Architektúra verzus farmácia

lostinmymind
10. dec 2020

Dobrý deň, píšem sem s prosbou o pomoc ohľadne výberu vysokej školy. Rozhodujem sa už veľmi dlho ktorým smerom sa budem uberať, pretože ma baví mnoho vecí a je ťažké si vybrať len jednu, preto by som bola veľmi vďačná za každú správu ktorou mi pomôžete, ani neviete ako. Celú strednú školu sa zaoberám otázkou kam na vysokú školu, a stále nie som úplne presvedčená, pretože som náladový typ človeka, a keď si vyberiem jednu vec, na druhý deň to môže byť zas niečo iné... Avšak po dlhom uvažovaní som dospela k názoru že by som si vedela predstaviť pracovať buď v architektúre, alebo vo farmácií. Problém je však ten, že každé má svoje pre a proti a bojím sa či štúdium zvládnem a či ma bude baviť aj naďalej. Avšak ak ma niečo naozaj baví, som ochotná tomu venovať všetok svoj voľný čas a energiu. Budem veľmi rada ak mi s mojím rozhodnutím pomôžete, a podelíte sa so mnou o vaše názory, skúsenosti a podali mi problematiku tejto veci aj trochu z iného pohľadu. Vopred ďakujem za váš čas a ochotu.

lenka2710
11. dec 2020

@rainee 😂😂 musím sa smiať, môj brat je farmaceut a kamoška išla s nim vo vlaku a mu vraví, že som nevedela ze aj predavač do lekárne potrebuje vysokú školu 😂😂🤦‍♀️ mňa by asi j.blo, ked som videla tie vzorce a kadečo iné co sa učil na výške, podľa mňa to tiež nedá hocikto

asmnva
15. apr 2024

@lostinmymind ja by som sa chcela opýtať, čo si si nakoniec vybrala? Pretože ja mám presne takú istú dilemu medzi týmito dvoma odbormi a chcela by som sa poprípade opýtať na nejakú radu.