Aký Sunar odporúčate?

marus313
26. okt 2013

ahojte prosim vas aky sunar by ste mi odporucili???lebo je ich viac druhou a neviem pre ktory sa rozhodnut.Teraz davam francuzske ale sa mi zda,ze malemu byva tazko od neho nechce mi potom vobec jest cely den az ked mu dam espumisan☹A mate niektora skusenosti s tym ze vam dieta odmieta mlieko???mame styry mesiace a kolko krat mi nechce vobec mlieko len caj ani moje ani umele poradte mi co robit som uz zufala☹dakujem

linda20111
26. okt 2013

@marus313 skus mlieko Babylove z DM drogerie, aj cenovo je velmi vyhodne. Vela kociek tu na MK ho chvali. Moj mal tiez take obdobie ze vobec nechcel mlieko (to bolo okolo 5mesiaca) takze jedol len prikrmy a teraz zas ma take obdobie ze nechce prikrmy iba mlieko.. 🙂 🙂 stale sa to meni 🙂

drobcek26l
26. okt 2013

Ja som bola veľmi spokojný so Sunarom Nutradefense. Dá sa kúpiť v Tescu.

cecil36
26. okt 2013

@marus313 aky sunar ? Mas na mysli naozaj len druh sunaru alebo druh umeleho mlieka? Nemas mliecko a preto dokrmujes? Ako a kedy dokrmujes? Cisto teoreticky ja mozem odporucit Hipp combiotic, ale to je teoria a tvojmu babätku nemusi sadnut, aj ked s nim ma vela mamin dobre skusenosti.

marus313
autor
26. okt 2013

@linda20111
toho sa bojim aj ja ze ked zacnem dokrmovat tak ho uz vobec nebude chcet uz teraz som z toho zufala a co potom neviem

marus313
autor
26. okt 2013

@cecil36 ja som mu skusala davat francuzske len sa mi zda,ze mu je po nom tazko ale neviem ked mame teraz take nepapave obdobie tak som myslela,ze by som zmenila mliecko aj ked mu davam len tak jedn dva krat za den ostatok davam svoje odsavam si kedze maly odmieta prsnik.a dost bab si ten sunar chvali tak som myslela,ze hadam niektora poradi ale vidim,ze to zavisi od babatka.

cecil36
26. okt 2013

@marus313 sunar by som nedavala dost deti zapeka. Ten hipp ma aj probiotika a prebiotika a naozaj nezapeka, nerobi bolesti bruska.

silviamudronova
26. okt 2013

my pijeme Sunar originál, to je taký modrý a sme spokojní, nezapeká.

linda20111
26. okt 2013

@marus313 zvladnete to nejak, teraz ked je na UM uz pomaly mozes mu davat nejaku zeleninku, zemiak, mrkvu aby si zvykal na chut neboj sa toho ze nebude chciet mlieko, ma proste teraz take obdobie a za 2-3 tyzdne uz vymysli ze bude chciet nieco ine 🙂

m_ij_ka
26. okt 2013

@marus313 ja som dávala sunar nutradefense, sunar complex

sarka9832
26. okt 2013

my sme mali pri starsej sunar original a pri mensej tiez mlieko z DM a maximalna spokojnost a aj vela bab z okolia ho pouzivala

7katka
30. okt 2013

ja som davala Hipp 1, bey problemov, aj stolicu mala ako dojcene dieta, no presli sme na Hipp 2 a to nechce pit, na flasi su krystaliky, nechuti jej, tak som dala Sunar complex, no kakala tamozelenu stolicu zapach neskutocny a vyrazky na lickach, tak som dala Babylove a tiez bez problemov

lucinka37
28. jan 2014

baby prosim vas maly papa sunar complex 1 a chcely by sme prejst na 2, ale neviem ci aj ten mam davat ten complex, alebo mozem aj ten obycajny?

annique
1. feb 2016

My sme skusali vselico,zacali sme bebou comfort,potom bebou sensitive, a zapekali ho,skusali sme aj z dm drogerie ,jedna ste tu spominali to mlieko a z toho tiez bol syncek zapeceny,tak uz som bola zufala a nakoniec sme skusili sunar premium 1 a s tym sme spokojny. A povedala by som skor damy,ze kazde babetko je individualne a kazdemu ine vyhovuje. Taze tie co tu pisete ze sunar zapeka tak by ste samy mali vediet ze kazde dieta aj kazde brusko je ine 🙂 🙂 Chcela som sa podelit s mojimi skusenostami...

annique
5. mar 2018

@marus313 ja som kupovala sunar premium čisté a neskôr s príchuťami , ale to si časom dieta vyberie čo mu chuti ,... my sme nakoniec zistili že má intoleranciu na laktózu