Ktoré plienky sú dobré?

barbi_na
13. dec 2011

chcem sa podeliť o vaše skusenosti s plienkami ...maly ma ešte len 3 mesiace a už som toho poskušale ale neviem ktore su ešte dobre nechcem zbytočne kupovať ked su o ničom ..napr som bola spokojna so seep &play ale len s 2 čislom ...kupili sme potom do zasoby 4 balenia 3 čislo a tie nemaly bočne pasiky ...taže zbytočne lebo nam všetko pretekalo ....potom su super tie pampers premium care ale su drahe kupila sam raz 2 balenia v akcii ....jedny sme mali z hypernovy dostali sme ich no katastrofa teraz chcem kupiť pampers aktiv baby ale bojim sa že či za tu cenu su fakt taka dobre bo budu v akcii v hypernove ...prosiim poradte 🙂 budem rada 🙂

veve39
18. jan 2012

@dankadina nazove je len My love?
v Rakusku sme casto, tak vyskusam - este som o nich nepocula...

dankadina
18. jan 2012

@veve39 my love je to hoferacka znacka ale majú len č. 4 a č. 5 a aj vlhčené utierky sú super, my chodíme tiež často do rakúska, takže po dobre skúsenosti kupujem už len tie.

nat28
18. jan 2012

@veve39 dakujem za vysvetlenie 😵 , skuim tie pampers premium a k nim si kupim aj DM.

veve39
18. jan 2012

@dankadina tak super, vyskusam, u nas sa prave kupuje c.4 🙂

mirka2810
20. jan 2013

@veve39 no ja som práve najviac spokojna s Pampers - sleep & play... Ovela horsie boli Premium care a navyše aj smrdeli... Active baby su tiez super, len dost drahé ☹

veve39
20. jan 2013

@mirka2810 vynimka potvrdzuje pravidlo 🙂
so sleep and play je skutocne vacsina mamin nespokojna, preto som ich ani neskusala
pampers premium care su najdrahsie z celej pampers serie a aj pampers ich deklaruje ako najkvalitnejsie, nam vyhovovali maximalne a nikdy som necitila parfumaciu, asi zalezi, kde boli vyrobene
active baby su fajn, tie sme pouzivali najviac, kedze boli o nieco lacnejsie ako premium care...su fajn, len mi trochu prekaza vyraznejsia vona

suchankg
28. okt 2014

ahojte..plienky z tesca pouzivame od malicka.som spokojna!!!!!teraz prebieha v tescu sutaz o polrocnu zasobu tychto plienok...otazka znie v kolkatich krajinach sa tieto plienky predavaju?poradite....nikde to nemozem najst...dakujem

chiccoshop_sk
3. nov 2014

Ahojte mamičky. Máte niektorá z Vás skúsenosti s plienkami Chicco? Poznáte ich?