Pitie mlieka v noci 2,5 ročným dieťaťom

kinlly7
15. dec 2021

Ahojte, poraďte. Dcéra má 2,5roka. Večer keď ide spať, pije mlieko, v noci pije mlieko a pýta ho aj ráno. Začala ho pýtať sa aj na poobednú spánok, to som jej nedala/nedávam. Rýchlo si zvykne, tak nedávam. Už ma vek nato, aby nepila mlieko, je to asi zvyk. Jednoducho sa v noci zobudí a pýta ho. Ak by som nedala, tak bude rev. Chcem ju oducit, lebo plienku na noc stále ma, aj na poobednú spánok ma. Nejaky trik, radu, z vašich skusenosti... Ďakujem

jjanulienka
15. dec 2021

No jedine riešenie je nedať jej.. pár noci bude rev a potom bude kľud 😉
Moja ma 1,5 a dávam jej mlieko len ráno...

ivangeline
15. dec 2021

Vysvetlovat. Pripravovat a nakoniec nedat.

kinlly7
autor
15. dec 2021

@ivangeline jednoduché povedať/napisat 😆👍🏻

erikaa09
15. dec 2021

Uplne si opisala moju dcerku. Skusala som jej nedava ieko v noci ze spie a tak no dala taky rev ze muz sa nasral vstal a spravil ho :(

kinlly7
autor
15. dec 2021

@erikaa09 no 🙈

nikoleta177
15. dec 2021

@kinlly7 syn ma 3 roky a mlieko pije rano, večer a v noci ked sa občas zobudí tak tiez si vypyta. Rano mu davam viac- okolo 200ml a vecer a v noci malo-okolo 100ml. V noci a večer to potrebuje na zaspatie, je to jeho ritual ze drží mliecko, väčšinou ho ani nevypije.... Osobne nevidim na tom nič zle. Preco ti to vadi? V mlieku su vitamíny, bielkoviny a aj my dospeli pijeme ritualne kavu, caj, teplu vodu,atd a detičky maju mlieko.

kinlly7
autor
15. dec 2021

@nikoleta177 nevadí, že pije.... Ale v jej veku už poväčšine prespi celú noc. V máji idem do prace, tak dovtedy sa to možno zmení.

ivangeline
16. dec 2021

@kinlly7 Ja viem. Mam 3 deti. A u dvoch zvladnute. xD