prosím do IP mi napíšte Vašu emailovú adresu a meno. Ja Vás budem spätne kontaktovať a napíšete mi čo by ste chceli vyrábať. Prosím o 3 alternatívy + obrázok ak je to možné. Aby sme mali 20 rôznych aktivít.
Prosím uvedomte si, že je to už tretia výmena a nie všetky boli v každej výmene.
Každé dieťa je iné, niektoré sa zaujíma o farby, niektoré o písmenka, ... niektorý to už máme možno zasebou.

emily_666
16. jan 2013

ja by som sa rada pridala, bola som v prvej výmene, skvelá aktivita pre mamičky a v konečnom dôsledku i pre detičky. 😀 😀 😀 Do dvojky som sa nezapojila kvôli ťažkostiam v tehotenstve, budúci týždeň idem na sekciu. Ak by bol záujem, mohla by som niečo takého ako laminované kartičky (náš to má veľmi rád), vid foto. Prípadne, nejaké skladačky z filcu, v jednotke som urobila dievčatám obliekaciu bábiku a chlapcom autíčko s prívesom. Teraz by mohli byť - vtáčiky, opička, akvárium, alebo motýle opäť vid foto. Rozhodnutie nechám na zvyšku skupiny. @sykorka27

sykorka27
autor
16. jan 2013

Tesim sa, mozem si ta teda zapisat? Zvladnes pripravit 20 aktivit v priebehu februara?

phana
16. jan 2013

Aj ja by som sa rada zapojila. O tých predošlých výmenách som sa dozvedela neskoro, takže som sa ich nezúčastnila ☹ .
Moje nápady, čo by som mohla urobiť:
1. priraďovanie geometrických tvarov – tvary by sa na predlohu pripájali suchým zipsom
2. logické rady – dopĺňanie penových tvarov podľa vopred daného kritéria
3. hmatové pexeso

emily_666
16. jan 2013

@sykorka27 nuž hádam hej 😀 môžeš si ma zapísať

mrkvicke
16. jan 2013

@sykorka27 Ahoj, aj ja by som sa rada opat zucastnila.. Namety este len hladam, pridam trosku neskor. Dik. 🙂

sykorka27
autor
17. jan 2013

@phana , emily_666 zapísala som si vás, prosím napíše mi vás email aby som potom mohla napísať bližšie informácie

myska2233
17. jan 2013

@emily_666 tie prvé 3 fotky sú naše aktivity....

emily_666
17. jan 2013

@myska2233 áno, našla som ich vo vašom albume, však ja nevravím, že som to robila ja, ale že niečo na ten spôsob sa chystám urobiť 😉

biankacertik
17. jan 2013

mozem sa opat pripojit?

seffka
17. jan 2013

Ahojte, rada by som sa pripojita aj ja, zatial som sa vymenneho balicka nezucastnila. Aktivity este musim premysliet...

sykorka27
autor
18. jan 2013

@biankacertik zapísala som si ťa. Napíš mi na email 3 aktivity čo by si chcela robiť a potom vyberiem jednu z nich.

sykorka27
autor
18. jan 2013

@seffka prosím napíš mi do IP tvoju emailovú adresu. Keď potrebuješ nejaké info tak mi daj vedieť napísem ti. Porozmýšľaj čo by si chcela urobiť a potom mi dáš vedieť. Napíš mi 3 veci a ja nakoniec vyberiem jednu aby sa nám neopakovali aktivity. Tentoraz to chcem skúsiť takto.

teuska
18. jan 2013

aj ja rada pripojim. Tu su moje navrhy:

teuska
18. jan 2013

toto su take kruzky z machovej gumy, z ktorych sa daju robit logicke rady, alebo skladat obrazky, pismenka, cislice...

teuska
18. jan 2013

toto su retaze z filcu

teuska
18. jan 2013

@sykorka27 este by som ale chcela vediet hned na zaciatku, ako bude prebiehat vymena, ci kazda sama bude posielat balik, alebo sa najde dobrovolnik, ktory to posle. Mne osobne nakoniec ta druha forma vyhovovala lepsie.

sykorka27
autor
18. jan 2013

@teuska ja to zozbieram a pošlem naspäť

dudri
18. jan 2013

prihlasim
1.puzzle zo spachtle
2. labyrint https://www.modrykonik.sk/fotoblog/eviku78/albu...

3. ????? porozmyslam si

teuska
18. jan 2013

@sykorka27 vdaka za namahu aj za organizavanie 😉

dudri
18. jan 2013

krásne bohate inspirácie zo Čiech.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/eviku78/albu...

sykorka27
autor
18. jan 2013

@dudri mám ťa zapísanú. Labirint som chcela urobiť ja v druhej výmene, ale rozmyslela som si to 🙂.
Ja som to dostala z českej výmeny, u nás to neprešlo. Nevýhodu v mojom labirinte vidím v tom, že nevidno ako ide cestička. Cesta je šitá z rovnakej farby ako látka.
Táto česká výmena keď sa nemýlim bola určená pre staršie deti. Ale sú tam naozaj pekné veci. Klobúk dole pred babymi čo si dali takú námahu a urobili svoju aktivitu /tak náročnú/ toľko krát.

sykorka27
autor
18. jan 2013

BABY, MATE VYHRADY, ZE SA OPAKUJU AKTIVITY AKO UZ MATE DOMA. TAK PROSIM TROSKU POGOOGLITE A NAJDETE NIECO CO TU ESTE NEBOLO. 🙂

mima1311
18. jan 2013

Aj ja by som sa rada opät pridala 🙂 ...len este vecer musim nieco najst a dolozim foto ...
@sykorka27

sykorka27
autor
18. jan 2013

@mima1311 ok, zaregistrovaná

teuska
18. jan 2013

@sykorka27 este ta poprosim, ci by si tu nepridala aj pravidla, ake budu teraz platit.

teuska
18. jan 2013

A dievcence mojho maleho zaujali naozaj uplne vsetky aktivitky 😉 Niektore vyuziva castejsie, ale ani jedna nezapadla prachom 😀

sykorka27
autor
18. jan 2013

PRAVIDLA:
- cca. 20 dievčat v skupine
- každá urobí jednu aktivitu 20krát
- každá mi pošle nejaké 3 aktivity aj s obrázkom čo by chcela urobiť
- ja vyberiem aktivity, ktorá čo urobí z tých čo ste mi poslali. aby sme sa nehádali /lebo už niečo máte doma/
- čas na výrobu 1 mesiac - STACI?
- po mesiaci mi každá pošlete svoje zabalené aktivity s popisom ako ich používať v krabici na moju adresu
- ja balíčky roztriedim a pošlem Vám ich vo Vašich krabiciach spät. Vaša krabica-obal sa nemusí k Vám vrátiť!

imima
18. jan 2013

ahojte, ja by som sa teda tiez pridala
1. klobuk s pruzkami na ucenie poctov
2. Dinosaurove puzzle na priradovanie farieb
3. jezko
4 farebny kruh -neviem, ci to tu uz nebolo

snehulka24
18. jan 2013

aj ja sa pripajam, ak je este volne miesto 😉. Porozmyslam, co pripravit a dam 3 varianty. dakujem a budem sa tesit 😉

teuska
18. jan 2013

Chcela by som vas poprosit, aby ste aktivitky co chcete robit davali aj tu na stranku a ak ste nasli nejake zaujimave, tak aj tie, nech sa mozme inspirovat .