zdenka_eyrova
Používateľ zdenka_eyrova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka_eyrova.
zdenka_eyrova
15. feb 2016

@nikolette75 ja mam vysledky, ale tiez je pravda ze mam dobru zivotospravu.. jem mensie porcie a stale (aj 5-6krat denne, aspon ovocie) plus chodim na treningy 3 krat tyzdenne takze aj pohyb mam.. ja povazujem zelenu kavu hlavne za prirodny antioxydant takze pre mna ma v tomto zmysel, ze viem ze cistim organizmus od zlych nanosov... v chudnuti pomoze ak ale upravis aj zvysok zivotospravi.. toto nie su tabletky na chudnutie ale prirodny sposob na nastartovanie organizmu a najma prebudeme metabolizmu

zdenka_eyrova
15. feb 2016

Ahojte,
aj ja mám výborné skúsenosti s Cestou.. najmä preto, že cieľom je odbúravať bloky v sebe, to znamená, že človek si dokáže sám vyliečiť rôzne ochorenia tým, že nechá priebeh svojim emóciám, poodstraňuje vnútorné bloky, vyrovná sa s minulosťou, prijme seba, okolie. Mne táto metóda otvorila oči- neustále sa učím žiť tu a teraz, sústrediť sa na tento okamih lebo to čo bolo už neovplyvníme a čo sa stane v budúcnosti nevieme... učím sa ďakovať za to všetko čo mám- že sa ráno zobudím, že som zdravá, mám rodinu a strechu nad hlavou... že mám ľudí ktorí ma ľúbia a ja ľúbim ich.. a učím sa že problémy dokážem zvládnuť.. je to dlhá cesta. Dlhé roky som bojovala s depresiou a konečne mám pocit, že len nepotláčam príznaky, ale riešim aj podstatu problému.

zdenka_eyrova
15. feb 2016

ja pijem pravidelne ráno pohár zelenej kávy. mletá zelená káva, bez prísad. je to antioxidant, ktorý naštartuje metabolizmus. na očistu tela je určite dobrá. len pozor na to akú kupujete- zbytočne tabletky, radšej kvalitnú čistú zelenú kávu, buď mletú alebo zrknovú.

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@river_flows súhlas s @timea7 .. čím skôr od seba. ďaleko. všetko ukončiť. čím dlhšie, tým ťažšie a človek nemôže začať budovať od základov niečo nové... Podnájom je okolo 200 EUR, resp. vždy sa dá ísť k rodine dočane, k priateľom dočasne.. skutočne tu riešenie je a bývať spolu je to najhoršie. držím palce

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@olgabm pred týmito "magickými vecami" mám rešpekt. ja som len cez tie psychologické metódy, kde si odbúravaš postupne svoje bloky.. sústredíš sa na seba.. dávaš si poriadku svoj život. Určite by som sa nepúšťala do nejakých divných praktík, tie ani nie sú alternatívna medicína, to je nejaké divné šarlatánstvo 😒 alternatívna medicína je väčšinou akousi ďalšou možnosťou okrem klasických pharma postupov a ak sa zvolí správna forma, nie je tu riziko.

zdenka_eyrova
15. feb 2016

Ahojte, ja verím tomu, že naša západná medicína má sklony viac potláčať symptómy ako skúmať podstatu problému a ten odstrániť.. Bolí vás hlava, dajte si paralen. Nikomu nenapadne skúmať prečo vás bolí.. Mňa poslali nespočetne veľakrát domov lekári s odbitím že bolí ťa noha? kúp si masť... alebo bolí ťa brucho? daj si smctu.. Nejdem sa priklánať ani na stranu pharma priemyslu, ani alternatívnej liečby, podľa mňa je cesta niekde uprostred- je dôležité užívať lieky ak si to zdravotný stav vyžaduje, ale tiež je dôležité dať sa psychicky do poriadku tak, aby táto liečba fungovala.. Aj lekári súhlasia s tým, že naša psychika do veľkej miery ovplyvňuje ako sa naša liečba pokračuje... Takže dôležité je si poodstraňovať vnútorné bloky, nahromadené negatívne veci, a otvoriť sa pozitívnym a toto môže blahodarne prispieť k tomu, aby sme sa liečili.. Ja mám závažné ochorenie a rozhodla som sa ho riešiť tak, že užívam lieky ktoré mám, plus navštevujem seminár Cesta, ktorý ma zas dáva dokopy po duševnej stránke. Verím, že kombinácia týchto 2 prístupov povedie k tomu, že sa budem cítiť lepšie. Nech už si vyberiete v živote kékoľvek metódy, alebo postupy, hlavne aby ste im zo srdca verili a otvorili sa im.. naštudujte si aké sú možnosti, vyskúšajte si ich a určite si nájdete to svoje, ktoré vám pomôže. či už to bude klasická liečba alebo alternatívna. Neodsudzujem nič čo človeku môže pomôcť a čomu verí.

