Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

michaela329
4. sep 2019

@petrah3 ďakujem, máme spermiogram hormonálny profil, hyfosy. Potrebujeme sa na to finančne pripraviť, koľko to asi tak celé stojí? Viem, že poisťovňa prepláca, potrebujeme však nejakú orientačnú sumu, aby sme msli rezervu.

petrah3
4. sep 2019

@michaela329 Všetko záleží od toho, aké vyšetrenia v centre podstúpiš, akým spôsobom bude vajíčko oplodnené ICSI, PICSI, MACS, či využijete miniinkubátor GERI... Za všetko z toho sa dopláca, ale zároveň to zvyšuje pravdepodobnosť úspechu. Treba rátať z 1500 Eur - 2500 Eur...

michaela329
4. sep 2019

@petrah3 navyše k tomu základu od poisťovne? Ak dobre rozumiem.

petrah3
4. sep 2019

@michaela329 Ano, poisťovne toho veľa nepreplácajú...

michaela329
4. sep 2019

@petrah3 ďakujem, takto aspoň viem, na čo sa pripraviť.

katulienkaja
14. feb 2020

Ahojte dievčatá ideme do Heliosu a vraj budú potrebovať spermiogram bud obyčajný za 17 e alebo rozšírený za 180 e. Ktorý ste si dávali vy s partnerom,príp.oplatí sa ten rozšírený ?lebo neviem co to zahŕňa narozdiel od obyčajného 😊 Dakujem.

zdenka67
14. feb 2020

@katulienkaja ahoj, my sme dávali rozšírený, kvôli tomu, že "obyčajný" manželovi robili už 3x v inom centre a v Tom rozšírenom je aj genetika, či geneticky nie sú poškodené spermie, kvôli čomu nemôžeš otehotnieť... Určite by som šla rovno do toho rozšíreného, máš istotu, že zistia všetko 😉 držím palce

katulienkaja
14. feb 2020

@zdenka67 ďakujem za odpoveď, vyskusame teda aj my ten 😊 lebo tiež ho mal už robený ale len ten obyčajný a tam bolo všetko ok. Len som nevedela aký je v tom rozdiel ale už teraz viem 😀 a je to lepšie nech vieme uz na 100% že je to v poriadku. Neviem preco ale dlho sa nám nedarí nedozrievali mi vajíčka tak som brala Clostyl ten zabral na ovulaciu no nepodarilo sa aj tak. Dúfam, že mi to v centre povedia prečo to nejde takto prirodzene ☺

zdenka67
14. feb 2020

@katulienkaja nám povedali, že spermiogram je stav pomalé a malo,čo je už v podstate bežné a po prvom iui som čakala dvojičky 😉takže držím palce

katulienkaja
15. feb 2020

@zdenka67 ďakujem 😊 tak to je super ze vám to hneď takto vyšlo ☺ prajem veľa zdravicka

calmmeadow
15. máj 2020

Neviete mi prosím niekto povedať,či v Martine vedia otestovať aj imunitnú reakciu ženy na mužove spermie alebo aj nejaké ďalšie reprodukčno imunologické záležitosti?

vero013
15. máj 2020

@calmmeadow myslis postkoitalny test? To myslim robia v kazdom centre

kocica7
1. júl 2020

ako ste to riesili pocas stimulacie,myslim tym cestovanie,chodievali ste autom alebo vlakom?boli ste pocas stimulacie na PN ?

jajabajaja
1. júl 2020

@kocica7 autom a bola som PN

fiatbravo1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarmi111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiatbravo1
18. máj 2021

ahojte dievcata podarilo sa vam niektorej otehotniet na prvý krat z jedneho embria??

alexkarina
25. apr 2022

Obnovim to tu prosím vás kolko stojí iui v heliose v Martine. A ako to prebieha . Myslím aké vyšetrenia sú potrebne ?

konikkk
26. nov 2022

Prosim vas viem,ze je to velmi individualne.ale co si myslite,ktory doktor/doktorka su najlepsi na vklad embrya v heliose v martine?neda sa dako zabezpecit aby ste mali toho koho chcete?

karolanna
9. júl 2023

Ahojte žienky chcem sa spýtať mam bolesti p bruchom keď máme sex ,môžu to byť alegria na spermií ?? Ďakujem za každú odpoveď vopred

vero013
10. júl 2023

@karolanna Ja som bolesti nemala. Na vyšetrení u gynekológa si bola či je všetko ok?

zbety321
31. jan 2024

Prosím vás mate niekto skúsenosti s epilepsiou a užívaním clostilbegyt? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre