Dávate deťom ponožky na spanie?

adalmba
20. dec 2020

Ahojte, včera som 1x skoro 3 ročným dvojičkám neobula ponožky na spanie. Ráno kaslali. Teplota v spálni 24 . Obuvate deťom ponožky? Ja sama si nedám ani perinu tak je teplo.

qwert87
20. dec 2020

@adalmba 24° ? To je veľmi veľa na nočný spánok. Odporúča sa tak okolo 20° mať v miestnosti kde sa spi. Cez deň máme max. 22°, v noci tých 19-20°
Ale k otázke. Áno, obliekam im ponožky, ale aj tak si ich do rána vyzlečú. Ja neznesiem ponožky v posteli, ani keď som chorá. Muž spi v ponožkách aj v lete 😀. Každý sme iný.

huginko
20. dec 2020

@adalmba syn by ponožky nezniesol, ja naopak bez ponoziek nezaspím... Bola by mi zima. AK by som spala bez nich, ráno vstanem a mam pocit, že ma skrabe v hrdle

didi35
20. dec 2020

Ja spím v ponožkách, deti to nemajú radi. A v spálni mame max 18 stupňov, pred spánkom komplet vyvetráme, Radiatory vypnuté.

selest
20. dec 2020

Nie lebo si ich aj tak vyzlecie. Vacsinou si vyzlecie aj vrchne pyzamo a odhodi aj paplon.. v spalni vobec nekurime

kamajka
20. dec 2020

Ja spim tiez od malicka v ponozkach, moje deti bez..strhali si ich vzdy same, je im tak prijemnejsie, mne naopak je bez ponoziek neprijemne. Este tak v lete pri mori ked je 40 stupnov tak vtedy bez ponoziek byt mozem, inak nie 😁

zuzkastrap
20. dec 2020

Tak my si nechavame celu noc ventilacku otvorenu, mavame tak 18 stupnov a mame 9 mesacneho ktory spava s nami a nemava ponozky ...🙂 niekedy mava cele dupacky inokedy otvorene 🙂 chvalabohu doteraz este nebol ani raz chory ani teplotu ani nic 🙂

adalmba
autor
20. dec 2020

@qwert87 sme u deda, od včera, ten tak kúri...

adalmba
autor
20. dec 2020

@didi35 aj my u nás doma máme Max 20 stupňov v spálni, teraz sme u deda, aby nebol sám na Vianoce, jemu je furt zima...

adalmba
autor
20. dec 2020

@pribinak no mňa MM obvinil že kašlú lebo som im nedala ponožky....

adalmba
autor
20. dec 2020

@hettinka ja viem že je to moc teplo, no starého psa nepresvedčis že je teplo moc... Sme tu na 8 nocí, ja ponožky cez deň nenosím iba deťom dám a papuče..ja chodím bosá...len má muž obvinil že kašlú, lebo som nedala ponožky...

adalmba
autor
20. dec 2020

@blumie mne je horúco pri 24 preto som nedala deťom ponožky, aby neboli spotený pod perinou.... Doma máme cca 19-20 stupňov, teraz sme u deda
.

hettinka
20. dec 2020

@adalmba tak asi kaslu z prekurenej miestnosti, keď je suchý vzduch. Skús im na noc riadne vyvetrať.

adalmba
autor
20. dec 2020

@vroni veď aj ja seba, no teraz sme u deda tomu je ,, zima,

andrejka1974
20. dec 2020

Moja najmladsia ked dam ponozky hned ich ma dole najradsej bosa a to cely rok

adalmba
autor
20. dec 2020

@nikpa súhlasím, ja doma tak nemám, no sme u deda a ja som nedala ponožky a už je zle..

adalmba
autor
20. dec 2020

@mirage súhlasím

adalmba
autor
20. dec 2020

Ďakujem, už som si myslela že som zlá mama, keď nedám deťom pri 24 stupňoch ponožky a ráno kaslali 😉 už nezakaslali od rána

pribinak
20. dec 2020

@adalmba čo mu šibe?

adalmba
autor
20. dec 2020

@pribinak tak on nemá ponožky iba v sprche..

selest
20. dec 2020

@adalmba podla mna ak bezne takto nekurite tak mozu kaslat prave z prekureneho vzduchu

pribinak
20. dec 2020

@adalmba nuž vzala si si takú zamrznutu zmrzlinu, musíš to prežiť 😄😄

vroni
20. dec 2020

@pribinak, preboha, snáď si deda nevzala 🤣🤣🤣

adalmba
autor
20. dec 2020

@selest nekurime som z Liptova odstahovana do Ba. Tu je teplo aj v zime. Len sranda že aj muž aj svokor sú z Liptova a je im zima,🤔

patka06
20. dec 2020

24 stupňov je na spánok veľa, môžu kašľať preto, že majú suché sliznice ...skús znížiť teplotu, viac vetrať a zvlhčovať vzduch
Ponožky na spávanie som nikdy nedávala

jana_eyre_2
20. dec 2020

Nie nedávam, kedysi hej lebo chceli.. ja sama nenávidím mať ponozky pod paplonom..

midka
20. dec 2020

nie ponozky uz takto velkym detom nedavam, ak maju kasel, tak urcite to nie je z tych ponoziek, my mame na noc nastavene 22, ale zas viem, ze nase deti,, sa casto odkopavaju,, preto neskusam teplotu pod 20,,,

babydesire
21. dec 2020

@adalmba davala som,ale odvtedy co sa syncek budil s placom ze ho bolia nozicky (ucividne rastova bolest) dala som dole ponozky, a masirovala kym znovu nezaspal,, odvtedy to vyuzival vzdy ked siel spat,,usmeje sa a povie ze bolia nozicky...uz si ich vyzlieka automaticky...dcerka tiez pokojnejsie spi ked je lahsie oblecena,,a ja tiez som taka,,iba muz musi spavat v ponozkach a naobliekany,,jemu byva zima..myslim,ze vela ti napovie samo dieta,kedy mu je dobre,pohodlne 🙂