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@jajami ahoj, vzťahy u zložité.. ale myslím, že keď sama dospeješ do štádia, kde si racionálne pripustíš, či toto manželstvo má vôbec zmysel.. tak nemá.. zaslúžiš si veľkú lásku, veľké šťastie a toto, čo zažívaš už lepšie nebude.. takéto "húpačkové vzťahy" kde raz je dobre a keď je zle tak je veľmi zle jednoducho nefungujú.. pohni sa ďalej, si silná, máš na to. inak by si sem nepísala. držím palce a želám len to najlepšie v živote

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@lilly19 Ahoj, samozrejme otehotnieť môžeš ak počas sexu, bez toho aby došlo k orgazmu.. spermie sa uvoľňujú počas celéoh pohlavného styku.. Odporúčam do budúcnosti používať ochranu. Spoliehať sa na to, že parner nedospeje k vyvrcholeniu je nezodpovedné. Spravi si tehotenský test a ak je všetko ok, poraď sa o vhodnej antikoncepcii s tvojim lekárom. Toto je podstatné rozhodnutie ktoré musíš spraviť. Nezodpovedné správanie môže maať celoživotné následky.. drž sa

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@1257 Ahoj. Ja by som vedela odporučiť terapeutov, nie tak presne liečiteľov, ale ide o terapeutov alternatívnej metódy liečenia. Počula si už o metóde liečenia Cesta? The Journey? Zakladateľkou je Brandon Bays, veľmi inšpiratívna žena, ktorá sa prostredníctvom tejto metódy, ktorú objavila vyliečila z rakoviny.. Ide vlastne o to, že človek si myľne označuje niektoré emócie ako "dobré" a iné ako "zlé" a tie zlé- nesprávne sa snaží potlačiť, napríklad strach, zlosť, smútok, úzkosť.. Učia nás, že keď nás niečo rozladí, mali by sme sa zavrieť do izby nech nás nikto nevidí a vyliezť s nej až keď nás to prejde..Takže sa od malička učíme potláčať emócie. Tieto sa však v tele hromadia, tvoria sa bloky, ktoré o niekoľko rokov môžu prepuknúť do ochorenia. Psychického, fyzického.. Cesta to je súbor cvičení, za asistencie terapeuta, pričom cieľom ze otvoriť sa emóciám, dať im voľný priebeh, jednoducho s nimi nebojovať, ale prijať ich. Cesta je tiež o odpustení, žití tu a teraz, vďake za krásne veci, ktoré máme a tiež o láske, ktorá prijíma, dáva, ale nedusí. Myslím, že celý koncept je veľmi krásne vystavaný, pozri si link www.brandonbays.sk a vieš si prečítať o metóde viac. Môžno zaujme a vyskúšaš si na vlastnej koži. Veľa šťastia želám v živote 🙂 a krásny dník

zdenka_eyrova
15. feb 2016

@malenocka Pekný deň. Ja som začala navštevovať seminár CESTA. Neviem či ste o tejto metóde počuli. Ide o alternatívnu metódu liečenia, zakladateľkou je pani Brandon Bays, ktorá mala závažné rakovinové ochorenie a rozhodla sa vyliečiť sama tým, že si postupne odblokovala nahromadené bloky a traumy v tele. K tejto metóde ma doviedol tento článok: http://www.2012rok.sk/wp/terapia-2/34287-cesta-k-odpusteniu
Zvláštne, nikdy som predtým nemala sklony k takýmto alternatívnym metódam, avšak táto prišla v tú správnu chvíľu. Ak si pozriete stránku www.brandonbays.sk, v sekcii terapeuti si môžte prečítať aj ich osobné skúsenosti s touto metódou a vlastne ich príbehy- ako im Cesta pomohla a tiež ako oni teraz pomáhajú ostatným. Pre mňa to bolo veľmi inšpiratívne čítanie a najmä zistila som, že v mojich problémoch nie som sama a tiež, že sa dajú zvládnuť. Verím, že si aj vy nájdete svoju cestu. Všetko dobré prajem v živote.

