Pes a dieťa. Ako riešite ranné venčenie?

lienka9
15. júl 2018

Ahojte baby ktore mate male babo a psa.ako riesite ranne vencenie ked ste sami doma a nema vam ho kto vyvencit. (Byvame v bytovke) psovi staci tak 10minut a sme spat,len neviem ako to zladit aby som maleho hned zrana neprevlakovala. Uviazat do satky a ukludnit ho trva totizto skoro tolko co samotne vencenie 🙂) ...dakujem za rady a skusenosti..

misa1992
16. júl 2018

@cuttina tiez by som rano nenechala psa nevyvenceneho,len u nas to robi manzel,moj nechodi na sluzobky.napr.ked pridde po nocnej hned venci psa a ked spi po nocnej tak dam malu na obed spat a idem vencit ja to sa ju nebojim nechat samu v postielke ked viem ze muz hned vedla spi tiez tak by ju pocul ak by sa zobudila

cuttina
16. júl 2018

@misa1992 Tak potom to bolo zle napisane.

misa1992
16. júl 2018

@cuttina alebo si si z textu vytiahla len to co si chcela,aby si mala co rozoberat

misa1992
16. júl 2018

A to este nehovorim o reakciach susedov z panelaku,pretoze tu sme len 2 rodiny so psom.ked ma videli s malou v nosici a so psom na voditku baby vsevedky ich reakcie ,,a to je tak dobre,ked to aj pes aj male dieta?"no narychlo som ich zrusila ze ano moj pes je super plemeno ku dietatu a ze nemam ziadny problem s takymto fungovanim

cuttina
16. júl 2018

@misa1992 Prosim ta, ja urcite nie som z tych, co nemaju co robit a budu len vyhladavat nieco, na co by mohli reagovat. To hovoris asi z vlastnej skusenosti... Precitaj si to po sebe este raz. Ja som celkovo za to, aby si kazdy robil, co chce a nestaral sa do druhych, ale tvoj prispevok ma nadzdvihol. A to nie som clovek, ktory preferuje psov pred ludmi... Takze klud.

misa1992
16. júl 2018

@cuttina hned prva veta znela:u nas manzel rano pred tym ako odide psa vyvenci a potom ked bola dcera mensia riesila som to nosicom,teraz uz ked chodi tak pekne vyvencime spolu,tiez len okolo panelaka.a ked je zle pocasie tak s nou nejdem,pes vydrzi aj do poobedia jym sa muz nevrati,a keby aj mal nehodu v byte tak to upracem,ale to je len velmi zriedkavo

misa1992
16. júl 2018

@cuttina ty si hned zacala odsudzovat ze tyrame psa nevencenim,a pritom som ako prve napisala ze u nas hned rano pred pracou muz psa vyvenci.a ze pocas toho ako je cez den prec chodim s malou,alebo ak je burka tak nejdem,lebo ja dieta same nenecha.a ze vydrzi kym sa muz opat nevrati,ale to je malokedy lebo celodenne burky uz davno neboli,je to len vynimocna situacia

misa1992
16. júl 2018

@cuttina a prepac ak som ta nastvala ajty si mna nastvala,a to len preto ze sme sa nepochopili 🙂

cuttina
16. júl 2018

@misa1992 Nazivo by sme sa asi velmi rychlo pochopili 🙂

misa1992
16. júl 2018

@cuttina presne

suzie28
16. júl 2018

Ja som vytiahla kočiar a šla som na krátku rannú prechádzku aj so písmom čo nám aj takto ráno vyhovovalo keďže mala bola narodená v july takze sa nedalo ísť cez tie horúčavy neskôr von .. a potom sme dali ešte jeden krát večer takze sme boli spokojne my aj psík

saxana000
18. júl 2018

@cuttina ved pisala ze rano chodi manzel. Ona potom s malou pred obedom a potom poobede. Ked prsi doobeda nejdu ide az poobede. Od rana do poobedia neni tak dlho.

myjusiatko
18. júl 2018

U nas teda rano venci muz. Ale ked vynimocne nebol, naozaj satka bola najlepsie riesenie. Ale mne sa mala nerozculovala. :/

danielahamar
18. júl 2018

Ja zas nechapem to, ze niekto v dnesnej dobe riesi problem dieta a vencenie, vsak dam dieta do kocika, alebo satky, alebo co ja viem coho a idem, na nikoho sa nespoliaham a necakam pomoc, ak teda ozaj nemoze muz, alebo deti

cuttina
18. júl 2018

@danielahamar Zacala som nad tym rozmyslat, ked moj pes cosi pozral a o jednej rano zacal mat hnacky. Skoncili sme nakoniec druhy den u zverolekara. Velakrat byvam sama a o polnoci volat rodinu, al. budit babatko mi prislo divne, preto som sa zaujimala, ako to robia druhi.

syslik81
18. júl 2018

ja som byvala na prizemy takze mala na kamere a so psom som vybehla .. ale moj pes sa rano vycura hned a velku ma vzdy az poobede.. ked prsi tak ju ven nedostanem ani parom volov .. ale moj pes spi dlho ...vyvencila som ju vecer pred spanim a potom kludne vydrzala aj do 10 ..niekedy ma v noci zbudila ked bola nachladnuta to bola mala na kamere