Je test pohlavia dieťaťa z moču matky spoľahlivý?

froschka
19. nov 2010

http://www.test-pohlavi.sk/

prosim kto mate s tymto alebo z niecim podobnym skusenosti napiste sem 🙂 Nechem vyvolavat diskusie typu verim neverim, hlupost atd....a tak zakladam len otazku kde mi na nu odpovie niekto kto to uz skusil a aky bol vysledok.

soldi
21. nov 2010

@froschka
test funguje na principe ph v moci. ked je nizke, tak dievcatko, ked je vysoke, tak chlapcek. staci si kupit v lekarni pasiky do mocu, ktore ukazuju okrem ph aj bielkoviny, krv, bilirubin, atd. princip ten isty, len cena ina. 50 tych pasikov stoji okolo 7 eur 🙂
pasiky som skusala, jedno rano mi vysla oranzova (dievcatko), dalsie rano zelenomodra (chlapcek). 😀

kukujka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
25. feb 2011

ja som mala test na urcenie pohlavia od gendermaker a vyslo mi ruzove,ze dievcatko a cakame chlapceka,takze je to jendoznacne blbost 😉

gabika84
25. feb 2011

ja som takisto vyskusala, vysledok ti mozem povedat az tak o tri tyzdne ked ideme na sono. kazdopadne druhykrat by som uz isto neskusala, je to podla mna hlupost a vyhodene peniaze. vysledok bol u mna nejasny, tak som ho konzultovala s dodavatelmi. zapojila som sa do garancie vratenia penazi, tak uvidime ako to dopadne. ale keby ze chces vediet ci kupit alebo nie, z mojej strany a skusenosti jednoznacne NIE.

sandrik
25. feb 2011

...tiez sa mi to nezdalo velmi pravdepodobne, radsej sme potom zvolili test pohlavia na zaklade odberu krvi matky, tam je asi 99,7% uspesnost uz od tretieho mesiaca tehu a vyslo to

janinah
1. mar 2011

neverím,že tomu niekto verí 😉

venusa135
28. máj 2011

nie , tieto testy su hlupost, je to okradanie zvedavých mamičiek!!!!!!!!!!!!!

anjelicek26
28. máj 2011

Nosa na tom smejem, nech to funguje na akomkolvek principe, je to velmi nespolahlive... firma to ma 50/50 ktora ich vyraba - lebo polovica deti su chlapci a to druhe dievcatka, nic medzi tym...

takze moznost a. trafia sa
alebo moznost b. netrafia sa a vratia peniaze.

Minimalne 50% mamiciek im ten predrazeny nefunkcny test este rada zaplati, vsak super, povedalo nam to pohlavie! Nahoda a nic viac.

lipsa
28. máj 2011

ahojte, tiez som vyskusala test pohlavia a vyslo dievcatko i ked to bolo podla testu nejednoznacne. Vysla mi fialova farba ale bolo tam viac ruzovej ... podla gynekologa cakame dievcatko takze test neklamal. Kazdopadne tie peniaze by som uz za takyto test nedala a radsej by som vyuzila krvny test. Jednoznacne, tieto testy su blbost. Stale je to 50:50.

lucka127
19. júl 2011

takze test je nespolahlivy bude chlapec:(

medulienka75
20. júl 2011

..mne vysla z testu v 10 tyzdni baba, a mam to potvrdene na 100%, takze u mna to vyslo.

gutka79
11. okt 2012

Mne vyslo dievcatko, doktor sa tiez dvakrat na sone priklonil k dievcatku, ale ked som sa ho pytala na nazor na takyto test z mocu, tak sa len zasmial. Vraj spolahlivy je len vysledok zo vzorky plodovej vody. Na 4D sme neboli, tak uz pocitame aj s chlapcekom pre istotu ;)

margotka666
12. okt 2012

mne to vyslo 🙂

denisa35
17. okt 2012

Mate niekto prosim skusenosti s testom women sekret boy and gril?dakujem 🙂

sachmetttt
17. okt 2012

ten test je dost drahý ale obom mojím kamarátkam vyšiel tak niečo na tom bude..Alebo popros doktora nech to urobí rozbor ale budeš za to platit a bude to dost drahé.

stojdulka
17. dec 2012

podľa mna zbytočne vyhodené peniaze, veľmi nespoľahlivé.....radšej test z krvi 😉

aniatko
26. mar 2013

ahojte som v 7tt bola som u liečitela napravit chrbticu lebo ma strasne bolieva hlava a ten mi povedal že čakam dievčatko myslite že možem tomu verit?

nikato29
26. mar 2013

osobne tomu vôbec neverím, ale nie moc drahé na skúšku (asi zbytočnú) môžeš tu http://www.otehotnenie.sk/product/test-pohlavia...

karin3k
27. mar 2013

Čo sa týka testov na zistenie pohlavia dieťaťa....je oveľa spolahlivejši než ultrazvuk 🙂 Na ultrazvuku totiž výsledok závisi od lekara a od "dobrej viditeľosti" 🙂 My sme si to objednavali tiež z http://www.otehotnenie.sk/product/test-pohlavia... a spokojnosť 🙂
Tovar sme mali na druhý deň myslím doma 🙂

tepka
17. máj 2013

ja som videla v lekarni že na 99% ukaže od 10tt no neviem

raduska23
19. okt 2013

Mam pre vas aj zlatu strednu cestu a tou je tzv.maly 3d uzv ,kt sa robi cca v 15.t tehotenstva 🙂 pohlavie dietatka je nanom pekne vidiet a stoji menej ako test pohlavia 😀

lina3883
22. feb 2019

@froschka robila som si test zo sody.
3x mi vyslo ze to bude dievcatko a narodil sa nam chlapcek.🙂

blableblu
28. feb 2019

Test pohlavia som si kúpila dva krát a dva krát bol chybný ,najskôr sa farbili na sivo potom ružovo potom modro a nakoniec úplne biele úplná kravina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre