Tržná rana nad perou

zunki
22. apr 2017

Ahojte. Prosim Vas vedeli by ste mi poradit co mam robit uz som zufala. Nas maly rocky synvek nam vcera spadol a roztal si peru az k nosteku. Na pohotovosti mu to prelepili tymi lepiacimi stehmi no do dnes rana sa to odpelilo tak sme slii opat naprevez. Ale doktor mu to tak zle zalepil ze rana je
Siroka a zacina mohvat. Bojim sa aby nemal velku jazvu ked to je na tvaricke:( co robit? Cim mu to mam osetrovat? Alebo viete mi poradit co na jazvy? Chudacikkk moj 😢

hettinka
22. apr 2017

Ja by som to asi čistila odvarom z repika

aristka
22. apr 2017

Odfot to ...

aristka
22. apr 2017

Inak stripy dostanes kupit tj.pekne to len jemne vydezinfikuj ,vysus a nalep tripy a viac do toho nebaštrnguj ,nemač, nic ,pekne sa to zahoji a u takto malych deti aj bez jazvy.

carodejka008
25. apr 2017

mne sa podarilo nedavno roztat kozu od pery az po nos..v lekarni mi odporucili krem bionect, podporuje hojenie..jazvicka mi ostala, ale svetla a uplne jemna, vobec nie vystupena

shakes
24. jan 2018

@zunki mozem sa opytat ako sa vam ta pera zahojila?? nam sa stalo peed dvoma dnami uraz maly spadol o stol a rozsekol si peru asi 2 cm od kutiku. Na pohotovosti mu to normalne zasivali mal 3 stehy. Ja viem ze su to este le. 2 dni ale ma to strasne skarede opuchnute a z vnutornej strany dasna mu trci akoby taka gulicka. Bojim sa aby mu to tak neostalo. Pekne sa vam to zahojilo. Dakujem pekne za odpoved.