Pohovka do detskej

zlatkavav
5. okt 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Kupili ste uz niekto pohovku do detskej izby miesto postele? Myslim taku pohovku na ktorej sa da spat? Velmi sa mi zapacila jedna a budeme kupovat miesto postielky postel a neviem ci je to dobre alebo radsej mame kupit postel normalnu... http://www.drevona.sk/pohovka/klasicka-pohovka-hneda-prava-johanna/, Pisu ze je aj na normalne spanie, co myslie?

celasapremenim
5. okt 2015

ja si myslim, ze m variant ma lepsiu alternativu takejto pohovky, lebo ma ta postel kvalitny matrac a este sa da aj roztiahnut na dve :D a tiez je akoby pohovka

jeennyv
5. okt 2015

@zlatkavav podla mna to je klasicka latkova postel ja mam podobnu uz roky, ale volali ju normalne, ze postel aj v obchode :D :D dnes tie nazvy :D inak spim teraz na posteli s rostom a matracom s kokosovym vlaknom atd. a ked porovnam tak je to ovela lepsie takto zvlast, hlavne preto, ze tie latkove sa postupne vylezia a latka zacina po case praskat, plus ked mas nejaky problem, tak sa matrac da lahko vymenit...

miku1
5. okt 2015

@zlatkavav Ja som niečo také mala ešte ako slobodná, ale bola to rozkladacia posteľ. Bola som s tým spokojná. No úprimne, myslím, že pre dieťa je lepšia klasická posteľ, takéto pohovky sú pre mňa už skôr zariadením do študentských izieb.

celasapremenim
6. okt 2015

no nepomozem si, ale kvalitna je postel, na ktorej sa da po case vymenit matrac, ktoreho zivotnost nie je 30 rokov, ako niektori ludia pouzivaju tieto valandy a pohovky a podobne
ale ak planujete po 10 rokoch vymenit celu postel budiz
nase deti maju klasicke dubove postele s kvalitnymi kaucukovymi matracmi, aj my a tie po opotrebeni vymenime a bude to lacnejsie ako vymienat cele postele
a najma to urcite urobime

a prvotna investicia je mozno drahsia (da sa to riesit aj v akciovych cenach, t.j. chvilu pockat)
ale je to zdravsie a lepsie riesenie

lilitela
6. okt 2015

@zlatkavav Aj na takejto pohovke sa da casom vymenit matrac.

celasapremenim
6. okt 2015

@lilitela tak potom pohoda

sardinka32
6. okt 2015

@lilitela A ako sa da vymenit? Vsak je to zasite cele a pokryte tym potahom, ci?

sardinka32
6. okt 2015

@zlatkavav Mne to inak velmi pripomina tie stare francuzske manzelske postele, ci ako sa volali. 😉 Ja som vymenu postielky za postel riesila akurat pred nieco vyse mesiacom...kupili sme klasicku postel s vymenitelnym matracom a odnimatelnou zabranou, aby mala nespadla. Mna by tiez odradzalo, ze sa casom asi neda vymenit ten matrac.

eeffka
6. okt 2015

za mojich cias sa to volalo vaľanda, a myslim ze tym je aj jasne ze bola na valanie nie na spanie...
ako postel pre navstevu OK, ako trvale spanie NIE

asad3
6. okt 2015

po skúsenosti - NIE

sardinka32
6. okt 2015

@eeffka Tak tak...je to pohovka...cize si na nej mas len pohoviet. 😀 A cena je tiez riadne vysoka.

natalka13
6. okt 2015

Toto by so dala len do hostovskej na obcasne prespanie.
Matrac tam nebude kvaitny. Rost ziadny.

lilitela
7. okt 2015

@sardinka32 Potah treba samozrejme otvorit, vacsinou byva popricvakavany na spodnej strane rostu. Moznosti je viac, co dalej a je to urcite pracnejsie, ako vymenit matrac na klasickej posteli. Ja osobne by som si uz asi takyto model nekupila, z viacerych dovodov, ale vyhoda je ten ulozny priestor. Ak by som si ho mala kupit, velmi by som zistovala, ci je vnutri iba obycajny molitanovy matrac a ako je vysoky, alebo ci je tam nieco lepsie.

