Aké zvieratko máte doma?

monikka22
14. jún 2010

Ahojte rozhodla som sa zalozit tuto temu sama mam nejake zvieratka doma a reda by som vedela co mate doma vy ?ake zvieratka ake su vase postrehy mozme si tu poradit v chovani, pripadne pomozeme niekomu kto sa nieco chovat chysta. Rada by som keby sme tu vytvorili nieco ako "chovatelske okienko". 😉

dajna11
23. sep 2013

@apolenko no už ho nemáme,klietka bola na hlodavce taká väčšia,dlžka cez pol metra ale on by mal mať volieru lebo potrebuje vela pohybu a skákať a liezť,ale kedže nebol na to priestor tak sme ho denne púšťali do izby sa vybehať....mali sme dvoch burundukov,jeden bol bojo a vždy zaliezol a nevedeli sme ho nahnať naspäť a druhý bol na nás zvyknutý a behal medzi nami a ked bol hladný či smädný sám sa vrátil nazad do klietky takže to nikdy nevieš kolko starostí ti narobí ,ale je to milé zvieratko,robí samé somarinky,krásne ked papá sa na neho pozerá..všetko sleduje,kontroluje,skúša a je to milé.....naozaj odporúčam 😀 😀 😀

apolenko
23. sep 2013

@dajna11 čítala som,že by mal mať voliéru,takže teraz mi neostáva iné len našetriť peniažky a spracovať manžela 😀 😀 😀

dajna11
23. sep 2013

@apolenko nooooo tak je lepšie mať volieru ale ak ju nemáš kde mať vonku tak doma to predsa len zavadzia 😀 😀 😀 takže kietka može byť ale potom treba nechať vybehať 😀 😀

medinila
23. sep 2013

@monikka22 tak okrem sliepok a psa,nam pred dvomi dnami svokor "zabezpecil" dalsie zvieratko...vola sa Amalka a je to mala kozicka. Zatial je u svokra a dufam ze tak aj bude,aj ked zahradu mame velku a mala by kde travu obhryzkat.

andrejka021
20. sep 2014

- kocúra Rikiho
- zakrsleho zajačika Ušiačika
- korytnačku (vodnú) Kory

Všetko chované v byte. Je nám s nimi veselo 😉

csina
1. nov 2014

@andrejka021 ahoj, prosím ťa..potrebovala by som nejaké rady ohľadom králička.. máme doma zajačiu slečnu a v poslednom období je veľmi agresívne, stretla si sa s tým? je to bežné? zajačikov som vždy považovala za kľudné zvieratká, zo začiatku aj naša bola taká.. nechala sa maznať, hladkať, oblizovala nám ruky vždy ked sme sa priblížili...teraz vrčí, útočí a hryzie...čo sa mohlo stať? je to tým, že dospela?

izabelkas
2. nov 2014

@csina Mozno si chrani nejake svoje uzemie. Moj zajacik ma taky vstup pod postel, ked stojime na tom mieste blizko toho vstupu, hned tam uteka pozriet... A neznasa rifle. Ked ich mame oblecene tak sa rozbehne a v plnej rychlosti do nas vrazi a vrci. Bud neznasa rifle, ale nas tak nepozna alebo nechce, aby sme isli prec. 😀

quinten
5. nov 2014

My mame teraz nasu madam - fretku. Zviera s neskutocnou povahou. Roky sme chovali skrecky, ktore su podla mna roztomile, nenarocne a velmi vhodne pre deti. Vyberali sme vzdy syrske. Su vacsie a ked sme sa im venovali, dali sa krasne ochocit. Posledneho nam vsak za zvlastnych okolnosti zabila "madam" a odvtedy sa uz bojim nieco take priniest domov. Bola to hrozna situacia, s dcerou sme plakali cely den.
Ale z tej vevericky tu som uplne mimo. Je nadherna 🙂

csina
8. nov 2014

@izabelkas no ale preco cura do postele? inde nie, ani na koberec, ci v skrisi pod postelou..len v klietke a dceretna postel... ☹

izabelkas
8. nov 2014

@csina Jaj no moze byt ze ta postel tak laka. Mne necura nikde len do zachodika a ked sa dostala do skrine tak zase tam, na uteraky...

barca1205
17. dec 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Korytnačku nádhernú a je naozaj nádherná 🙂 Máme drobca s atopickým ekzémom, tak sme vyberali medzi korytnčkou a rybičkami 🙂

zuzka34
17. dec 2015

No my sme mali už tiež všeličo a momentálne chceme zohnať chameleona, dúfam že to nebude náročné zvieratko🙂

ester851
18. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Chameleóna má doma segrenka a je to zlaté zvieratko. hoci ho vačšinou hľadám 🙂 Ak máte záujem, zájdite do ZOODOMu, sídlia na Bajkalskej ulici v BA - majú rozne zvieratká, myslím, že aj chameleónov, \m sme tam kúpili našu korytnačku. Tam vám poradia, čo všetko budete potrebovať

zuzka34
18. dec 2015

@ester851 ďakujem už sme zohnali 🙂. Máme ho aj odloženeho len také zvieratko sme ešte nemali musime sa naučiť o nho starať 🙂

ester851
18. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Tak držím palce pri chove. Tiež sme o ňom uvažovali ale naše decká moc nezaujal, keď zbadali korytnačky o inom zvieratku už nechceli ani počuť 🙂

karolinka789
23. dec 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

My sme stále verní škrečkom. Už 8 rokov 🙂

lenocka12345
24. dec 2015

Ahojte , my máme britskú modrú . Volá sa Vilko 🙂

moje123
26. dec 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Od štedrého večera máme doma morča 🙂

cililing1123
22. feb 2016

Ahojte baby,
poradte prosim 🙂 Dcera (9 rokov) by chcela nejake zvieratko, ktore nehryzie a moze ho zobrat na ruky, hladkat. Podotykam, ze ja som odmalicka vlacila domov kadejake zvery, mala som rybicky, skrecka, lucne koniky 😀 Mame doma teraz pieskomilov, ale nie su nauceny na ruky, takze su len v klietke. Velmi by chcela morca... no nejako sa mi prave morca protivi 🙂 Kto mate doma morca? Smrdi to? Kupili sme skrecka dzungarskeho - cely cierny 🙂, malinky je, ale hryzie. Mne je jasne, ze si musi zvyknut na nas, ale dcere to vadi, ze hryzie a nechce ho hladkat - boji sa. Co mi poradite? Morca, iny drzh skrecka... Dakujem za Vase nazory 🙂

cililing1123
22. feb 2016

Este otazka pre tie, co mate skrecka dzungarskeho. Ked je malicky, hryzie... proste si zvyka. Dokaze si on na nas zvyknut a prestane hryzt? Moze utiect z klietky? 😀