Prečo u vás zvíťazil Nutrilon HA (pre deti s alergiou v rodine)?

nasta_nutrilon
Moderátor
2. okt 2017

Potrebujem poradiť prečo práve HA mliečko? Stačí napísať svoju skúsenosť s týmto mliečkom pre deti s alergiou v rodine.

Tešíme sa na vaše odpovede, skúsenosti, recenzie a držíme palce.

Viac informácií o mlieku Nutrilon HA nájdete tu: https://www.nutriklub.sk/produkt/nutrilon-2-ha

Prečítajte si, aké majú skúsenosti s Nutrilonom ostatné mamičky : https://www.modrykonik.sk/forum/category/sutaz-...

maryon1
6. okt 2017

Prečo u nás zvíťazilo HA mliečko?
Staršia dcérka astmatička, neprestajne riešime alergológiu/imunológiu/liečebné pobyty v Tatrách, more..
dúfali sme, že mladšia dcérka bude mať zdravie lepšie, ale čakajú nás tiež alerg. vyšetrenia kvôli opakujúcim sa zápalom priedušiek, dýchacích ciest... vidíme s manželom, že aj niektoré potraviny jej robia zle -
takže mliečko jedine HA za nás.

kiikuskaa
6. okt 2017

prišla som o materské mlieko kvôli zdravotným problémom, a nakoľko som silná alergička tak sme skusili nutrilon HA a malej hneď sadol tak som neskúšala ani nič iné, boli sme spokojný 🙂

kikales
6. okt 2017

Dcerku Kristínku som kojila necelé 3 mesiace ...Preco? ....malicka je doteraz velky jedak....a uz vtedy sa mi to potvrdilo ked som ju asi 2 dni mala skoro naozaj nonstop nalepenu na prsniku ...mlieka som mala naozaj vela , ale mala tahala tahala a zrazu vzdy plac...nevedeli sme co to moze byt s manzelom sme boli zufali...tak sme zavolali naseh lekarke co to moze byt...vravela vyskusat kvapnut olejcek do usiek, ci nema tvrde brusko ( koliku nemala nikdy) , ci jej nejdu zubky ...no naozaj sme sa snazili zistit pricinu preco stale place aj ked ju mam vzdy prilozenu...potom lekarku napadlo aby sme kupili Nutrilon HA kedze sme s manzelom alergici a skusili urobit 90 mililitrov mliecka....normalne to vyšahla a spala celu celucku noc...my sme nechapali ale ja som dakovala vsetkym svatym za nutrilon...aj napriek tomu ze som sa stale snazila kojit mliecka som mala vzdy menej a menej...az nakoniec som nemala nic ani kvapku teraz ma dcerka rok a 4 mesiace ale na nutrilon nedame dopustit...ja sama som ho pila ked som bola malicka a imunitu mam ozaj vybornu 🙂 rozhodne by som to mliecko.odporucala kazdej mamicke ktora chce pre svoje dietatko len to najlepsie 🙂

nanina11
6. okt 2017

ja som prikrmovala asi len 3 týždne ked bola nejaká kríza laktačná,,,dostali sme HA, pretože malý má ekzém...a super bol, malinký prespal celú noc, spokojná som bola veľmi, zvyšok mlieka som dala kamoške, ktorá ho používala a tiež bola spokojná

henika32
6. okt 2017

Dobry den. Tento nutrilon som pouzivala pri mladsom synovi asi tak 3 mesiace. Mali sme priblemy s pokozkou a hned v porodnici mu ho nasadili nakolko som mliecko nemala. Po 3 mesiacoch sme potom presli na obycajny nutrilon a vsetko bolo bez problemov. Dakujem.

kachorratt
6. okt 2017

@miinka3333 ahoj , prosím ťa, Nutrilon HA môže pediater predpisovať do 8.mesiaca veku dieťaťa?
Dík?

miinka3333
6. okt 2017

@kachorratt ahoj. Myslím, že od narodenia do 12teho mesiaca. Potom treba navštíviť posudkových doktorov. Mne to žiaľ posudkový po roku nepredĺžili. Vyjadrili sa mi, že oni to ani do Bratislavi neposielajú, lebo z ba to neschvaľujú a bola som zhasnutá. Pokial viem, da sa to predpisovať už keď má matka ekzém, alergiu atd pediatrom od narodenia dieťaťa.

