Čo s takým chlapom?

sheerryy
3. jún 2020

ženy mám taký problém, s chlapom sme spolu rok. samozrejme ako v každom vzťahu aj v tom našom sú hádky kto povie že prvý rok niečo také neexistuje tak klame :D... ale ide skôr o to že jeden deň sa bavíme o spoločnom bývaní (jeho nápad) a na ďalší deň mám pocit akoby som bola pre neho vzduch... akože aj teraz naposledy 3 mesiace bol ako medík cukríček ideálny partner a teraz poslednou dobou som zas pre neho vzduch dobre sme po dosť veľkej hádke. Som si istá že žiadna iná v tom nie je... Ale skôr mi ide o to prečo on vždy keď sa náš vzťah môže posunúť dopredu a viem že cíti niečo viacej ako predtým tak sa stiahne a čaká čo bude... toto jediné mi nejde do hlavy že prečo to robí porozprávať sa s ním nepomáha :D to si ho už na toľko poznám.

Za každú jednu radu moc ďakujem čo s ním alebo čo mám ja urobiť

sashka22
3. jún 2020

@sheerryy nepreháňa to s trávou? Nebývaš s ním, nemáš prehľad čo robí reálne celé dni.

sheerryy
autor
3. jún 2020

@sashka22 mysliš žeby to mohlo byť trávou?? ako občas si dá to viem nebudem z neho robiť svätého :D ja si dám tiež o to pokoj ale aj tak žeby to na neho takto

daganov
3. jún 2020

@sheerryy tak to nechaj plynúť, veď nehorí, uvidíš, ako sa to vyvinie medzi vami, či bude pre neho nutné si vypiť , či bude pre neho nutné dať si trávu...ja by som ani neuvažovala o svadbe s ním a spoločnom bývaní, ty máš ale zjavne iné kritériá na muža, s ktorým hodláš spojiť život a mať s ním rodinu.

sheerryy
autor
3. jún 2020

@daganov tak mám iné kritéria ako väčšina žien... veľa žien mi hovorí že som sprostá keď som s ním že mám na lepšieho vravia mi to aj chlapi nikto nechápe že čo ja vlastne na ňom vidím ale jednoducho láska je slepá

sashka22
3. jún 2020

@sheerryy známi v jeho veku čo aktívne hulia od strednej sú tomu Tvojmu veľmi podobní, žiaľ.

sashka22
3. jún 2020

@sheerryy láska je slepá 😅 nesúhlasím. Vám keď vyprchá 'laska' tak čo vám spolu zostane? Nie nadarmo by sa vzťah mal stavať na pevných základoch, poznať sa a nie hneď o týždeň vzťahu si vyznávať lásku.

janeninka
3. jún 2020

@sheerryy ja mam skusenost že práve tráva sposobovala total ignor. Veľmi ťažko som to niesla tak sme sa dohodli že ju obmedzí lebo mňa to fakt zranovalo

sheerryy
autor
3. jún 2020

@sashka22 to zas nie takto :D... viem o ňom takmer všetko on o mne tiež... ako môžem povedať že základy sú pevné :D len občas tá neistota no

jaskolka
3. jún 2020

Len potom asi ťažko sa dá nejako poradiť. Ty vlastne vieš, že nie je dobrý partner, uznávas, že ani ty nie si "dokonalá"vies aj to, že ti vadí neistota v tom vzťahu, jeho naladovost, občas si dáte trávu, obaja, ste výbušné typy, uznávas že okolie to aj dobre vraví, že máš na lepšieho. Ale láska je slepa.... Co vlastne chces tu čítať? Akú radu by si chcela?Pre mňa by, taky chlap neexistoval dávno.ale ty máš iné kritériá, čiže okrem neistoty ti nevadí nič. Poviem to takto, ta istots je veľké tazitko vo vzťahu... Bez istoty uprimny a pevný vzťah proste nevybudujes, môžeš mať hocijaké kritéria...

