Kedy ste začali deťom dávať krabičkové mlieko?

denulienkad
18. máj 2014

ahojte chcem sa opýtat kedy ste začali davat krabičkove mlieko s obchodu svojim detom. dakujem

bianca
19. máj 2014

3 mesiace pred nastupom do skolky iba koli tomu ze tam by ine vychodisko nemala.Mala vtedy 2,5 r. a prechod bol lahky a bezproblemovy.Z automatu by som nedala nikdy.V zivote by som tak neriskovala.

simca06022011
19. máj 2014

My kupujeme cerstve kravske mlieko (kedysi domace z kozieho vrsku ci ako sa vola, teraz nejaku cesku znacku v sklenenych flasiach predavaju v Tescu), je to super mlieko. Ked maju tak aj kozie, pripadne ak nahodou tak nejake orechove mlieka. Obycajne mlieko som pouzivala od cca roka, ale davala som jej do cca 1,5-2 roka aj nutrilon (ale iba rano/vecer pije mlieko, cize nic extra).

happy8051
19. máj 2014

mam dve deti 3,5 roka a 2 roky a nedavam

mishaelka
19. máj 2014

krabickove mlieko som skusla v 3r ale maly ho nechcel 😀 celkovo mliecne vyrobky odmietal a asi vedel preco 🙂 momentalne sme bez mlieka ak zvazujes krabickova mlieko lebo UM ide do penazi tak slus lacnejsiu variantu UM napr. v DM-drogerii maju za super cenu babylove 😉 krabickove by som isto dietatu nedala, uz ked tak skor mlieko z automatu