Skúsenosti s prekliatim

pepa28
18. jan 2021

Dobrý večer, ahojte.
Začínam takú chulostivú diskusiu.
Chcem sa spýtať máte niekto informácie alebo skúsenosti s prekliatím?
Viem, že to existuje. Nieje to žiaden výmysel.
Nejdem sem písať prečo si toto myslím.
Proste viem, riešim toto už veľmi dlho.
Riešim to vierou a modlitbami.
Má niekto skúsenosti alebo poznáte niekoho kto také niečo riešil a vyriešil?

lilli68
18. jan 2021

@pepa28 riešiš to správne, existujú rôzne modlitby na oslobodenie od prekliatia. Žehnajte a nepreklínajte, aj za tých neprajníkov sa treba modliť.

gabsisi
18. jan 2021

@pepa28 toto treba asi skôr riešiť s kňazom možno až exorcistom

haanovajana
18. jan 2021

Toto by ma aj mna zaujimalo.Všetko zle v poslednej dobe.

janynyna
18. jan 2021

@haanovajana to sme dve

monicka10
18. jan 2021

Mňa prekliala cigánka.Radšej som jej mala dať 5 eur. I:P

lenkakravcova
18. jan 2021

Ak veríte v Jediného Boha, nemáte sa čoho báť. Nič na svete sa nedeje bez toho aby o tom On vedel. Ak v Neho veríte, nedopustí, aby sa vám niečo stalo. Ak neveríte (nemyslím len teoreticky - ale i praktickým životom), treba na tom zapracovať. 🙂

marion30
18. jan 2021

Čím viac pozornosti tomu venuješ,tým horšie..tým väčšiu energiu tomu dávaš (aj neprajníkovi) treba sa sústrediť na pozitívne,nie negatívne čo sa ti deje☝️🙏držím palce

elizabeth88
18. jan 2021

@pepa28 Pozri si videa napr. od Vojtecha Kodeta,aj o tejto teme ma prednasky.Budes vediet viac.No a ano,knaz,exorcista,kedmas aj konkretne podozrenie...Drzim palce.🙂

pepa28
autor
18. jan 2021

@lenkakravcova no pán mi veľmi pomáha. Bez neho neviem kde by som bola.Len trvá to dlho. Nehovorím, že to nieje lepšie ale sú to boje. A človek je z toho vyčerpaný už.

pepa28
autor
18. jan 2021

@lilli68 ďakujem za odpoveď

pepa28
autor
18. jan 2021

@marion30 naozaj to nefunguje len na tomto princípe, čím menej tomu venuješ pozornosti tým menej je to pravda. Práveže po čase a súhrne udalosti extrémnych, skôr či neskôr človek uverí a nemá inú možnosť ako sa tým zaoberať a hľadať východisko. Kebyže by som bola skôr obrátená k Bohu tak by sa ma to možno ani nedotklo. No k Bohu som sa dostala práve cez túto situáciu

kucikuc
18. jan 2021

@pepa28 časom Bohu budeš ďakovať za tuto situáciu lebo vďaka nej si sa k nemu priblížila. Niekedy si musíme prejsť utrpením aby sme sa dostali k tomu dobrému. Tieto problémy rieš fakt s kňazom 🙂

janulienka192
18. jan 2021

Precitaj si niečo o dizpozičnej prognostike na internete , ľudia ktorí to vyštudovali vedia pomôcť...

pepa28
autor
18. jan 2021

@kucikuc ďakujem. Áno to si aj ja hovorím. Len nie vždy sa mi darí sa udržať v tomto naladení keďže sa to dotýka nielen mňa. Riešim to aj s kňazom. Modlitby sú úžasná vec naozaj. Skúšala som len, či náhodou nenatrafím na niekoho s podobnou skúsenosťou, kto si to už poriešil. Ďakujem, vážim si každú odpoveď.

pepa28
autor
18. jan 2021

@janulienka192 netuším vôbec čo to je. Ďakujem idem pozrieť.