viera
3. jún 2020

@jaskolka uplne trefne si to dala🙂)))👍

janickacrazy
3. jún 2020

@sheerryy my sme boli s mužom prvé dva roky ako hrdličky, pohádať sme sa nemali o čom, dokým sa nám nenarodilo bábo, ktoré bolo extra náročné a nespavé, vy ste spolu rok a ani spolu nebývate a už veľké hádky? to neveští nič dobrého a ked čítam dalej, nejaký ten alkohol plus tráva, no asi mu to zjavne nerobí dobre, možno teraz ti to nepríde také hrozné, ale tie jeho nálady nie sú len tak, predstav si, že do toho by si priviedla bábatko, ktoré potrebuje klud a svoj režim, ty unavená po porode a on bude mať svoju náladu, čo si ťa potom blokne aj s dieťaťom na FB? treba myslieť trochu na budúcnosť

777januska777
3. jún 2020

@stanislavicenka no my s manželom sme sa vadili najviac za celý vzťah prvý rok 😀 keďže sme rozdielne povahy, často sa nám stalo, že ten druhý niečo nepochopil a už to bolo. Naučili sme sa spolu vychádzať a komunikovať.

mondolina
3. jún 2020

@sheerryy
V čom máte vy dvaja pevné základy?

sheerryy
autor
3. jún 2020

@mondolina tak prešli sme si spolu už veľa vecami a zvládli sme ich

mondolina
3. jún 2020

@sheerryy
Napr.?

mondolina
3. jún 2020

Jeho náladovosť je z dôvodu hulenia.

sheerryy
autor
3. jún 2020

@mondolina nechcem byť taká konkrétna ale komplikovanými životnými situáciami

daganov
3. jún 2020

@sheerryy prečítaj si tu aspoň dvadsať tém, kde ženy riešia po pár rokoch vzťahu veľmi vážne problémy, ktoré nejde len tak ľahko hodiť za hlavu, lebo deti, hypotéka a pod. , aby si zistila, ako sú na tom ženy, ktoré majú na mužov iné kritériá a ktoré tiež išli hlavou proti múru. Ale ak si chceš dokafrať život, tak sa na to čítanie rovno vykašli a choď vlastnou cestou. Láska je síce slepá, ale treba mať rád aj sám seba, nie len toho druhého. Múdry človek sa učí na chybách iných, hlúpy na tých svojich.

bosorka2302
3. jún 2020

Sestra mala roky frajera a tiez jedine co jej vadilo bola neistota kedze striedal kazdu hofinu nalady ten jej. No ich vztah sa rokmi neposuval a neistota rastla. Nepovedal jej narovinu ci chce svadbu ak aj povedal ze hej tak to neplatilo o dva dni a ignoroval ju. 10 rokov boli spolu a neposuvali sa kedze sa nevedel rozhodnut a celkovo cely zivot neisty. Nakoniec sa s nim sestra rozisla. Dokonca ju aj poziadal o ruku a o tyzden zasnuby zrusil ze on nevie a pod. Pokial viem tak je chlapik stale sam. Tazky zivot je s clo ekom co strieda nalady a je neisty

mariejenka
3. jún 2020

Marihuana je ľahká droga,ale mala som nie jedneho pacienta, ktorému "spustila" schizofréniu, prípadne prehĺbila depresivne stavy, bipolárnou poruchu...takze by som len pekne poradila,ak mozem,velky pozor na to. Samozrejme nie kazdy užívateľ ma.psychicke nasledky.
A k tej neistote,nestabilite. V prvom roku vztahu,by ste mali mat oci len pre seba,nie ze si ma zablokuje jak decko.na sieťach,pripadne ste stihli si prežiť zložité životné situácie,asi je to na vas vela. Hlavne na partnera

vilma7
3. jún 2020

Myslím že je to poriadne nevyrovnaný chlap... zdravé takéto správanie určite nie je. Radšej po roku cúvnuť, rok je nič, ako už riešiť problémy, hádky na atď

sheerryy
autor
3. jún 2020

ženy asi sa to vyriešilo samé na 99,9% sme sa rozišli

tykat
6. jún 2020

"...akože neponáhľam sa nikam netlačím na neho teda :D ako s čím lebo niekedy ho musím k veciam dokopať lebo na ne zabúda ale to je na inú debatu..."
"...tak ja som spravila chybu čo som si aj priznala... v poslednej dobe som stále do neho hučala :D uprimne ktorý chlap to má rád kvôli blbostiam..."

Toto podla mna je problem. Moze ta mat rad ale je nieco co mu nevyhovuje. Chce ti dat najavo ze nemas co na neho tlacit, hucat a dokopavat k nejakym veciam. Btw o ake veci ide?