Zmena UM a stolica bábätka.

betka1712
14. jan 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať ohľadom UM, môj mesačný synček pil ešte v pôrodnici mliecko nutrilon, pretože ja som ešte vtedy nemala také silné mlieko, takže popri kojeniu som ho prikrmovala nutrilonom, z ktorého ho bolelo bruško ale mal pravidelnú stolicu možno to bolo tým že sa ešte čistil, ale dosť jo bolelo bruško a často plakal a tak sme prešli na BEBU COMFORT bruško bolieť prestalo ale malý sa nemohol vykakat sám, keby sme nepoužili rektalnu rurku asi by nekakal vôbec a tak po 3 týždňoch mu začíname dávať mliecko Babylove BIO 1 z Dm, už nekojim sme čisto len na UM, ale teraz momentálne kukame tieznpomocou rurky ,mliecko dávame od včera, ale stolica obsahuje biele hrušky, môže to byť tým mliekom ? Alebo sa telo zbavuje zvyškov z predchádzajúceho mlieka? Ďakujem

paulinkaa2
14. jan 2020

@betka1712 prechádzali ste na zmenu UM postupne?

veronicka_fazula
14. jan 2020

Môže byť že sa črievka čistia ešte z predošlého mliečka... Treba počkať týždeň... Aj my sme mali Bebu a zapekalo malého tak sme dali Sunar AR... A keď pekne kakal z Nutrilonu mali ste najskôr vyskúšať kvapky, probiotika alebo Pupik na bolesť bruška... Je bežné že detičky majú koliky a treba to len vydržať... Určite to je menšie zlo ako stále meniť mliečka... Je to záťaž pre črievka dieťatka

evelin_a
27. jan 2020

Vyskusaj mlieko Kendamil. Nasej malej chuti, nezapeka ju a aj stolica je z neho lepsia. Je nanho aj vela recenzii, malo by byt lahsie stravitelne a u vacsiny deti bolesti bruska zmizli.