sardinka32
7. okt 2015

@lilitela Vies co, ja som kupovala detsku postel pred par tyzdnami a takisto s uloznym priestorom. ..cize toto by som ako velku vyhodu nevidela. My sme tiez kedysi s mm mali takyto typ manzelskej postele a po case (cca 5 rokov) sme museli postel vyhodit, lebo kazde rano sme sa budili s bolestami chrbta. Jojkali a jajkali sme uz tak intenzivne, ze aj napriek tomu ze sme za tu postel vysolili nemalo penazi, sla ta het a kupili sme si z masivu a hlavne sme si vybrali super matrace. Takze tiez mam s tymto typom posteli skusenost, bohuzial nie dobru. 🙂

bibistec
7. okt 2015

ja by som toto určite nekupovala, je to samá poťahová látka - možnosť alergie všade budú roztoče akokoľvek to budeš čistiť a to nehovorím že v detskej izbe sa to ušpiní. a čo sa týka matraca neviem nakoľko je kvalitný tiež by som volila radšej masívnu drevenú posteľ s roštom a kvalitným matracom ktorý sa dá po čase vymeniť a úložný priestor je možno fajn na odkladanie ale matrac by mal zo spodu vetrať a nič by tam nemalo byť čiže ja by som to určite nekupovala.

zlatkavav
autor
15. okt 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

@bibistec Takže myslíš, žeby boli lepšie oddelene matrace? Kvôli alergii? Ja som si práve nebola istá či je to dobre, ale tie protiroztočové poťahy sa dajú použiť aj na takýto gauč, nie?

bibistec
15. okt 2015

@zlatkavav ja by som pohovku nepoužila, určite nič čalúnené a pod. ale to je môj názor, skôr sa možno opýtaj niekoho kto už niečo také doma má viac rokov

margaretka818
21. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

na taký gauč by aj poťahy išli, ale pokiaľ je tá stena tiež čalúnená, tak neviem, bolo by to určite komplikovanejšie, skús radšej pozrieť samostatne, postel, matrac a k tomu dokúpiť poťahy, to máš bezpecnejsie

vi_py
22. okt 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

mne sa paci ten gauc, podla mna sa to skvele hodi do detskej a ked sa zlozi, tak si tam mozu nosit navstevy, nie je vobec zly 🙂

terinka015
23. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

ja som z drevony tiež kupovala posteľ ale normálnu, skús pozrieť, myslím, že ťa výjde aj lacnejšie 🙂

lenkanovakkova
7. nov 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

ja som mala taku pohovku v izbe, ked som bola mala, lebo povodn to bola hostovska, a ako ziaden problem nebol, dnes ale vsetci vymyslaju a strasia s alergiami a neviem co. pohodlna je rovnako ako postel a dieta nepotrebuje super drahe matrace...

celasapremenim
7. nov 2015

no lenze ked mne deti povedia, ze na nasich kvalitnych kaucukovych matracoch sa vyspia najlepsie, tak ked sa tam lepsie vyspi to dieta, tak preco by to nepotrebovalo, ked mu to mozem kupit🙂
ASI TAK

a calunene veci, naozaj dobre na prach, ako napr. kazdy koberec, tolko sa do toho nanosi, ako aj do koberca, akurat to mas lepsie pri nose ked spis...v zivote nikdy u nas calunene na posteliach nebolo ani nebude, uz len kvoli tej spine (tri deti mame zdrave, ziadne alergie, ani chorlave nebyvaju od priedusiek aleboco, ale to je subor starostlivosti a kvalitne geny, toto je jedna vec z toho, ako je zariadena domacnost....chodime casto aj na dedinu, plavat, hravaju sa vonku vela, uspinia sa hocikedy...tam kde su najviac, doma dbame)

sardinka32
8. nov 2015

@zlatkavav Tak ako nakoniec...kupila si tu pohovku ci si si to rozmyslela?

terinka015
11. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

@celasapremenim a na také veci nepomáhajú ani vysávače z promoakcií za celý majetok :D

zlatkavav
autor
16. nov 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

nakoniec som kúpila normálnu postel z drevony, jedna známa mi odporúčila aj dobrý matrac, to bol vlastne dôvod, prečo som sa rozhodla kúpiť normálnu posteľ a keď bude potreba vymeiť matrac, nemusí ísť celá posteľ preč...

terinka015
20. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Aký matrac ste vybrali, ja by som chcela tiež synovi kúpiť nový matrac, posteľ ma dobrú ale na matrac sa stále sťažuje

lenkanovakkova
26. nov 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Prosím vás poradili by ste mi poradiť nejaké vylepšenia do bytu? chceme prerobiť obývačku s kuchyňou, premýšľame že ich prepojíme a vytvoríme väčší priestor, tak by sme to chceli ešte pekne zariadiť, máte nejaké typy?

zlatkavav
autor
27. nov 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

My sme prerábali dvojizbový byt a nechali sme sa inšpirovať http://www.drevona.sk/aktuality-inspiracia/interier-dvojizboveho-bytu/, potom ti aj poradiť vedia a vyzerá to fakt skvele.

beahavala
30. dec 2021

nase deti maju v detskych postele