9-mesačné dieťa pýta v noci 2x umelé mlieko

nina296
13. júl 2022

Ahojte naša si pyta v noci ešte 2xUM. Je to v tomto veku ešte normalne alebo ju mám skusit odnaučiť od 1 mliecka, ak to bude mozne? Cez den papa pekne raňajky, desiatu,obed, olovrant aj veceru. Pred spanim UM

eerikusik
13. júl 2022

@nina296 moja má 1.5 roka a tiež má ešte niekedy noc keď sa budí 2x na mlieko,poväčšine raz🙂

petamich
13. júl 2022

moj ma rok, je extremny jedak a aj tak mame noci, kedy pyta 2x 🤷‍♀️ ja by som to nejako neriesila, ked tak dala menej a nie nejake velke davky, podla mna samo sa to upravi

uhnakova
13. júl 2022

obe deti som okolo roka oducila od mlieka dvakrat za noc. U dcerky sa mi podarilo ju v dvoch rokoch oducit uplne od nocneho mlieka a so synom sme to tahali do aleluja, aj preto, ze on bol slaby jedak a pokial nedostal nad ranom okolo stvrtej-piatej mlieko, uz nespal a vsetkych pobudil. Nakoniec sa ako tak rozjedol a na to mlieko nad ranom sa sam konecne vykaslal 🙂, to mal asi styri a pol roka.

terez246
14. júl 2022

@nina296 Moja má rok a tiež má mliečko dvakrát. A to dokonca len do polnoci, napriek tomu, že celý deň papá krásne. Po večery, ktorú má o 18:30 má 240 ml mlieka o 21:00 aj 23:00, potom spí do rána. Sama nerozumiem kde to do nej ide v tak krátkych časových rozostupoch. A neodnaúčam. Čakám, kým sa sama rozhodne, že nepotrebuje. 😊

vikes
14. júl 2022

@nina296 Má 9 mesiacov a je to normálne v jej veku. Nebojte sa príde čas, keď sa normálne vyspíte.

mareri
24. júl 2022

moja dcera od 3 mesiaca spala celu noc, ale zase od 5.hod rana bola hore. Mliečko pila umele . V noci sa mi vobec nebudila

ninah1486
20. sep 2022

nas syn v 9 mesiacoch dostal pred spanim flasu so sunarom a spinkal az do rana, v noci vôbec nepytal papat