zdenka_eyrova
29. jan 2016

@mataluci ahoj. ja som si o tejto metode tiez nieco precitala, ale asi som stara skola 🙂 radsej som za pramenite vody.. co si clovek kupi... mam pocit ze z pramena je to prirodzenejsie ako ked sa meni struktura vody.

zdenka_eyrova
28. jan 2016

@jaron Ahoj. Pýtal si sa prečo je repkový olej najzdravší.
REPKOVÝ OLEJ má množstvo výhod. Jednou z tých najpodstatnejších je, že obsahuje najviac esenciálnych nenasýtených mastných kyselín zo skupiny Omega – 3 spomedzi rastlinných olejov. Kyseliny Omega – 3 sú v našej, západnej strave, nedostatočne zastúpené. Pre ľudský organizmus je dôležité udržiavať optimálny pomer príjmu Omega – 6 a Omega – 3 mastných kyselín (4:1). Zloženie našej, teda stredoeurópskej, stravy však tento pomer posúva až na hodnotu 30:1. Preto sa odporúča konzumovať aspoň 1,5 lyžice repkového oleja denne. Či už v rámci studenej alebo teplej kuchyne- jeho využitie je univerzálne. Je zdravý a nie je chuťovo výrazný.

V diskusii: Zdravé potraviny
zdenka_eyrova
28. jan 2016

@gabika87 manzela milujem (alebo aspon myslim) ...toto hovori za vsetko. milujes_nemilujes. bodka. toto nie je cesta. zasluzis si muza, ktoreho budes milovat tak velmi, ze nebudes pochybovat. zelam ti vela sily aby si sa zvladla v zivote pohnut spravnym smerom. zasluzis si stastie.

zdenka_eyrova
28. jan 2016

@zuzkakoharova relaxacne cvicenia.. nauc sa dychat zhlboka.. super je aj na chvilku sa zastavit- na 5 minut a uvedomovat si ze si tu a teraz..to je fajn vec- pozries sa okolo: strom, dom, chodnik atd.. proste zastav ten sialeny svet okolo. Lienky su vzdy len docasne riesenie.. Ani ked budes starsia tak povinnosti ani problemov nebudes mat menej, takze je na tebe aby si sa cim skor naucila co na teba plati. 🙂 take mini sukromne cvicenia ako sa odputat or vonkajsieho sveta a vnutorne ukludnit

zdenka_eyrova
28. jan 2016

Ahojte. Aj ja mam pozitivne skusenosti s CESTOU. Chystate sa na seminar v aprili? Jediny takyto seminar v roku 2016 bude 8.10.4. v Bratislave priamo s Brandon Bays 🙂 . Myslim ze sa oplati nielen precitat si knihu, ale zazit to aj na vlastnej kozi a naucit sa potrebne techniky. ja uz sa velmi tesim. Chystame sa aj s mamou.

zdenka_eyrova
28. jan 2016

@zuzulik83 ahoj. pre vlastne bezpecie a zdravie odporucam prevarat vodu nielen detom, ale aj dospelym..ak uz ju chcete pit... citala si ten clanok? o ludoch v Brehoch, ktori pili 4 roky kontaminovanu vodu s arzenom? akoze dakujem pekne.. my doma radsej tu hnusnu vodu nepijeme vobec. kupujeme pramenite vody. tam aspon nie je chlor, arzen, dusicnany a ine svinstva, ktore su uz vo vode bezne. btw co sa tyka plastov, na Slovensku nemozu obsahovat bisfenol A, takze nie su zdraviu zavadne... treba dobre skladovat, nepouzivat opatovne a je to ok.

zdenka_eyrova
31. dec 2015

Ahojte, u nas sa pouziva Zlata studna. Ale podla mna aj ine su dobre... nemyslim ze je v tom velky rozdiel. hlavne by som sa bala dat len tak dietatku vodu z vodovodu kvoli chloru atd.