Čisto sexuálny vzťah

12. nov 2023

Ahojte, len by ma zaujimalo ci mate niektora skusenost s cisto sexualnym vztahom, najprv boli reci ze chce priatelku a po 1. stretnuti sa retorika zmenila… a chcel by len sex, nehovorim ze by mi to nejako prekazalo, kedze som sama (kazdy mame svoje potreby) ale mate s tym niekto skusenosti? v minulosti som taky vztah mala, celkom to fungovalo, a teraz ma to taha len z toho dovodu, ze raz za cas mam proste chut na sex, aj sme sa uz 3x stretli (vyspali sa spolu) len je to tak 1x do tyzdna ( co mne pride celkom malo) 😀

thoughtfulweirdo
15. feb 2024

@fido69 Zabudol si na taký detail, že by si si to musel niekde medzi tým aj dostatočne odpracovať 😄

thoughtfulweirdo
15. feb 2024

@katkami123 Prečo myslíš, že správny je len tvoj pohľad na svet a každá, ktorá to má inak, je "chudera"? 🤔

dadis
15. feb 2024

@katkami123 Je v poriadku mat na to svoj nazor, je v poriadku zit so svojimi hodnotami (myslim, ze ich mame podobne), ale je v uplnom neporiadku zhadzovat ine zeny, ze su bez hodnoty, hlupe, zufale a pod. Nepozname ich motivy a keby sme aj poznali, preco hovoris len o zufalych zenach, muzi v takychto vztahoch nie su bez hodnoty, hlupi a zufali??

fido69
15. feb 2024

@thoughtfulweirdo Vidím, že nepoznáš rozdiel medzi prácou a zábavou. Toto je jednoznačne zábava. A veľmi príjemná zabava. 😉