pepa28
autor
18. jan 2021

@janulienka192 tak už som si to pozrela a už viem. Na niečo také som chodila pred asi 12-timi rokmi. A až neskôr som pochopila, že to môže byť tiež čarodejníctvo. Ale ďakujem za snahu pomôcť.

gabsisi
19. jan 2021

@pepa28 neviem teda čo sa ti deje, ale existuje sj nejaký obrad na očistenie rodových koreňov .... raz mi to jeden kňaz spomínal že v niektorých rodinách je az neúnosné veľa zla s tragédii a to je tím, ( v niektorých prípadoch) že predkovia porobili zlobu.

pepa28
autor
19. jan 2021

@gabsisi nechcem sem písať na plochu čo sa mi deje. Po prvé je to chulostivá téma a sú to veci ktoré by nie každý mohol zniesť. Ale nemám problém to napísať do súkromnej správy ak by to malo pomôcť. Áno v našom rode bolo toho dosť, žiaľ aj okultizmus. A nevieš čo to je za obrad?

marion30
19. jan 2021

@pepa28 dobre každopádne aspoň nosiť zrkadielko na ochranu,ak vieš od koho a je známy,vždy po jeho návšteve pozametať prah dverí a vyhod von,nos krištáľ alebo ametyst,kríž zaves smerom ku vchodovym dverám aby bol otočený k návštevnikom keď prídu dnu..kúp sa v Čistci

lenkakravcova
19. jan 2021

@marion30 Toto čo jej radís Boh zakazuje, dokonca pod trestom smrti v starozaoonnej Biblii - čarodejníctvo, okultizmus.

lenkakravcova
19. jan 2021

@pepa28 Len dávaj pozor aby si nešla k okultizmu, čarodejníctvu. Mohlo by ta to dostať do oveľa väčších problémov ako máš.
Poznám aj ľudí čo si mysleli ze im kňaz vyhnal "ducha",, skutočne sa niečo zmenilo, zlepšilo. Po čase ale zase to isté len trochu slabšie alebo iné.
V islame sa bytosti rozlišujú na anjelov, jinov a ľudí. Jini sú práve tie bytosti ktoré voláme "duchovia", a ktoré raz za čas niekde niekoho otravujú. Vyháňanim exorcizmom niektorých odplasia ale najčastejšie jeden odíde iný príde.
Pri prekliatiach je to podobné. Ak sa budeš chrániť niečím co ma niečo spoločné s predmetmi, môžeš si zavarit ešte viac - upiera vdety totiž vieru do predmetov, nie do viery v Jedineho Boha, a porušuje priamo prvý zákon. Môže to potom dopadnúť nakoniec ešte horšie, v tvoj neprospech.

7ammy7
19. jan 2021

@pepa28 píšem správu 😉

gabsisi
19. jan 2021

@pepa28 to mi raz spomínal jeden kňaz, ale moc o tom nechcel hovoriť. Ja o tom nič bližšie neviem, len že take niečo sa fakt môže dosť. Skús vyhľadať kňaza a asi aj exorcistu... nijakého ja nepoznam. Žiaľ neviem ti viac pomôcť

pepa28
autor
19. jan 2021

@lenkakravcova
@lenkakravcova ďakujem. Áno, riadim sa svätým písmom. Keď som v skutku od srdca uverila v Ježiša tak som všetky takéto predmety čo som mala doma vyhodila. Knihy, amulety, sochy, obrazy...

pepa28
autor
19. jan 2021

@gabsisi ďakujem . Netráp sa. Ja som vďačná za každú jednu odpoveď.

pepa28
autor
19. jan 2021

@marion30 žiaľ robila aj takéto podobné veci. Odkedy poznám sväté písmo tak som všetko vyhodila.

marion30
19. jan 2021

@pepa28 tak potom never na prekliatie,nezaoberaj sa tým,Boh ťa ochráni máš jeho najväčsiu ochranu ❤️

marion30
19. jan 2021

@lenkakravcova áno,tak netreba veriť na prekliatie ale v to že ju Boh ochráni❤🙏

gabsisi
20. jan 2021

@pepa28 skús tu: Vladyka Milan odpovedá ( to je GKknaz) na FB; Matúš Marcin tiež na FB.