Otravná žena na bazári

lusyke
17. mar 2016

Neustále mi píše na inzeráty jedna žena ktorá chce veci darovať aj keď ich darovať nechcem. Písala už minimálne z troch nickov. Momentálne je to moncuu. Najprv mala 4 dety a bola bez muža, neskôr mala 5 dety a chorého muža, teraz má už len dety a nemá nikoho (schválne píšem ,,dety,, lebo to tak píše ona). Keď som jej navrhla že jej veci pošlem ale musí si zaplatiť aspoň poštovné tak už samozrejme neodpísala. Najprv som z toho mala srandu ale už ma otravuje také nechutné žobranie. Píše aj vám? Očividne sa s tým nedá asi nič robiť, ak jej nick bloknú tak si vytvorí zase nový.

xxxxxnnnnn
17. mar 2016
seahorse27
17. mar 2016

Prestan na reagovat, vôbec jej neodpisuj. Snad ju to casom prestane bavit. Ja by som ju hned na zaciatku odbila, ze nemam ziadne veci na darovanie, iba na predaj a viac by som sa s nou nebavila.

lusyke
autor
17. mar 2016

@seahorse27 ved ja som jej odpisala iba ked pisala prvy krat, potom som uz nereagovala...no pise stale a mna to uz rozculuje. Vcera som jej uz napisala aby mi uz dala pokoj ale pochybujem ze s tym prestane.

slivka11
17. mar 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@lusyke tak ju uz uplne ignoruj snad ju to po case prejde

misel0806
17. mar 2016

@lusyke uuplne ju ignoruj nech si pise hadam ju to do dochodku prejde😁

iwusteeek
17. mar 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@lusyke kasli na to 🙂 zbytocne vrasky budes mat ;)

zanita22
17. mar 2016

Takýchto sociek je tu veľa, poberie veci zadarmo a potom ich popredáva... Treba ignorovať a blokovať, prípadne odkázať na Facebook, tam sú skupiny že darujem oblečenie a tak

silvusinka353
17. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@zanita22 presne tak hlavne ich treba zablokovat

lusyke
autor
17. mar 2016

@misel0806 do akeho dochodku??? :D

misel0806
17. mar 2016

@lusyke to bolo obrazne povedanee..jednoducho to ignoruj a hotovo donekonecna ti pisat nebude urcite😁

lusyke
autor
17. mar 2016

@misel0806 ved ja viem ze obrazne ale myslim ze ta zena ma uz davno vybaveny invalidny dochodok 😀 Toho sa prave bojim ze to bude donekonecna...ved ona nema prehlad o tom ze komu pise a kto ju ignoruje a jej to je jedno. Zalozi si viac nickov a skusa ktora mamicka sa nad nou zlutuje a naleti jej...posle jej veci zdarma a este aj zaplati postovne. Vie ze 1 z 10 sa postasti tak otravuje dalej. Taka chudinka ale na internet ma penazi dost a ma aj dost casu na tom internete sediet aj ked ma 5 alebo 6 dety.

misel0806
17. mar 2016

@lusyke tomu sa hovori choroba s nic nerobenia. Zahana nudu na ukor inych a otravuje ich zalozi si milion nickov a mysli si ze je rozdvojena osobnost ze nikto nepride na to ze je to ona.. Chudera ta ma teda starosti ale dost rozumu pre seba...je to cista spekulantka a manipulatorka..do certa aj s takimi ludmi tam nech ide radsej robit verejnoprospesne prace ako ojebavat ludi😁

lusyke
autor
17. mar 2016

@misel0806 prave preto ma to tak rozculuje...naivne a dobrosrdecne mamicky sa stale najdu a taketo pripady ako je ona tu dobrotu zneuzivaju. Akoby nestacilo ze sa prizivuju na state.

bamboa
17. mar 2016

@lusyke užívateľka už bola zablokovaná 😉 @xxxxxnnnnn

lusyke
autor
17. mar 2016

@bamboa pouziva aj nick luci40 ale ten uz je asi blokovany, ten dalsi teraz nemozem najst...no ocakavam ze si aj tak zalozi zase novy.

bamboa
17. mar 2016

@lusyke ten bol tiež zablokovaný.

lusyke
autor
17. mar 2016

@bamboa ak na nu opat natrafim tak dam vediet. A dakujem.

kuriatkokiki
4. apr 2016

dnes napisala aj mne, pod nickom mamusa000, ze ma 3 dety a manzel ju bil, tak uz je sama... chcela odo mna balerinky pre jej dceru ktora ma ´´velku chorobu´´....

lusyke
autor
4. apr 2016

@kuriatkokiki
Tak to uz je dalsi level :D

princbajaja
10. apr 2016

Mne napisala 8.4. pod katk000, tiez 4dety, chora dcera, bez manzela ..... takze uz ma dalsi nic

bamboa
11. apr 2016

@princbajaja už je zablokovaná

princbajaja
16. apr 2016

Tak uz ma novy link elvira1230, pisala kamaratke.

bamboa
16. apr 2016

@princbajaja už som ju zablokovala.

anjika42
23. aug 2016

Dety???