Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Čo najviac oceňujete na mlieku Nutrilon Pronutra vy? Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť s Nutrilonom. Používate aj vy klasický Nutrilon?

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon Pronutra nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkty/pronutra

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

gabika11111
6. okt 2017

Dcerka bude mat 3roky a Nutrilon Pronutra je u nas vecerny ritual. 🙂

janulka112113
6. okt 2017

My sme boli s Nutrilonom Pronutra veľmi spokojní. Dcérka ho pila 3 roky.

kejtka87
6. okt 2017

Po velkej snahe sa o dojcenie sme presli na nutrilon pronutra, ja som sa v mliekach neorientovala a vlastne som vobec neriesila umele mlieka, pretoze som bola v tom , ze automaticky budem kojit,zial nekonalo sa. Nutrilon vyberal moj manzel ❤ , ktory prisiel s tym, ze toto sa mu zda najkvalitnejsie zo vsetkych ponukanych na trhu.tak si vravim fajn, ale ta cena nas nezrujnuje? povedal ze pre dieta vsetko, setrit nebude na malu. a oplatilo sa, nemala traviace tazkosti, negrckala, spinkala cele noci, obcas aj dni,za nas super, pri druhom ak to nepojde s kojenim urcite siahneme na overeny nutrilon.

jastericka_elza
6. okt 2017

Nutrilon Pronutra pouzivame len na dokrmenie drobca ked ma velky hlad a moje mliecko mu nestaci. Dobre nam sadol a vyhovuje nam 350g balenie. Velke by sme za mesiac nespotrebovali 🙂

jankavra
6. okt 2017

no baby - mne nutrilon veľmi pomohol..musela som prestať kojiť keď mal malý 7 mesiacov a moja prvá voľba bola nutrilon pronutra v klasickej hranatej modrej nádobke..malému tak zachutil, že keď som mu vzala prázdnu fľašu tak začal plakať 😀 a vydržalo mu to doteraz - to bude mať 2 roky 🙂 teším sa keď ochutnáme aj nejakú príchuť, ale zase klasika je klasika 🙂

ivankajar
6. okt 2017

Zachranilo has mliecko co by SME robili keby nebolo? Kedze som stratila mlieko or I vsetkych tych stresoch. Pisielame velke DAKUJEM is dvojka by sa nam zisla

sahoalex
6. okt 2017

Nutrilon sme prvý krát kúpili pred cca 8,5 pri prvom dieťati, kedže sa nám nepodarilo kojiť, tak sme museli začať s UM. Nutrilon nám poradil doktor, tak sme ho vyskúšali a kupovali sme ho až do 2 rokoch. Mlieko malému chutilo, nemal z neho žiadne problémy, takže sme nemali dôvod meniť značku a vlastne sme ani žiadnu inú nevyskúšali.
Teraz druhé dieťatko úž prikrmujeme, takže voľba mlieka bola jednoznačná -NUTRILON. Aj ďalej budeme pokračovať s príkrmami tejto značky.

krisstinkaa
6. okt 2017

Moja dcérka pije Nutrilon už od narodenia,keďže s kojením sme obe bojovali.Od začiatku sedí perfektne a nedám naň dopustiť.Momentálne má dcérka rok a 5 mesiacov a stále každé ráno a večer pije toto mliečko.

ivuska_dk
6. okt 2017

Toto mliecko nam zo zaciatku nerobilo dobre, nakolko mal syncek reflux presli sme na nutrilon AR nase problemy sa vyriesili, skvele huste mliecko. Drobec je uz vacsi, reflux sa vytratil, tak sme opat vratili k nutrilonu pronutra. Syn este nebol chory, tak urcite vyzivne mliecko.

vedama
6. okt 2017

Mliecko Nutrilon HA dostal syn ešte v nemocnici, keď ležal na JIS a ja som žiaľ nemohla kojiť. Myslím že je fajn, keďže muž je alergií. Žiaľ mu nerobilo dobre, zistil sa reflux, tak sme prešli na Nutrilon AR1, a neskôr AR2 a ten sme mali skoro do 18m - aj na odporučenie gastro. keďže všetky výživové hodnoty obsahoval a netoleroval ani iné , tak bol zvyknuty.reflux odznel a drobec je už veľký tak mame už iné.

