Máte vlastnú skúsenosť s rozprávaním sa so zosnulým?

3. sep 2021

Je to pre mňa momentálne veľmi citlivá téma, v nedeľu spáchal samovraždu pri zrážke s vlakom môj známy...
Chcela by som sa s ním porozprávať.. Máte prosím niekto skúsenosť s tým ze vám zosnulý dal nejak najavo svoju prítomnosť? Nechcem žiadne Rituály.. Chcem vedieť či reálne existuje nejaké spojenie.... Na základe vašich skúsenosti... Najlepšie priamo vašich

irusa
3. sep 2021

no myslím, že na rozhovor už je neskoro.. a čo sa týka skúsenosti jedine v sne...

irusa
3. sep 2021

úprimnú sústrasť

acrobaleno
3. sep 2021

Nechaj ho odpočívať v pokoji. Hlavne, keď umrel takouto smrťou.

mamamasama
3. sep 2021

@irusa aj mne sa snivalo s tatinom, ked zomrel...

marca12
3. sep 2021

No ja sa vzdy modlim za opak a prosim zosnuleho,aby ma nenavstivil a nedaval ziadne znamenia 🤣

autor
3. sep 2021

@marca12 duša zosnulého (ak existuje po smrti) nemusí nutné znamenať niečo zlé, je to neobvyklé ak by by nejaké znamenia boli ale, ja by som sa potešila. To co nám je predkladané v hororoch nemusí byť realita, a podľa mňa z veľkej časti ani nie je.

@irusa ďakujem 😓😓😓😓

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. sep 2021

@cocolino234 to je krásne ❤️

snehulak77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hipuska
3. sep 2021

@snehulak77 a kde v biblii sa hovorí, že mŕtvi si nič neuvedomujú?

autor
3. sep 2021

@hipuska biblia s tym vôbec nič nemá, preto
@snehulak77 neplet to tu😉

snehulak77
3. sep 2021

Ospravedlňujem sa. Preto som aj napísala, že ak si veriaca alebo je pre teba Biblia autorita. Ak nie, tak je to bezpredmetné. Komentár zmažem. Nech sa darí 😉

bibka26
3. sep 2021

myslim ze ak niekto zomrie ci uz tragicky necakane alebo na starobu a ma pocit nejakej tiaze voci danej osobe tak si ju vyhlada ,,vyjavi sa mu", alebo dotycny zapocuje nejaky zvuk ma pocit pritomnosti atd... taky rozhovor klasicky by ste podla mna ocakavali marne a spojenie tiez... ja som parkrat videla mojho deda ked umrel prisiel za mnou niekolkokrat od pohrebu do roka od smrti dovod bol asi ten ze za zivota nas nenavstevoval lebo mu to jeho manzelka zakazala... tak si to vysvetlujem tak ze nas prisiel pozriet po smrti ... ak s nim chcete mat nejake duchovne spojenie len nanho myslite pokojnou myslou clovek ktory spacha samovrazdu asi potrebuje vela pokojnej energie a modlitieb za pokoj jeho duse, verim ze mate vela nezodpovedanych otazok preco a co tomu predchadzalo ale venujte mu hlavne svoju pokojnu mysel...

july0
3. sep 2021

@marca12 tak isto 😂😂

ikonica
3. sep 2021

To bol ten 28rocny z PO?

ikonica
3. sep 2021

Ja stretavam zosnulého brata vo sne.... Vacsinou su to take pekne sny, ze ked sa zobudim, mam pocit, ze mu je tam na druhej strane dobre....

july0
3. sep 2021

Možno nejaké médium ?

autor
3. sep 2021

@ikonica áno 😪

akbara77
3. sep 2021

Rozprávať si sa mala s ním, keď zil. Toto a čo sa pýtaš je totálna sprostost.

autor
3. sep 2021

@akbara77 ty si sprostosť.. Toto fakt nemusím počúvať.. Však ty ani netušíš ako sme sa mali... Hus

autor
3. sep 2021

@akbara77 inak, už som sa tešila že sa tu žiadna takáto tupana nenájde 🤷🏽‍♀️ nuž ženy na MK, sú veľké svine🤷🏽‍♀️😇

zina234
3. sep 2021

Ty chceš robiť nejaké diabolské rituály, a inú ženu tu nazveš tupaňou? Ani na jedno, ani na druhé nemáš právo. Nemáš právo zasahovať do týchto vecí. Zo sebeckých dôvodov vyrušovať pokoj mŕtveho.

iwesska
3. sep 2021

Ved si zober jeho fotku a porozpravaj sa s nim. V sne sa ti moze prisnit,ale to neovplyvnis.

ankare
3. sep 2021

@mamamasama a co sa Ti snívalo? 🖤

stanulienkat
3. sep 2021

No vidim,ze tu ludi nazyvas husami a tupanami. Vidiet,ze mas uroven. Hlavne,ze ty sa pytas na nerealne veci...

mamamasama
3. sep 2021

@ankare pisala som o tom pred rokmi aj tu na MK.. a neviem preco, ale mam pocit, ze to dievcatko v tom sne bola moja nenarodena dcerka... prednedavnom som potratila dievcatko..

ankare
3. sep 2021

@mamamasama to je krásne ♥️ aj ja si myslím,že to bola Tvoja dcérka. ♥️

akbara77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akbara77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulik2008
4. sep 2021

U nás chvalabohu nikto nespáchal samovraždu ale ja keď idem na cintorín tak sa aj "porozprávam" so starými rodičmi, poviem že čo máme nové aj malá sa pýta na cintorín pozrieť prababku a pradedka ❤️