Nešťastne zaľúbená

11. apr 2022

Chcem sa s niecim zdoverit . Zalubila som do muza ktory je odo mna starsi o 7 rokov . Je to moj fitness trener ,teda bol nim. Cvvicila som s nim asi polroka ,teraz uz chodim cvicit na skupinovky, Sadli sme si po ludskej stranke ,ale vzdy sme si udrziavali odstup na treningoch.. Ked som skoncila s treningami, skontaktovala som ho. Chemia neskutocna!!! Vyspali sme sa spolu a dalej sme sa kontaktovali, chceli sme v tom pokracovat ze sa lepsie spozname ved naco cakat so sexom, sme dospeli ludia. No zivot to chce asi inak. Zacal sa ozyvat menej a menej, pytala som sa na rovinu ze ci pokracujeme a on by aj chcel, lenze srdce ho taka k byvalej partnerke. Povedal ze cas ukaze. A ze mi nechce ublizit. Ostali mi oci pre plac, trapi ma to, myslela som ze uz uzatvoreny byvaly vztah ma. Neviem co robit 🙂 Nepisem mu zatial v tieto dni a ani on mne. chcem aby bol stastny, ale zaroven ma to dusi a ubija a neviem, ci iba premysla nad vratenim sa ze potrebuje cas alebo sa este niekedy ozve. Som hlupa viem ze som si naivne myslela a verila v nieco viac.

zuzka0605
11. apr 2022

neries..pockaj..uvidis...ono sa to nejak vyvinie

veronykacs
11. apr 2022

ty si ta z tej témy o šéfovi, od ktorého si si najprv držala odstup, potom sa s ním vyspala lebo chémia neskutočná a nakoniec ho to ťahá k ex, že? :D

autor
11. apr 2022

@veronykacs neviem aka tema??? o akom sefovi?? ci co?😒

autor
11. apr 2022

ja sefaani nemam ja pracujem ako zivnostnicka ..-😅

autor
11. apr 2022

som to nazvala chemiou ale ze sme sa spolu vy.....ali ci jak som tomala napisatt 😒az ma to viviedlo z mieri

pribinak
11. apr 2022

Využil príležitosť, užil si sex a šiel spat k tej svojej.

luccija
11. apr 2022

Z tohto už nič nebude prepáč za úprimnosť, ale reči, že nechcem Ti ublížiť a pod...je jasný koniec.Fitness tréneri to majú ťažké so ženami máloktor má stabilný vztah

autor
11. apr 2022

viem ze tam ma vela zien ,ale mala som trossku nadej ze by mohlo byt z toho casom aj nieco viac ...ale ked sa menej zacala ozvyta tak som mala pocit, ze daco sa asi robii 😕

asia83
11. apr 2022

A čo ste čakali, keď ste sa s ním hneď vyspali? Že vám na druhý deň navlečie snubný prsteň na prst? Dostal čo chcel, a tým to pre neho haslo. Mimochodom, to že ste sa s ním vyspali bez toho, aby ste tvorili pár, ako vy uvádzate, lebo ste dospelí, to akože vážne? Práveže dospelí zrelí jedinci s rozumom sa takto nesprávajú.

julia17848
11. apr 2022

A z kadiaľ si? Hádam len nie ZV.

autor
11. apr 2022

nie som zo ZV, zo zapadneho slovenska a hej viem, ze takto sa nespravaju dospelii ludia lenze nepoznali sme sa jeden tyzden predsa😢

autor
11. apr 2022

tak potom co robit aby clovek na toto nemyslel a nejako to preskalkal,lebo nie je prijemny ten pocit co prave prezivam😢

julia17848
11. apr 2022

Už som si myslela, že to bude o mojom mužovi. Trochu humor. 😁😜 No to čo ti naratal, to sú len také keci. Vykašli sa na nho. Máš poučenie do budúcna. A teda je pravda, že okolo chlapa trénera sa stále motaju ženy, nečudovala by som sa, keby mal ďalších 5 takých ako ty... Pokiaľ si ty bez záväzkov a berieš takýto románik ako spestrenie, tak ok, ak si s tým v pohode. Ale do budúcna nejako nečakaj nič od takéhoto chlapa. Oni majú stále príliš veľký výber žien, čo sa nechajú ochotne a ľahko zbaliť, vlastne ich ani baliť netreba. A ak má taký chlap, ženu a rodinu tak takéto romaniky, to sú pre nich len chvíľkové zábavky. A tebe natlači hlúposti do hlavy, ako nevie čo chce. Tak na rovinu ti pravdu nepovie. Kašli na nho. Takých je ešte na svete habadej. 😉😉

7lenka11
11. apr 2022

z kratšej cesty odísť.. toho sa drž a nájdi si chlapa, ktorý nebude po večeroch myslieť na bývalú a neodkopne ťa po prvom sexe.. buď rada, že sa to tak vykryštalizovalo hneď na začiatku.. predstav si, že by ste boli spolu mesiace či roky a on ti povie, že chce alebo myslí na bývalú.. chce to len čas, musí to z teba vyprchať

savanna
11. apr 2022

Cas ukaze...diplomaticky povedane koncime. Ktovie, ci je vobec to s tou byvalou pravda, mozno uz medzicasom bali nejaku dalsiu zverenkynu.
Ci uz je s byvalou alebo s nejakou inou - nad vratenim urcite neuvazuje. V podstate je to jedno, s kym je, pre teba je dolezite, ze nie je s tebou. Takto si to treba triezvo povedat a posunut sa dalej.