henika32
6. okt 2017

Dobry den.Moji obaja synovia su na nutrilone. Kojit som nemohla nakolko som mliecko nemala.starsi uz ma cez dva roky ale nechce mi velmi papat tak este stale pouzivame nutrilon uz c. 4. Nutrilon obsahuje presne vyvazenie vitaminov a ostatnych zloziek a kedze synator nechce velmi papat tak som rada ze nieco taketo na trhu existuje a nemusim sa obavat ze mu bude nieco chybat. Krabicove mlieko mu to teda neda.

marianna775511
6. okt 2017

Na Nutrilone ja osobne oceňujem to, že jeho zloženie podporuje imunitný systém. A to môžem potvrdiť aj z mojej osobnej skúsenosti. Malá dcérka bude mať o mesiac dva roky a doteraz sa jej všetky choroby vyhýbali. Niekoľkokrát od jej narodenia sme boli s manželom chorí, prechladnutí /- i keď sme sa snažili tomu predísť/, no naša malá to nikdy od nás nechytila /našťastie/.

megi17
7. okt 2017

Nás maly Kevinko ma uz dva a pol roka, ale este stale rano a vecer pijeme Nutrilon Pronutra 4 vanilka. Na Nutrilone sme uz od narodenia, sadlo nam hned, ziadne problemy sme nemali. Pocas 2,5 roka sme boli asi 3x chorucky (chripka bez horucky), a aj to len maximalne 2-3 dni trvalo. Malemu chuti a budeme ho kupovat az do kym bude chciet, len zial castokrat sa stava, ze nemaju. Vyhra by nas velmi potesila. ❤

diablik2102
7. okt 2017

Stratila som celkom rýchlo mliečko už v 1mesici tak sme sa rozhodli pre Nutrilon predsa chceme pre nase dieťa len to najlepšie ...mliečko nám sadlo a teraz máme 7mesiacov a už sme prešli na Nutrilon c.2 premna TOP mliečko 👍

veva3
7. okt 2017

Ja davam nutrilon od narodenia mojmu synovi a uz ma vyse roka a stale mu ho davame pretože ma vela vitamínov.ktore deti potrebuju k správnemu rastu.

lenkam1999
7. okt 2017

Ked sa maly narodil kojila som sotva dva tyzdne takze sme presli na mlieko . Vyskusali sme ich dost no bud ho bolelo brusko alebo ho zapieklo . Potom sme presli na nutrilon je sice cenovo drahsie ale urcite sa neda porovnat s ostatnymi a malemu velmi chuti a kedze mal velmi citlivy zaludok tak toto bolo fakt super a hlavne ma aj vela vitaminov. Maly ma uz 7 mesiacov a presli sme na dvojku. Nemenila by som ho 🙂

emilita
7. okt 2017

mam dve dcerky a pri oboch mi nebolo dopriate kojit.VYbrala som si NUtrilon a neolutovala som.NIc nie je krajsie ako vidiet napapane a spokojne deti bez bolesti bruska.MLiecko Nutrilon je pre nas cislo 1 🙂

misisska
7. okt 2017

Hlavně praktická krabice 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

vipvip151
7. okt 2017

prakrické balenie, a sadol hned mozem ho len odporucit

alenk0412
7. okt 2017

Je to vyborne mliecko nakolko moj prvorodeny syn bol na mlieku nutrilon. Tak isto sedi aj dcerke. Sice je mliecko drahsie ,ale kedze chcem pre svoju dcerku len to naj na cenu nepozeram😉

girka
7. okt 2017

Nutrilon pronutra pije moj syncek teraz 10 mesacny od svojho 7.mesiaca, ked sa odstavil sam od materskeho mliecka, velmi mu chuti a pekne pribera, a preco som siahla prave po nutrilone, mam este dve dcerky 10 a skoro 12 rocnu a aj pri nich som pouzivala nutrilon, aj im velmi chutil a za tych 10 rokov tradicie v rodine uz nieco znamena, najma pre mna, kedze chcem dat detom to najlepsie.

