Ktorý krém na zapareniny by ste mi poradili ?

nasedeticky
10. jan 2011

Máme neustále problém so zapareninami. Skúšal sme niekoľko krémov..

danielka1982
29. máj 2012

u nas nič nezaberalo,až aviril puder lebo bambulke ta ritka az mokvala
.

miskakyska
30. máj 2012

Baby a takto obyčajná stará dobrá modrá indulona,nič? :o)

lencika
5. okt 2012

Ahojte baby, ja som velmi spokojna s bepanthenom i ked ma moja nina uz 19 mesiacov, stale ho pouzivame ked je ritka trochu zacervenana namastime a ritka je ako predtym. 🙂

moon1979
5. okt 2012

pri pravidelnom používaní sudocremu sa zapareniny urobiť nemôžu ... môj malý ani len z daleka netuší čo je to zaparenina ... a samozrejme kvalitne plienky ... v tomto prípade sa šetriť naozaj nevypláca ...

pectore
5. okt 2012

u nas sa najlepsie osvecil repikovy a harmancekovy odvar...jemnucko prikladat na zapareninu...nesuchat, neutierat len jemnucko prikladat.... a vetrat a vetrat..... pri jemnom zacervenani mi pomohol aj klasicky Imazol.....

monidlo
5. okt 2012

Modra indulona,odzkousene 😀 pozorna harmencek vysusuje:D

mariavasik
5. okt 2012

odporucam nivea baby nutri sensitiv SOS KREM. 🙂 krem obsahuje bambucke maslo a omega6 mastne kyseliny.

iman
5. okt 2012

používame Sudokrem a sme spokojný už viac ako dva roky

horana
5. okt 2012

nam sa osvedcila WELEDA

halit13
5. okt 2012

Pityol nám vždy zabral najlepšie

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivonka720
5. okt 2012

Pomohol len IMAZOL!

anika11
5. okt 2012

nam pomahal kremik na zapareniny z DMka-babylove,je v nom zinok rovnako ako v sudokreme,len s tym rozdielom,ze tento stal cez dva eura.ale ked je to uz ozaj zle..tak IMAZOL,len myslim,ze ten je na predpis

janaalzbeta
5. okt 2012

Bepanthem je keď dobrý na preliečenie a potom prejdi na Sudocrem ja som bola velice spokojná............aj môj malý sa zaparil ale z mydla....tak som používala lanolínové mydlo pre deti. A tiež zvyknú mať detičky reakciu na plienky....No natieraj hrubou vrstvou,a prebaluj častejšie 8až 10 plienok na deň od toho aké staré máš malé. A menej vlhčáky používaj umývaj vlažnou vodou....Mala som stretnutie s maminkami a túto tému sme tam preberali. Všetky tieto spôsoby sú osvedčené. Hádam sa ti nejaký zapáči....Veľa šťastia.........a skoré vyliečenie 😉

cerstvamamina
5. okt 2012

nám najviac pomohol krém detská pasta... bepanthen je len odvar... 🙂

eva76
5. okt 2012

sudocrem

zlatovlaska123
5. okt 2012

Najdôležitejšie je VYNECHAŤ akékoľvek vlhčené utierky, umývať po každej stolici zadoček pod tečúcou vodou a zapareniny vám nehrozia v žiadnom prípade!!!!! A keď už masť, tak najlepší je SUDOCREM.

lutia
5. okt 2012

iamzol mozem odporuciat, pred nedavnom sme si aj my presli tymto a po natierani 3x denne nam to pomohlo do 3dni....a mimo ked je rituska pekna pouzivam sudocrem a este v lekarni mi ho dali aj bez predpisu

oskorusa
5. okt 2012

sudocrem

tinka0401
5. okt 2012

Nasa mala mala naposledy krem na zadku v nemocnici, ked isla smolka, vtedy mi poradili ju nekremovat a len umyvat v cistej vode. Uz ma 6m a klop-klop zatial ani zacervenanie. Vtedy mi povedali, ze ak by sa objavilo, treba modru indulonu.

nerilka
5. okt 2012

My sme používali imazol a pityol (oba sú voľnopredajné), a to sme mali dosť veľké zapareniny a alergiu na plienky. A keď začervenanie zmizlo, prešli sme na sudocrem. 🙂

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

lulinka02
5. okt 2012

Pri prvom synovi sa nam osvedcil sudocrem, ale druhy syn mal tiez zapareninky z pampersiek, tak sme v prvom rade vymenili plienky a tiez skusali kedeco a jedine, co mu pomohlo bola rybylka, alebo rybia masť. Najprv je ale potrebné aby sa zahojili zapareninky, (to nam pomohol imazol a potom uz len rybiu mast). My sme to mali hrozne, otvorene ranky a zbavit sa toho bola teda fuska. Drzim palceky.

vcielkamaja
5. okt 2012

Bepanthen alebo Sudocrem

anjelik2509
5. okt 2012

Ja som moju chránila a teda ešte aj chránim pred zapareninami tak, že pri precikanej plienke som jej plienkovú oblasť len vysušila papierovými vreckovkami-priložila som jej vreckovku na vlhké časti, nakrémovala sudocremom a dala plienku...Keď bola pokakaná, utrela som ju suchými papierovými vreckovkami, potom dočistila vlhčenými vreckovkami (naj sú z tesca také modré) a potom ritinku šup pod vodu, umyli sme, vysušili, natreli krémikom a zapareniny sa nám vyhýbali oblúkom....Málokedy mala zapareniny a aj to som jej liečila sudocremom....

kika1111
5. okt 2012

my si dávame predpisovať Vinohradskú masť - platíme za ňu do jedného eura a je super. a ak sa mi zdá, že má malý na nožičkách červeň tak dávam kalciovú masť. nikdy sme nemali zapareniny ani nič také.. skôr odreté nôžky od plienky

mv1
5. okt 2012

my 🙂 sudocrem a niveu...

modrofuzik11
21. feb 2013

ja rozhodne bepanthen. velmi nam pomohol🙂.

simca06022011
21. feb 2013

bepanthen jedine

lila77
21. feb 2013

umyvat vodou nie mokrymi uterkami co najviac a pityol z lekarne

laskonkakaty
21. feb 2013

Tak mala mava ritku aj pisulku v katastrofalnom stave a vtedy zabera len Pytiol.minule mala až take mokvajuce ranky a pocula som ze vtedy nie je dobre davat ziadny krem,tak som jej to vysusila-dala puder Batole,sice urcite stipalo,lebo strasne pĺakala.ale po dvoch pouzitiach boli ranky prec,ziadna cervena ritka,takze jauz len Pytiol a puder.nam nepomohol ani bepanten,ani Sudokrem,Imazol a uz nejaka Nivea a pod.veci uz vobec nie a to som vyskusala asi vsetky tu spomenute