Kedy ste dali dieťatko do polosedu v športovom kočíku?

3. apr 2024

8 a pol mesiaca sikmy sed sportovy kocik
baby kedy ste dali babo do polosedu do sportoveho kocika? mala ma 8 a pol mesiaca. zacala zo stvornozky sadat na zadok do sikmeho sedu. este sa jednou ruckou podopiera zeme. dat ju az pri priamom sede? nechcem jej ublizit dik

kiki68
3. apr 2024

Nejako v 7,5 mes/ 8 mes

tamtumdo
3. apr 2024

Keď už nechceli ležať v kočíku a vystrájali...v 8 mesiaci boli už určite v polosede ....pár minút popozerali, unavilo ich to a zaspali...dala som ich do ľahu naspäť...nikdy som nekocikovala hodiny ...do kočíka som ich brávala keď som vedela že budú spat....čiže aj tak skončili v ľahu ...

majlo1234
3. apr 2024

Ja az ked sedel a on sedel tusim az v desiatich mesiacoch. Ale vidavam mamicky aj s mladsimi

candii
3. apr 2024

Hneď ako vyrástol z vaničky, to bolo cca v 7-8 m ..

jana_eyre_2
3. apr 2024

Pokiaľ sa už dáva do polosedu, určite polosedom v kočíku nepokazis nič.. je to to isté ako keď je dieťa v kresielku, tak isto má hornú časť mierne zdvihnutu, bežné sa tak deti aj kŕmia aby im nezabehlo.. nežiaduci je umelý sed čiže kolmo na zadok, kde sa chrbtica kriví, nie 30st.uhol, kde chrbtica nie je tak zaťažená.. dieťa v Tom veku je už zvedavé a potrebuje aj vidieť čo sa okolo neho deje..