babatko88
7. okt 2017

Ahojte. S Nutrilonom mám len tie najlepšie skúsenosti. Začal ho piť môj synček už pred desiatimi rokmi, keď mal dva mesiace. Keďže som zo zdravotných dôvodov musela prestať kojiť, musela som nájsť z dňa na deň náhradu. Nutrilon mi odporučil náš pediater. Synček prospieval ako mal a pol ho do 2 rokov. O 7 mesiacov nato sa nám narodil druhý synček. Po pol roku som prestala kojiť a hneď som kúpila Nutrilon. Tomu chutil až do 2 rokov a 4 mesiacov. Teraz pije Nutrilon moja najmladšia vytúžená dcérka. Má 19 mesiacov a mlieko jej veľmi chutí. Ani jedno z mojich detí nemalo s Nutrilonom žiadne problémy. Za nás ho môžeme len a len odporučiť. Dáva (a dávalo) im všetko, čo už ja nemôžem. 🙂 Pre mňa je Nutrilon prvou voľbou. A vždy aj zostane, aj keď štvrté už neplánujeme 🙂

miskazatu
7. okt 2017

Nutrilon všeobecne pre nas absolutny top. Pomohol nám pri dcerknom refluxe, ako jediný 🌞

sjun
7. okt 2017

Dobry den...my skratka doverujeme Nutrilonu..nas Matusko bol najprv prikromovany nutrilonom alergy care ale nastastie sa nam nepotvrdila alergia na bielkovinu kravskeho mliecka a v roku sme presli na nutrilon pronutra. Celkovo sme boli stastni ked mu mliecko nutrilon zapasovalo a mali sme doma kludne babatko...vdaka Bohu za to 🙏

wendy193
7. okt 2017

tak mlieko je dobre, materske najlepsie, ale ak sa neda tak treba hladat nahradu, a pri sucasnych intoleraciach ci alergiach na potraviny treba sa starat o jedalnicek nasich deti od malicka. a kedze moja je fajnsmekerka, tak ja davam kravske mlieko automatove a do toho nutrilon ako doplnok k strave, kedze je do nej tazke dostat vitamin K a D a plno inych 🙂 odporucam, len mohli by byt aj vzorky v lekarnach, kedze cely box len na skusku je sam otaznik ked chcem zenit vekovu kategoriu .

silvus16
7. okt 2017

Mlieko nutrillon je u nas top. Citali sme vela (rozne recenzie,stranky) o umelom mlieku. A zvolili sme nutrillon a sme snim maximalne spokojny a uz by sme urcite nemenili. Adelinka ho pije od narodenia a mliecko sa stalo pre nu top jedlom....vzdy ked uvidi flasu z mliekom krici,aby ho uz dostala. 😉

katka0209
7. okt 2017

Kazde umele mlieko je strasna chemia. Ak sa da, treba jednoznacne kojit.

simuska69
7. okt 2017

dobrý večer prajem, odceňujeme kvalitu výrobku a celkovo značky 🙂 nedá sa vynachváliť neľutujeme výber 🙂

vlasta506
8. okt 2017

Pre Nutrilon som sa rozholdla tak nejak intuitívne a bolo to najlepšie rozhodnutie. Nutilon pil môj prvý syn a samozrejme že som sa rozhodla aj pri druhom synovi pre Nutrilon Pronutra a odporúčam ho ďalej aj iným mamičkám, ktoré nemôžu kojit.

divinka19
8. okt 2017

Mali sme inú značku keďže ju dávali v nemocnici ale neskôr mal kŕče a plačkal tak viem že najlepší je Nutrilon tak sme kúpili a super dieťa šťastné neplačka naposledy sme kúpili 3naraz do zásoby 😁