Ozvať sa mužovi prvá?

1. apr 2022

Vieme ako sa oproti minulosti zmenila doba co sa tyka vzathu muza a zeny. Ja mam taku otazku ze kto z vas inicioval napriklad prve rande, stretnutie, kto koho prvy oslovil. Boli to vasi muzi ci ste boli aj vy tie iniciativne? 🙂 Nie je to podla vas blbe sa ozvat muzovi ako prva, ak ma zena zaujem?

monkasponka
1. apr 2022

Nie, je to v pohode ozvat sa prva.

xsimonkax
1. apr 2022

Osloviť muža prvá nemám problém ale čo sa týka pozvanie na rande, stretnutie tak to nie, vždy som čakala tento krok od muža. Pokiaľ máš záujem určite sa ozvy, muži to neberú ako zle keď sa žena ozve prvá, práve naopak😊 len si daj pozor, aby iniciatíva nebola len z tvohej strany

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makova333
1. apr 2022

Ja som stara skola, u mna musi ist iniciativa od muza. Jasne klasika babske triky, aby k iniciative doslo su ok, aby mal moznost spravit ten prvy krok. Ale pozvat na rande, stretnutie, za mna nie. To musi zvladnut sam.

makova333
1. apr 2022

@mb2021 ale to je ine, tam nebol plan ta zbalit, ale vyspat sa s tebou 😀 Cize aj technika balenia musela byt ina 😀

autor
1. apr 2022

myslela som ozvat sa prva napisanim, nie pozvanim na kavu, rande a pod. 🙂

katkaseiner
1. apr 2022

otazkou asi je v tomto momente kolko mas rokov... ze chces zacat pisanim...

svetlana16
1. apr 2022

Osobne nevidim v tom problém. Ak sa poznáte z videnia, napísať by som napisala. Iniciatíva je fajn, niektori chlapi nevedia ako sa ozvať prvý alebo či môžu a pod.. Ale aby iniciativa nebola príliš veľká z tvojej strany., aby si ho "nenahaňala" 🙂 Na rande, ak bude mať zaujem pozve ťa on prvý 🙂
Ja mam tiež skúsenosť... Poznali sme sa dlhšie z videnia, natrafili sme potom na seba v kostole a úplnou nahodou sme sa ocitli tak, že sme sedeli vedľa seba 😅... Ozval sa vtedy prvý, ja som potom natrafila na jeho kontakt na FB, tak som sa ozvala ako prvá. No rande išlo už z jeho strany. Na treťom rande sme už boli pár a už sme 10rokov spolu a z toho 7rokov manželia 🙂
Niekedy je treba nakopnúť šťastie a ísť mu oproti 🙂

makova333
1. apr 2022

A co by si mu chcela napisat?

sima338
1. apr 2022

Podľa mňa dnes napísať prvá mužovi je totálne ok. Nie je to pozvanie na rande, tam čakám, že urobí prvý krok muž...napísať správu je podľa mňa totálne okej

ivangeline
1. apr 2022

Nie je to blbe. Skor sa ozyvat a ozyvat a ozyvat... a nepochopit nezaujem. :D Ja som iniciovala prvu pusu s manzelom. ;)

zdenkastanka
1. apr 2022

Ked sa tak nad tym zamyslam, keby sa mojmu uz manzelovi pred viac ako 10 rokmi neozvem prva tak sa v zivote od toho dna neuvidíme. baby kaslite na tieto zvyklosti a dobijanie a bla bla bla .. mozno tym stratíte svoju zivotnu lasku.

lavinis
2. apr 2022

Ja to nikdy nerobim, ale ako vravis, doba sa zmenila, takze v pohode

natyreggae
12. apr 2022

@zdenkastanka presne tak😊úplne súhlasím vo všetkom

kikavadi
12. apr 2022

Ja som mala necelých 16 rokov, keď som pozvala na rande môjho teraz už manžela 😃 tiež neviem, či by sa rozhýbal, asi by sme na seba len pozerali ešte 5 rokov ,😊 sme spolu 18,5 roka 😊 oplatilo sa prebrať iniciatívu 😀