eaka
21. dec 2011

no, práve som to sem chcela dať, ale očividne idem s krížom po funuse... teším, že aspoň toto sme nezožrali ako stádo tupcov... len aby nám to vydržalo

janinah
22. dec 2011

ja som začala pozerať,dokedy budem - neviem,ale furt lepšie ako kdejaké kungfungy,bitky,vraždy a násilie 😒 jednoducho film "o niečom" treba hľadať /a nenachádzam/ a na 125reprízy nie som zvedavá /okrem Popelky/

helenkasabinka
23. dec 2011

ja som si prve casti veru pozrela,aj ked neznasam telenovely a seherezadu som ani jednu jedinu cast nevidela,co som nebola na to zvedava ale cudujem sa,ze sultan ma nejako chytil 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

traktor
23. dec 2011

sehu som pozerala..potom som prestala..ale toto, tento sultan ma teda riadne chytil..az som prekvapena..a cakam stale na dalsiu a dalsiu cast..toto je take ine, ..a velmi fajn 😉

helenkasabinka
23. dec 2011

@traktor uplne suhlasim s tebou,ja si tiez myslim,ze je to fajn 🙂 ktovie,co bude dalej s Hurrem,teraz ju dobre dobila :-/

traktor
23. dec 2011

@helenkasabinka jj..som zvedava..a to som prve 2 casti nevidela..ja som si len tak zapla tu tretiu, ze aaaa , pozriem..a tak ma to chytilo, ze som na nete nasla aj tie prve casti a musela dopozerat..a ..keby dali aj viac casti za sebou ani by mi to nevadilo 😉

helenkasabinka
23. dec 2011

@traktor presne 🙂 teraz ide az v utorok 😒

karcis
27. dec 2011

skuste si pozret aspon jednu cast. kokos vacsiu kok_tinu som vazne este nevidel... a to sem tam pozeram telenovely... ale toto je vazne otras..

mamartinka
autor
28. dec 2011

Mozno pre niekoho potesujuca sprava.Sultan sa stahuje na tv Doma.Na markize konci. http://aktualne.centrum.sk/kultura/film-a-telev...

helenkasabinka
28. dec 2011

@mamartinka no markiza ma sklamala na plnej ciare 🙄 🙄 🙄

traktor
28. dec 2011

cakam cakam..a nic..aspon na Doma to mohli dnes dat..

helenkasabinka
28. dec 2011

@traktor presne tak ale som zvedava,ze kedy to bude a ak zistite,ze kedy bude na DOMA tak prosim napiste

mamartinka
autor
28. dec 2011

@helenkasabinka pisali ze od stredy tak asi buducej.Ale zevraj to ma chodit cez vykend tusim.

mamartinka
autor
28. dec 2011

Takze tento vykend popoludni na tv Doma Sultan. http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/mark...

maggie59
29. dec 2011

mohli mysliet aj na tych čo domu nechytia...

helenkasabinka
29. dec 2011

Sultan chodi aj na Barrandove a vola sa to velkolepe storocie a dnes ide o 20:00 hod 5,6 cast 😵 😵

emily_666
29. dec 2011

práve som si pozrela prvú časť a som milo prekvapená, žiadne dlhé dialogy o ničom, veľkolepé scény, klobúk dolu, budem mať čo pozerať 😀

traktor
29. dec 2011

@helenkasabinka na barrandove ti to ide pustit?..mne pise, ze nie mimo ceskej republiky 😖

helenkasabinka
29. dec 2011

teda ide 4,5 cast na barrandove dnes 🙂

helenkasabinka
29. dec 2011

@traktor mne ide v pohode barrandov a teraz pozeram sultana 🙂

traktor
29. dec 2011

@helenkasabinka tak preco mi pise tu vetu?..tak mi len ta doma ostava..hadam to nezrusia celkom..

helenkasabinka
29. dec 2011

@traktor my mame satelit tak neviem ☹ snad to bude aspon na doma

helenkasabinka
29. dec 2011

prave davaju ako mahidevran potratila

martinka1981
29. dec 2011

Inak škoda že to zrušili ☹ podla mna je to lepšie ako Šehe.Tu som už nemohla pozerať lebo mi liezla na nervy 😖
A neviete cez vikend kedy to pojde? Večer?

helenkasabinka
29. dec 2011

no ale na barrandove to vyzera tak,ze to bude len stvrtky chodit sak to budem snad aj 3 roky pozerat takym tempom kurnik ☹ ak to bude na dome castejsie tak budem tam pozerat

helenkasabinka
31. dec 2011

takze na tv DOMA ide sultan v pondelok o 20-tej hodine 🙂

hencaa
3. jan 2012

caute kočeny...je to fakt dobry serial,konecne hlavna predstavitelka neni ufnukana koza ako vo vsetkych telenovelach...ja som uz videla na webe vsetky casti,takze uz viem co sa tam vsetko udeje...ale aj tak si to este pozriem na doma.

emily_666
3. jan 2012

@hencaa
to ako myslíš, že si videla všetky časti až do konca, či?
ak hej, kde?
zdieľam tvoj názor o ufňukanej koze, konečne niečo, čo sa dá pozerať