alenky
6. okt 2017

Syncek maval ekzemy, tymto mlieckom bol prikrmovany v case 6mes.ked mal rastovy spurt-neskor sa zlepsila laktacia a uz nebol potrebny. Momentalne je odstaveny vo veku jedneho roku, ale zial toto mliecko zacal odmietat...

angelikana
7. okt 2017

moja dcérka od 4týždna bola na UM Nutrilon Pronutra, ale krátko na to sme zistili, že čosi je jej nerobí dobre a bola to mliečná bielkovina, čiže alergia na kravské mlieko.mala v stolici krv a hlieny, bola nepokojná, stále narábala s rukami aj nohami, a preto aj nekludne spala.odkedy pijeme Nutrilon HA je to všetko ok!akurát, že mliečko má trochu horkastú chuť, a ked je ešte teplá ( akurát na pitie) tak je výraznejšia chuť, a naša princezna to už vycítila a veľmi ju na začiatku nechcela, plakala.takže teraz ju pije vlažnú, skoro úplne vychladnutú .... z takého už by vypila aj neviem koľko.mi ju kupujeme, nepredpisuje nám lekár kedže nemáme alergikov v rodine, ale ked malej to robí dobre, tak jej budeme kupovať.je to super mliečko!!🙂

matricia
7. okt 2017

Pri prvom aj druhom dietati som mala problemy s dojcenim, to nebolo mozne, kedze sa mi chlapci narodili o mesiac skor. Snazila som sa pre nich aspon odsavat mlieko a kedze moje mlieko im nestacilo, zasla som za pediatrickou spytat sa, ci existuje moznost nieco nam predpisat. A kedze ja som alergicka, tak som dostala radu, ze potrebuju mlieko Ha pre deti s alergiou v rodine. Neskor sme uz presli na Pronutru, ale zostali sme verni Nutrilonu, kedze deti zasytil a nesposoboval im ziadne potiaze, aj pekne prospievali. A na vyber som mala od lekarky medzi Humanou a Nutrilonom, ja som si vybrala znamu a overenu znacku.

johankahanka
7. okt 2017

Ked sme sa prestali kojit, Nutrilon HA bol jasna volba a aj doporucenie pediatricky. V rodine sme vsetci alergici uz tri generacie ☹ zial aj dcerka uz ma prve prejavy alergie.

velryba96
8. okt 2017

Nutrilon HA nám bol predpísaný od Dr a malý ho veľmi dobre znáša,je dobrý na alergie,nemá po ňom žiadne problémy,pije ho od malička a veľmi mu chutí,mliečko by nás rozhodne potešilo🙂

r1d3o
8. okt 2017

Pri vsetkych ostatnych mliekach mal maly problemy. Az Nutrilon HA mu vyhovoval po vsetkych strankach. Maly ma teraz 19 mesiacov a stale sme verny nutrilonu.

euforia
8. okt 2017

Starší na nom vyrastal a teraz aj mladšia, skvelá náhrada za materské mliecko.....Pri staršom som zaregistrovala že akonáhle ho prestal piť,mal vyše 2rokov,začal byť chorlavejsi,tak asi na tom naozaj niečo bude.

miriam_nutrilon
18. okt 2017

Milé mamičky,

radi by sme vás informovali o výhercoch našej súťaže. Bol to naozaj veľmi ťažký výber, keďže všetky vaše skúsenosti, recenzie a názory nás nesmierne potešili.

Mlieko Nutrilon podľa vlastného výberu získava:

@kajkach
@forinerka
@1kaja1
@kxrxn16
@kikales
@madanna
@tinka11111
@dida12
@zuzkavel
@pidicek
@nikolik2512
@siimonkaa6
@petrazkn
@curcuma
@henuskah
@marianna1203
@marianna775511
@martina0511
@liviat
@pepina82

Mlieko a kašu Nutrilon podľa vlastného výberu získava:

@tinka.binka
@monymany
@emka2608
@lichi22
@patriciaba851
@kristinka86
@micaaa
@babatko88
@ferdek29
@xjanulkaax

Gratulujeme výhercom a všetkým prajeme hlavne veľa zdravia. Tak Vám, ako aj tým najmenším.

Miriam z Nutrilonu