deti95060810
12. apr 2022

ak počuješ zázračnú formulku Nechcem ti ublížiť - to v preklade znamená zo vzťahu nebude nič, prestala si ma zaujímať...
Ešte ďalšia zázračná veta je Nie som pre teba dosť dobrý....
Ale TOP je Dajme si pauzu...To znamená že už má za ďalšieho
Jednoducho dotyčným sa nechce povedať koniec vzťahu, tak si vymýšľajú takéto trápnosti.

lintu
12. apr 2022

Predošlý vzťah možno uzatvorený aj má, ale s tebou do budúcna rovnako nepočíta. Povedal ti to pekne nepriamo. Džentlmen. Nuž čo už teraz? Poplakať si, zabudnúť, zamestnať hlavu novými činnosťami, pohnúť sa ďalej a nabudúce staviť na lepší výber. Tento tu ti našťastie aspoň hlavu dlho nemotal.

asia83
12. apr 2022

Aj keby ste sa poznali dvadsať rokov. NETVORILI STE PÁR. Boli ste iba známi, vzťah čisto profesionálny, možno kamarátsky. Sex majú mať dvaja, ktorí sa majú radi, majú spolu partnerský vzťah. No, malo by to tak byť. Keby boli ženy viac zásadové a hrdé, muži by si ich viac vážili, bolo by menej slobodných matiek a rozchodov. To je taký kolobeh, na dlhé vysvetľovanie. No škoda reči.

pribinak
12. apr 2022

@deti95060810 skvelý rozbor

autor
12. apr 2022

ale on to s tym casom napisal ku byvalej ze cas ukaze s nou ako sa to vyvinie ale áno mate pravdu ...--keby chcel ešste so mnou travit cas nejako tak, by ma kontaktoval ,absi som mala ruzove okuliare😞 a jj,že ho mrzízw nechcel mi ublizit s tym co sa stalo

kirjaklambrid
12. apr 2022

Z toho čo píšeš mi napadá iba: Dala si mi už všetko a ahoj čau…

marcellka32
12. apr 2022

@deti95060810 👍 presne veticky, čo znamenajú koniec

madeline1
12. apr 2022

ja sa prikláňam k názoru, že treba dať veciam čas....nemusel to síce tak povedať, že ho to ťahá k bývalej partnerke...asi skôr chcel povedať, že sa cíti nekomfortne v porozchodovom období...pravdepodobne má i on nejaký "pocit viny", niečo čo ma nevyriešené v sebe a do toho si prišla ty...určite ju má rád, ale určite ju nemiluje. Určite spolu nezostarnú. Daj tomu čas, ak ti chýba, kľudne sa mu ozvi, možno sa to časom vyvŕbi, má to potenciál aj vzťahu, veď chémia je medzi vami aj naďalej, ale aktuálne sa naňho veľmi nefixuj...ak chceš byť sama buď, ak nie, kľudne vybehni na rande s niekým iným....

madeline1
12. apr 2022

a trošku maj nadhľad a neopúšťaj sa...neublížil ti, veď ste sa cítili spolu dobre obaja a každý medziľudský vzťah sa predsa vyvíja v čase...vzhľadom na okolnosti sa stalo to najlepšie, čo sa mohlo...nemáš dôvod v sebe živiť hnev, ani cítiť pocit krivdy...čo sa týka vzťahu, ten nevzniká po prvom sexe, ten sa buduje...vnímaj veci pozitívne...niečo málo ste spolu zažili a čas ukáže ako sa veci vo všeobecnosti budú vyvíjať ďalej...

maruski99
12. apr 2022

a oni su uz rozideni uplne alebo preco ti povedal, ze ho to stale k nej taha?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. apr 2022

pekna slova ,dakujem a on hovoril mi daano ,ze nevie sa zalubit hned a ked spomenul ju že ju stretol ,tak som povedala ze to chapem a povedala som ze sa rozhodnnut musi sam ,,tak ako to chce vzivote ci sa knej chce vratit alebo čo ...no ked sme sa spolu prvykrat vyspali tak bolo vidno ze dlho nikoho sexuwlnho nemal a vsetko bolo v pohode az doteraz, ked ona sa vratila mu do zivota a ze mi nechcel ublizit ani ma vyuzit ale asi ked je tu ona, asi nevie co robit, mal ju velmi rad a podla mna som tu aj ja, no ja som taa nova co sme ani vo vztahu neboli, iba spolu sme spali tak neviem, cako to bude 🤔

@maruski99 jj rozideni su dlho len vraj sa s nou nahodne stretol a on mi hovoril davnejsie , ze nechce sa vratnit k nej lebo tam bola nevera z jej strany aleze teraz nejake city prebudili sa unho ,a na som povedala žzw to pozna,m ,mala som 6 rokov vztah a dlho som sa z toho dostavala a teraz uz som v pohode a nemam k byvalemu city milostne

autor
12. apr 2022

@madeline1 ten vssie príspevok som písala tebe len neoznačcilo🙄

autor
12. apr 2022

a ja som tomu dala pauzu a som povedala ze nebudeme sa stretavat zatial a som naznacila ze teda zatial nech sa ma pekne kym sa to nevyriesi, žze nebudem ho kontaktovat ani osobne lebo neviem čco je vo veci a nechcem sa im tam tlacit, som sa s nim takto naposledy 'rozlucila' akoby no proste, priestor som dala😶@madeline1

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz